дома Македонија „Одиме на Европско првенство“- слушнете дел од новата навивачка химна за фудбалските...

„Одиме на Европско првенство“- слушнете дел од новата навивачка химна за фудбалските херои (ВИДЕО)

Слушнете дел од навивачката химна на македонската репрезентација посветена на фудбалските херои и нивниот настап на UEFA EURO 2020.

-Наскоро…„Одиме на Европско првенство“
🎙…со Барди и Адеми…немаме проблеми, секогаш во нови победи!
🎙…Сложни сме и со вас одиме, гласно силно да ве бодриме, нека се тресе сега цела Европа од една силна, моќна Македонија 🇲🇰!
Искрено ваши: „ВИС РИСОВИ“

- Реклама -

Социјални мрежи

5,320FansLike

Прочитајте повеќе

еМагазин: „Пратениците во скафандери“ хит во регионот

Вчерашното гласање во македонскиот парламент, на кое, за обезбедување кворум, дојдоа и два пратеника на владејачкото мнозинство кои беа во карантин и во Собранието...

Принцот Хари размислува за потег што може да значи многу за кралицата Елизабета и остатокот од кралското семејство

Принцот Хари разговараше со неговиот брат Вилијам и таткото Чарлс два часа во замокот Виндзор по погребот на неговиот дедо, принцот Филип, објавија британските...

Мицевски: Jа „напумпаа“ јавноста дека се кочи петтиот пакет, за да ги скршат Уставот, законите и Деловникот и да донесат позитивни луѓе во собранието

Координаторот на пратеничката група на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Мицевски во денешното гостување во „Утро со Златев“ на Радио Лидер зборуваше за вчерашните случувања во Собранието...

еМагазин: „Пратениците во скафандери“ хит во регионот

Вчерашното гласање во македонскиот парламент, на кое, за обезбедување кворум, дојдоа и два пратеника на владејачкото мнозинство кои беа во карантин и во Собранието...

Слични вести

Tасевски: Море сила покажување на Фејсбук онаа пратеничкана Мис Корона

Актерот Сашо Тасевски на својот фејсбук профил се огласи за пратеничка од СДСМ која вчера отиде болна од Ковид-19 во Собранието. -Море сила покажување на...

Принцот Хари размислува за потег што може да значи многу за кралицата Елизабета и остатокот од кралското семејство

Принцот Хари разговараше со неговиот брат Вилијам и таткото Чарлс два часа во замокот Виндзор по погребот на неговиот дедо, принцот Филип, објавија британските...

Мицевски: Jа „напумпаа“ јавноста дека се кочи петтиот пакет, за да ги скршат Уставот, законите и Деловникот и да донесат позитивни луѓе во собранието

Координаторот на пратеничката група на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Мицевски во денешното гостување во „Утро со Златев“ на Радио Лидер зборуваше за вчерашните случувања во Собранието...

еМагазин: „Пратениците во скафандери“ хит во регионот

Вчерашното гласање во македонскиот парламент, на кое, за обезбедување кворум, дојдоа и два пратеника на владејачкото мнозинство кои беа во карантин и во Собранието...

НАСА го избра Space X за следното слетување на астронаути на Месечината

НАСА ќе го искористи вселенското летало Space Х за да ги испрати своите астронаути на површината на Месечината за прв пат од 1972 година. Како...