Articles written by:

timescommk

20458 Articles Written
0 Comments
- Advertisement -

Must Read

ГО ОДБИ РОНАЛДО БИДЕЈЌИ НЕ Е НЕЈЗИН ТИП! ОД НЕЈЗИНИТЕ ГОЛИ ФОТОГРАФИИ СРЦЕТО МОЖЕ ДА ВИ ЗАСТАНЕ: Русинка која го ЗАПАЛИ нетот!

Вики Одинцова, жешка Русинка која своите 5 милиони следбеници ги „почастува“ со провокативни фотографии речиси секој ден, уште еднаш направи вистински хаос на социјалните...

СЛАВНАТА ПЕЈАЧКА ТРГНУВА ВО ЛОВ НА ВОНЗЕМЈАНИ: Гајле ѝ е за туѓите мислења, сигурна е дека има ПЛАН како да ги фати

Познатата американска пејачка Деми Ловато наскоро ќе стане водител, додека емисијата што ќе ја води ќе се занимава со вонземјани. Одам на патување во...

Софија Лорен има ЕВТИНО и ПРИРОДНО решение против ПОДОЧЊАЦИ! Сè што ви треба е ОВОЈ производ (ФОТО)

Многу актерки имаат свои мали трикови за да изгледаат свежо и одморено, а убавата Софија Лорен не е исклучок. Еден од нејзините најголеми проблеми...

Оризовите полиња во Кина се магични

Прекрасните полиња со ориз во Кина зафаќаат илјадници километри планини и долини. Скалестите оризови полиња започнале да се градат пред 1.300 години и преживеале до...

“КРВАВ ЕЛИКСИР” НАЈСКАП ВО СВЕТОТ А ГО КОРИСТИ ВЛАДИМИР ПУТИН

Истражувањата на современите руски научници ја потврдија ефективноста на народниот лек, кој стана многу популарен кај познатите спортисти, космонаути и политичари.

ВЕШТАЧКА ИНТЕЛЕГЕНЦИЈА ВО РУСКИОТ МИГ 35… како тоа изгледа… (видео)

Мултифункционалниот лесен ловечки авион МиГ-35 во иднина ќе биде опремен со систем чија задача ќе биде да му даваат совети на пилотот...

Руската царица Катарина била голема зaводница… но ШТО ТАА КРИЕЛА ОД СИТЕ?

Секоја руска царица имала свое омилено средство за зачувување на убавината и трикови за заведување на мажите. Софија користела ароматерапија, Ана се...

ХИТЛЕР ПРАЌАЛ ЕКСПЕДИЦИИ НА ТИБЕТ! ЌЕ СЕ ЗАЧУДИТЕ ШТО “SS” НА ЧЕЛО СО ХИМЛЕР, ЧУВАЛ ВО ОВАА БИБЛИОТЕКА!

Неколку години по откривањето на огромната „Библиотека на вештерките“, која била основана во Прага од специјалните единици на СС, историчарите ја откриваат...

ПОЗНАТ МЕНАЏЕР ЗАРАЗЕН ОД КОРОНА!! Проблем во Англискиот фудбал пред продолжувње на сезоната…

Менаџерот на фудбалот на Стоук, Мајкл О'Нил, е заразен со корона вирус, објави англискиот клуб од втора лига. О’Нил...

Жена од Косово, вратена од Сирија, обвинета за тероризам. МУЏАХЕДИНИ И ЖЕНИ.. тоа е.. да не е сама случајно?!

Во Приштина денеска е поднесено обвинение против Албанка за тероризам за наводно пристапување во екстремистичката група Исламска држава во Сирија, јави Бета.

Младата жртва имала трансплатиран бубрег: Какви здравствени проблеми имале лицата кои денес починаа од коронавирус? ГРЕОТА!

Сите пациенти кои починаа во изминатото деноноќие се пациенти со претходни коморбидитети и пациенти кои спаѓаат во ризична група, информираат од Министерството...

ПРОВОКАЦИЈА ЗАРАДИ КОЈА “ПЉУШТАТ” ОТКАЗИ ВО САД! Видео на кое реагираше ЦЕЛА АМЕРИКА (видео)

Група бели контра-демонстранти предизвикаа гнев, исмејувајќи ги протестите на „Black Lives Matter“ со натписот на кој пишуваше „All Lives Matter“, и намерно...
- Advertisement -

Editor Picks

ГО ОДБИ РОНАЛДО БИДЕЈЌИ НЕ Е НЕЈЗИН ТИП! ОД НЕЈЗИНИТЕ ГОЛИ ФОТОГРАФИИ СРЦЕТО МОЖЕ ДА ВИ ЗАСТАНЕ: Русинка која го ЗАПАЛИ нетот!

Вики Одинцова, жешка Русинка која своите 5 милиони следбеници ги „почастува“ со провокативни фотографии речиси секој ден, уште еднаш направи вистински хаос на социјалните...

СЛАВНАТА ПЕЈАЧКА ТРГНУВА ВО ЛОВ НА ВОНЗЕМЈАНИ: Гајле ѝ е за туѓите мислења, сигурна е дека има ПЛАН како да ги фати

Познатата американска пејачка Деми Ловато наскоро ќе стане водител, додека емисијата што ќе ја води ќе се занимава со вонземјани. Одам на патување во...

Софија Лорен има ЕВТИНО и ПРИРОДНО решение против ПОДОЧЊАЦИ! Сè што ви треба е ОВОЈ производ (ФОТО)

Многу актерки имаат свои мали трикови за да изгледаат свежо и одморено, а убавата Софија Лорен не е исклучок. Еден од нејзините најголеми проблеми...