дома Македонија Христијан Мицкоски гостин во Дневникот на ТВ Сител

Христијан Мицкоски гостин во Дневникот на ТВ Сител

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, вечерва во 19 часот ќе гостува во Дневникот на Сител ТВ.

Вечерва во 19 часот гостувам во вестите на Сител телевизија. Следете ме – објави Мицкоски на својата Фејсбук страница Мицкоски.

- Реклама -

Социјални мрежи

5,320FansLike

Прочитајте повеќе

ОЛИМПИСКИТЕ ИГРИ НЕМА ДА СЕ ОДРЖАТ? Јапонците го ОТКАЖУВААТ домаќинството и направија лукав потег! (ВИДЕО)

Се повеќе се шушка дека Олимписките игри во Токио нема да се одржат ниту оваа година. Засега јапонските власти решително ги демантираат ваквите информации, додека...

Познатиот руски исцелител открива: Болеста на тироидната жлезда најмногу ги погодува овие луѓе, еве го лекот

Кога е во контакт со надворешниот свет, едно лице прво ги активира плунковните жлезди, тогаш е вклучена тироидната жлезда, а потоа и панкреасот. Проблемите со...

Храбар или луд? Тој беше толку луд по својата љубовница што започна да копа тунел поради неа, стигна до куќата, но сопругот го чекаше...

Еден оженет човек од Мексико сигурно имал многу добро објаснување, кога сопругот на љубовницата го фатил во неговата куќа, кога открил дупки во земјата,...

Како ги контролираме мислите и ненадејните движења?

Веројатно некогаш сте биле во ситуација да заборавите што сакате да кажете кога некој ќе ве прекине. Колку пати сте застанале нагло кога излегувате...

Слични вести

Што ни носи првата полна месечина на 28 јануари оваа година?Два знака влегуваат во период на голем успех, а еве кој ќе доживее огномет...

Сепак, постојат одредени сенки затоа што полната месечина е квадрат со Уран и врел Марс за време на овој изглед, но исто така е...

Познатиот руски исцелител открива: Болеста на тироидната жлезда најмногу ги погодува овие луѓе, еве го лекот

Кога е во контакт со надворешниот свет, едно лице прво ги активира плунковните жлезди, тогаш е вклучена тироидната жлезда, а потоа и панкреасот. Проблемите со...

Храбар или луд? Тој беше толку луд по својата љубовница што започна да копа тунел поради неа, стигна до куќата, но сопругот го чекаше...

Еден оженет човек од Мексико сигурно имал многу добро објаснување, кога сопругот на љубовницата го фатил во неговата куќа, кога открил дупки во земјата,...

Како ги контролираме мислите и ненадејните движења?

Веројатно некогаш сте биле во ситуација да заборавите што сакате да кажете кога некој ќе ве прекине. Колку пати сте застанале нагло кога излегувате...

ПРИКАЗНА КАКО ОД ФИЛМ. Ја донесе невестата пред олтарот, кога дојде клучниот момент, тој само избега, а крајот на оваа драма е неверојатен!

Бизарен инцидент се случи минатиот викенд во државата Карнатака, а според медиумите, младоженецот се откажал од венчавката поради љубовницата. Наводно се заканила дека ќе дојде...