дома Македонија Ha paзговор во полициja и сопpyгата и обeзбедyвaњeтo на Mиjaлкoв

Ha paзговор во полициja и сопpyгата и обeзбедyвaњeтo на Mиjaлкoв

Членовите на обезбедувањето на Сашо Мијалков се повикани на распит во полициската станица во Кисела Вода.

На информативен разговор се повикуваат и сите членови на семесјтвото.

Hа разговор веќе биле повикани сопругата Александра Мијалкова и синот Јордан Мијалков.

- Реклама -

Социјални мрежи

5,320FansLike

Прочитајте повеќе

НЕ ВИ СЕ ОДИ ВО WC ДОДЕКА СТЕ НАДВОР, НО ШТОМ ВЛЕЗЕТЕ ДОМА ТРЧАТЕ ТАМУ? Лекарот објасни зошто е тоа така и дали е...

Нашите тоалетни навики се дел од нашата секојдневна рутина. Некој оди во тоалет веднаш штом ќе стане, некој чека цел ден или повеќе ......

Ha paзговор во полициja и сопpyгата и обeзбедyвaњeтo на Mиjaлкoв

Членовите на обезбедувањето на Сашо Мијалков се повикани на распит во полициската станица во Кисела Вода. На информативен разговор се повикуваат и сите членови на...

Пендapoвcки: Бeгcтвoтo нa Мијалков ги диcкpeдитиpa нaпopитe зa cпpaвyвaњe co кpиминaлoт и виcoкaтa kopyпциja

Претседателот Стево Пендаровски во врска со бегcтвoтo на поранешниот директор на УБК Сашо Мијалков ги повикува сите надлежни институции да ги преземат неопходните мерки...

НОЌЕН КОШМАР ЗА ТЕРОРИСТИТЕ! Рускиот ударен дрон „Orion“ изврши 17 напади во Сирија (ВИДЕО)

Рускиот нападен дрон „Orion“ изврши 38 лета во Сирија, од кои цели 17 беа насочени кон терористички објекти, објави телевизијата „Русија 1“. Во една репортажа...

Слични вести

СЕРИСКИ УБИЕЦ ОД ЧИИ ЗЛОСТОРСТВА ЌЕ ВИ СЕ ЗАЛЕДИ КРВТА ВО ВЕНИТЕ! Опседна со невини девојки, неговата сопруга му помогнала да ги најде, силува...

Сериски убиец од Франција, опседнат со невиноста на девојчињата, е осомничен за силување и убиство на вкупно 32 девојчиња со помош на неговата сопруга. Мишел...

Ha paзговор во полициja и сопpyгата и обeзбедyвaњeтo на Mиjaлкoв

Членовите на обезбедувањето на Сашо Мијалков се повикани на распит во полициската станица во Кисела Вода. На информативен разговор се повикуваат и сите членови на...

Пендapoвcки: Бeгcтвoтo нa Мијалков ги диcкpeдитиpa нaпopитe зa cпpaвyвaњe co кpиминaлoт и виcoкaтa kopyпциja

Претседателот Стево Пендаровски во врска со бегcтвoтo на поранешниот директор на УБК Сашо Мијалков ги повикува сите надлежни институции да ги преземат неопходните мерки...

НОЌЕН КОШМАР ЗА ТЕРОРИСТИТЕ! Рускиот ударен дрон „Orion“ изврши 17 напади во Сирија (ВИДЕО)

Рускиот нападен дрон „Orion“ изврши 38 лета во Сирија, од кои цели 17 беа насочени кон терористички објекти, објави телевизијата „Русија 1“. Во една репортажа...

Синот и братот на Сашо Мијалков, Јордан и Влатко пpивeдeни во пoлициja

Полицијата ги привела Јордан и Влатко Мијалкови поради истрагата за бегството на екс-директорот на УБК, Сашо Мијалков, а информацијата за „Инфомакс“ ја потврдија од...