дома Балкан Дискусија заради стајлингот на Јелена Ѓоковиќ: Дали е можно да имате милиони...

Дискусија заради стајлингот на Јелена Ѓоковиќ: Дали е можно да имате милиони и да изгледате вака?

Сопругата на тенисерот Новак Ѓоковиќ, Јелена Ѓоковиќ, вчера се појави во шоуто во изданието за кое се зборува, па на социјалните мрежи можете да најдете разни коментари за нејзиниот изглед, но и за тоа што рече.

Јелена е позната како некој кој  не обрнува многу внимание на гламурозните детали кои често ги карактеризираат славните. На многумина им се допаѓа нејзиниот стил, а сега таа зборуваше за тоа во јавноста.

„Секој има право да се изрази. Ми стана толку досадно. Најдов значење во помагањето на природата на тој начин. Убаво е Не купувам повеќе како што купував. Носам фармерки стари неколку години, носам иста маица, сакам секогаш да имам иста фризура, не користам шминка. Ми стана досадно, но со ваков избор, придонесов за нешто. Не морам да сум во право, само одам по мојот пат, ова ми одговара. Јас сум полна со самодоверба, се чини дека сум апсолутно во право. Се сакам себеси, зборувам за сè така со страст кон некого, не знам. Верувај ми, задутре може да се предомислам. Можам да кажам: „Ох, не, ова не е за мене“. Јас правам сè сто проценти. И работам сто проценти за да се предомислам “, рече таа во емисијата„ Меѓу нас “.

„Дали е можно да имате милиони и да изгледате вака?“, „Не ми се допаѓа како изгледа“, се само дел од пораките што може да се најдат на Интернет по повод нејзината посета.

- Реклама -

Социјални мрежи

5,320FansLike

Прочитајте повеќе

СЛАВНАТА ПЕЈАЧКА ТРГНУВА ВО ЛОВ НА ВОНЗЕМЈАНИ: Гајле ѝ е за туѓите мислења, сигурна е дека има ПЛАН како да ги фати

Познатата американска пејачка Деми Ловато наскоро ќе стане водител, додека емисијата што ќе ја води ќе се занимава со вонземјани. Одам на патување во...

СЛАВНАТА ПЕЈАЧКА ТРГНУВА ВО ЛОВ НА ВОНЗЕМЈАНИ: Гајле ѝ е за туѓите мислења, сигурна е дека има ПЛАН како да ги фати

Познатата американска пејачка Деми Ловато наскоро ќе стане водител, додека емисијата што ќе ја води ќе се занимава со вонземјани. Одам на патување во...

Софија Лорен има ЕВТИНО и ПРИРОДНО решение против ПОДОЧЊАЦИ! Сè што ви треба е ОВОЈ производ (ФОТО)

Многу актерки имаат свои мали трикови за да изгледаат свежо и одморено, а убавата Софија Лорен не е исклучок. Еден од нејзините најголеми проблеми...

Оризовите полиња во Кина се магични

Прекрасните полиња со ориз во Кина зафаќаат илјадници километри планини и долини. Скалестите оризови полиња започнале да се градат пред 1.300 години и преживеале до...

Слични вести

ГО ОДБИ РОНАЛДО БИДЕЈЌИ НЕ Е НЕЈЗИН ТИП! ОД НЕЈЗИНИТЕ ГОЛИ ФОТОГРАФИИ СРЦЕТО МОЖЕ ДА ВИ ЗАСТАНЕ: Русинка која го ЗАПАЛИ нетот!

Вики Одинцова, жешка Русинка која своите 5 милиони следбеници ги „почастува“ со провокативни фотографии речиси секој ден, уште еднаш направи вистински хаос на социјалните...

СЛАВНАТА ПЕЈАЧКА ТРГНУВА ВО ЛОВ НА ВОНЗЕМЈАНИ: Гајле ѝ е за туѓите мислења, сигурна е дека има ПЛАН како да ги фати

Познатата американска пејачка Деми Ловато наскоро ќе стане водител, додека емисијата што ќе ја води ќе се занимава со вонземјани. Одам на патување во...

Софија Лорен има ЕВТИНО и ПРИРОДНО решение против ПОДОЧЊАЦИ! Сè што ви треба е ОВОЈ производ (ФОТО)

Многу актерки имаат свои мали трикови за да изгледаат свежо и одморено, а убавата Софија Лорен не е исклучок. Еден од нејзините најголеми проблеми...

Оризовите полиња во Кина се магични

Прекрасните полиња со ориз во Кина зафаќаат илјадници километри планини и долини. Скалестите оризови полиња започнале да се градат пред 1.300 години и преживеале до...

ЗАШТО И ТРЕБАШЕ ОВА: Ким Кардашијан експериментира со новиот изглед и не сите се возбудени! (ФОТО)

Ким Кардашијан (40) ги обожава модата и трендовите. Таа многу пати експериментирала со својот изглед, менувајќи го начинот на облекување, шминка, па дури и...