дома Македонија Куманово сака обнова: Огромна поддршка за ВМРО-ДПМНЕ и коалицијата! (ФОТО)

Куманово сака обнова: Огромна поддршка за ВМРО-ДПМНЕ и коалицијата! (ФОТО)

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски и носителот на изборната листа во ИЕ2 Владо Мисајловски вечерва одржуваат средба со граѓаните на Куманово, каде ќе имат и свои обраќања пред присутните каде што ќе ја претстават и нивната програма за претстојните предвремени парламентарни избори.

Она што е интересно е, фактот што собирот предизвика голем интерес кај граѓаните, а од самото тоа може да се заклучи дека Кумановци сакат обнова.

- Реклама -

Социјални мрежи

5,320фановиLike

Прочитајте повеќе

Сериозна причина за тревога: Крај е на октомври, а дел од Арктикот сè уште не започна да се замрзнува

Научниците предупредија дека поголемиот дел од Арктикот сè уште не започнал да замрзнува, иако е крајот на октомври, а засега, ова е последниот период...

СТРАШНИТЕ ПРОРОШТВА НА НОСТРАДАМУС: Некои веќе се остварија, а еве што го чека светот во иднина!

Мртвите ќе воскреснат од своите гробови за да извршат масакр, а тоа ќе се случи на крајот на милениумот, во годината на седмиот...

Бебе го виде своето братче БЛИЗНАК, реакцијата е НЕПРОЦЕНЛИВА! (ВИДЕО)

Многумина би се согласиле дека нема ништо поубаво од изразот на лицето на бебето на кој може да се видат најчистите емоции без двоумење. Во...

ДОАЃА БОГОТ НА ХАОСОТ! Се поблиску е до Земјата и воопшто не е наивен! Широк е повеќе од 300 метри, а доаѓа од црните...

Еден од најголемите астероиди, познат како „Бог на хаосот“, се очекува да помине покрај нашата планета за десет години, а неговото потенцијално влијание може...

Слични вести

Кралицата ја понижи Камила, која го молеше Чарлс да интервенира

Според правилата на кралското семејство, синот на кралицата Елизабета, 71-годишниот принц Чарлс треба да биде крунисан за крал на Англија кога неговата 94-годишна мајка...

СТРАШНИТЕ ПРОРОШТВА НА НОСТРАДАМУС: Некои веќе се остварија, а еве што го чека светот во иднина!

Мртвите ќе воскреснат од своите гробови за да извршат масакр, а тоа ќе се случи на крајот на милениумот, во годината на седмиот...

Бебе го виде своето братче БЛИЗНАК, реакцијата е НЕПРОЦЕНЛИВА! (ВИДЕО)

Многумина би се согласиле дека нема ништо поубаво од изразот на лицето на бебето на кој може да се видат најчистите емоции без двоумење. Во...

ДОАЃА БОГОТ НА ХАОСОТ! Се поблиску е до Земјата и воопшто не е наивен! Широк е повеќе од 300 метри, а доаѓа од црните...

Еден од најголемите астероиди, познат како „Бог на хаосот“, се очекува да помине покрај нашата планета за десет години, а неговото потенцијално влијание може...

ЛИЦЕ НА АНГЕЛ, ТЕЛО НА ЃАВОЛ! Докторка ги запали социјалните мрежи: Нејзиното извајано тело стана интернет сензација (ФОТО)

Херонг е кинеска бодибилдерка, која во одреден момент од животот одлучи да ја продолжи својата кариера во медицината. Сепак, таа сè уште наоѓа време...