дома Планета АРКТИЧКА ТЕМПЕРАТУРА ВО МОСКОВСКОТО ПОДРАЧЈЕ: Најстудената ноќ оваа зима, живата падна на...

АРКТИЧКА ТЕМПЕРАТУРА ВО МОСКОВСКОТО ПОДРАЧЈЕ: Најстудената ноќ оваа зима, живата падна на -30 степени!

Синоќа во Москва беше најстудено оваа зима, а температурата падна на минус 24,1 степени Целзиусови.

Во московскиот регион температурата падна до минус 30 степени.

- Реклама -

Социјални мрежи

5,320FansLike

Прочитајте повеќе

Интepпол се вклучи во потpaгата по Mиjaлков

-За екс шефот на тајната полиција, Сашо Мијалков,попладнево е распишана меѓународна потерница што значи дека во потргата се вклучува и Интерпол. МВР и 24...

АРКТИЧКА ТЕМПЕРАТУРА ВО МОСКОВСКОТО ПОДРАЧЈЕ: Најстудената ноќ оваа зима, живата падна на -30 степени!

Синоќа во Москва беше најстудено оваа зима, а температурата падна на минус 24,1 степени Целзиусови. Во московскиот регион температурата падна до минус 30 степени. https://twitter.com/AndLukyane/status/1364086376451493889?s=20

ПЛАЧЕШЕ НА АВСТРАЛИЈА ОПЕН, ПА ОСТАНА БЕЗ ДЕВОЈКА! Најпознатата тениска љубовна двојка се разведе!

Гаел Монфис и Елена Свитолина ја завршија својата романса. Крај, нема повеќе ... Одлуката беше неверојатно тешка, бидејќи сè уште чувствуваме љубов еден кон друг....

Павле Трајанов: Co бeгcтвoтo нa Мијалков e зaгpoзeнa Bлaдaтa, глaвeн винoвник e Заев

„Со овие случувања загрозена е Владата. Владата е во исклучителна сложена состојба, во криза условно кажано. И како ќе се менаџира овој процес времето...

Слични вести

НА ЦЕЛ НА МАНИЈАК! Познатата пејачка минува низ пекол поради психопат! По малтретирањето го пријавила во полиција!

Пејачката Били Ајлиш се најде во непријатна ситуација, бидејќи веќе некое време ја прогонува непознат маж, изјави Џон Херл. Американската sвезда беше принудена да го...

АРКТИЧКА ТЕМПЕРАТУРА ВО МОСКОВСКОТО ПОДРАЧЈЕ: Најстудената ноќ оваа зима, живата падна на -30 степени!

Синоќа во Москва беше најстудено оваа зима, а температурата падна на минус 24,1 степени Целзиусови. Во московскиот регион температурата падна до минус 30 степени. https://twitter.com/AndLukyane/status/1364086376451493889?s=20

ПЛАЧЕШЕ НА АВСТРАЛИЈА ОПЕН, ПА ОСТАНА БЕЗ ДЕВОЈКА! Најпознатата тениска љубовна двојка се разведе!

Гаел Монфис и Елена Свитолина ја завршија својата романса. Крај, нема повеќе ... Одлуката беше неверојатно тешка, бидејќи сè уште чувствуваме љубов еден кон друг....

Павле Трајанов: Co бeгcтвoтo нa Мијалков e зaгpoзeнa Bлaдaтa, глaвeн винoвник e Заев

„Со овие случувања загрозена е Владата. Владата е во исклучителна сложена состојба, во криза условно кажано. И како ќе се менаџира овој процес времето...

РОДЕНА Е КАКО МАЖ, И ТВРДИ ДЕКА СПИЕЛА СО ПОЛОВИНА ТИМ НА РЕАЛ МАДРИД! Контроверзната старлета предизвика нови ЗЕМЈОТРЕСИ во Шпанија! (ФОТО)

Популарната шпанска ријалити sвезда, Амор Ромеира привлекува големо внимание во јавноста со своите провокативни соопштенија. Амор „се прослави“ кога јавно призна дека имала сексуални односи...