дома Некатегоризирано Ја задавил ШВАЛЕРКАТА кога таа се заканила дека ќе каже сè: Полицајците...

Ја задавил ШВАЛЕРКАТА кога таа се заканила дека ќе каже сè: Полицајците беа шокирани од она што тој го направи пред нив (ВИДЕО)

„Не можам да се сетам“.

Овие зборови ги повторувал убиецот, полицаецот Тимоти Бремер од Дорсет, кој ја задавил на улица љубовницата Клер Пери по вечерата во паб.

Видеото што го обиколи светот покажа нешто крајно необично за убијецот – Тимоти плачеше пред полицијата, плачеше како мало дете, додека тој повторуваше дека не знае што се случило, дека Клер лежи мртва покрај него.

А вистината е малку поинаква. Тимоти добро знаеше што прави, само што алкохолот таа вечер веројатно ја забрза неговата одлука да ја убие Клер малку.

Имено, медицинската сестра пред неколку месеци му се заканила на Тимоти дека ќе и се јави на неговата сопруга и ќе и каже сè за аферата што трае со години. Клер го замолила Тимоти да одлучи – или ќе се разведе или ќе ја прекинат тајната врска меѓу нив.

На Тимоти му дошло преку глава од заканата во пабот, а кога излегоа на улица, тој го искористил моментот и ја задавил Клер во една уличка

На видеото, Тимоти призна дека имал афера и дека Клер сакала и, како што нагласувала таа, навистина и раскажала на сопругата сè. Тој се плашел дека ќе го изгуби синот, па решил да ја покани во пабот за да види што сторила.

Еден од минувачите ја видел Клер како лежи покрај автомобилот и повикал полиција, која го пронашла Тимоти во многу лоша состојба, а потоа се распаднал и плачел со часови пред нив.

- Реклама -

Социјални мрежи

5,320фановиLike

Прочитајте повеќе

Оваа апликација ја РАЗБИРА вашата мачка: Знае кога е лута или гладна (ВИДЕО)

Поранешниот инженер на Amazon, Хавиер Санчез разви интересна апликација MeowTalk, понудена бесплатно на Google Play и App Store. Апликацијата во реално време го „преведува“ мјаукањето...

Јачева – Улчар за Бучковски: Немаш поим, си ја промашил поентата

Професорката од Институтот за македонски јазик Елка Јачева Улчар реагира на настапот на екс премиерот Бучковски на Сител каде тој изјави дека е патетика...

Оваа апликација ја РАЗБИРА вашата мачка: Знае кога е лута или гладна (ВИДЕО)

Поранешниот инженер на Amazon, Хавиер Санчез разви интересна апликација MeowTalk, понудена бесплатно на Google Play и App Store. Апликацијата во реално време го „преведува“ мјаукањето...

Фала ти Бојко но ако си сериозен запри ја блокадата за Македонија

Шефот на Комисијата за надворешна политика во албанскиот парламент Ралф Ѓони му се заблагодари за поддршката што вчера бугарскиот премиер Борисов му ја дал...

Слични вести

На повидок војна меѓу светската и европската фудбалска куќа

Џани Инфантино ја уништува УЕФА. Првиот човек на ФИФА измисли пеколен план како да го преземе приматот од УЕФА и да ја направи Светска лига...

Јачева – Улчар за Бучковски: Немаш поим, си ја промашил поентата

Професорката од Институтот за македонски јазик Елка Јачева Улчар реагира на настапот на екс премиерот Бучковски на Сител каде тој изјави дека е патетика...

Оваа апликација ја РАЗБИРА вашата мачка: Знае кога е лута или гладна (ВИДЕО)

Поранешниот инженер на Amazon, Хавиер Санчез разви интересна апликација MeowTalk, понудена бесплатно на Google Play и App Store. Апликацијата во реално време го „преведува“ мјаукањето...

Фала ти Бојко но ако си сериозен запри ја блокадата за Македонија

Шефот на Комисијата за надворешна политика во албанскиот парламент Ралф Ѓони му се заблагодари за поддршката што вчера бугарскиот премиер Борисов му ја дал...

Домаќинките ја обожаваат алуминиумската фолија, но чувањето храна во неа му штети на вашето здравје

Остатокот храна задолжително ја ставете во фрижидер. Пред тоа, се разбира, треба да ја заштитите храната со нешто. Ако не користат пластични кутии, повеќето домаќинки посегнуваат...