дома Македонија „Е мој Саша“: Пародија во која „лидершипот“ на СДСМ му пее на...

„Е мој Саша“: Пародија во која „лидершипот“ на СДСМ му пее на Мијалков (ВИДЕО)

Урнебесна пародија во која првенците на владејачкиот СДСМ му го пеат евергринот „Е мој Саша“ на „Нови фосили“ на избеганиот ексшеф на УБК, Сашо Мијалков, стана хит на социјалните мрежи:

https://www.facebook.com/1615246479/videos/10222002146435477/

- Реклама -

Социјални мрежи

5,320FansLike

Прочитајте повеќе

ПЛИШАНА ИГРАЧКА ОД ПЕКОЛОТ : Ја купиле како подарок за својата ќерка, а тоа криело зло 100 пати посилно од хероин!

Откриено е дека навидум невина плишана играчка купена во продавница за малопродажба во Феникс била исполнета со илјадници таблети фентанил. Сепак, набргу по купувањето, семејството...

„Е мој Саша“: Пародија во која „лидершипот“ на СДСМ му пее на Мијалков (ВИДЕО)

Урнебесна пародија во која првенците на владејачкиот СДСМ му го пеат евергринот „Е мој Саша“ на „Нови фосили“ на избеганиот ексшеф на УБК, Сашо...

ПУТИН И ЛУКАШЕНКО ВО АКЦИЈА: По работниот ден отидоа на скијање (ВИДЕО)

Претседателите на Русија и Белорусија, Владимир Путин и Александар Лукашенко, по преговорите во Сочи, заминаа на скијање во Краснаја Полјана. Лукашенко дојде во Русија пред...

Куновска за бегството на Мијалков: Ги заболе Зоран и Радмила за правдата

Актерката и поранешна пратеничка од СДСМ, Софија Куновска, „распали“ по лидерот и премиер Зоран Заев и по неговата заменичка во владејачката партија и министерка...

Слични вести

РОДЕНА Е КАКО МАЖ, И ТВРДИ ДЕКА СПИЕЛА СО ПОЛОВИНА ТИМ НА РЕАЛ МАДРИД! Контроверзната старлета предизвика нови ЗЕМЈОТРЕСИ во Шпанија! (ФОТО)

Популарната шпанска ријалити sвезда, Амор Ромеира привлекува големо внимание во јавноста со своите провокативни соопштенија. Амор „се прослави“ кога јавно призна дека имала сексуални односи...

„Е мој Саша“: Пародија во која „лидершипот“ на СДСМ му пее на Мијалков (ВИДЕО)

Урнебесна пародија во која првенците на владејачкиот СДСМ му го пеат евергринот „Е мој Саша“ на „Нови фосили“ на избеганиот ексшеф на УБК, Сашо...

ПУТИН И ЛУКАШЕНКО ВО АКЦИЈА: По работниот ден отидоа на скијање (ВИДЕО)

Претседателите на Русија и Белорусија, Владимир Путин и Александар Лукашенко, по преговорите во Сочи, заминаа на скијање во Краснаја Полјана. Лукашенко дојде во Русија пред...

Куновска за бегството на Мијалков: Ги заболе Зоран и Радмила за правдата

Актерката и поранешна пратеничка од СДСМ, Софија Куновска, „распали“ по лидерот и премиер Зоран Заев и по неговата заменичка во владејачката партија и министерка...

Крај за Daft Punk по 28 години (ВИДЕО)

Познатото дуо Daft Punk, едно од највлијателните во историјата на електронската музика, објави дека се разделуваат по 28 години успешна соработка. Daft Punk, еден од...