дома Планета Дечко во врска со 37-години постара жена: За мене, таа е единствената...

Дечко во врска со 37-години постара жена: За мене, таа е единствената (ВИДЕО)

23-годишникот ги шокирал корисниците на ТикТок кога започнал да објавува снимки со својата 37-години постара девојка. Иако неговата избрана неодамна наполни 60 години, тој тврди дека таа е љубовта на неговиот живот.

  • Таа е единствената за мене. Среќни сме и секогаш ќе ја бранам, напишал на едно од видеата.
@ttvleolove_3

We happy @oliver6060 #ColorCustomizer #MACscaraface #argue #plies #youwannaargue #fup #fy #4u #fypツ #gf #vibes #nooo #lookatyou #couplegoals #lover #b

♬ original sound – Gloria Angelou

Бројни хејтери почнаа да ја навредуваат неговата девојка поради возраста и брчките на лицето, но тој лесно возврати.

  • Нашето семејство ја поддржува нашата врска и тоа е најважно за нас, откри тој.
@ttvleolove_3

Send this to your crush #PerfectAsWeAre #ColorCustomizer #share #youshawtea #favoritetea

♬ My favorite tea… You.. shawTEA – Mama 🇵🇭👵🏽

Некои корисници на социјалните мрежи напишаа дека тој е во врска со неа само за материјална корист, додека други биле убедени дека станува збор за лажна љубов и дека сето тоа е маркетиншки трик.

- Реклама -

Социјални мрежи

5,320FansLike

Прочитајте повеќе

ПО ВЕРИДБАТА СО ЧАРЛС, ПРИНЦЕЗАТА ДАЈАНА НАПРАВИ НЕШТО ВО ТАЈНОСТ: Има причина за тоа!

Пред да замине на официјална турнеја низ Австралија со нејзиниот сопруг Чарлс, трагично починатата британска принцеза Дајана ја посети таа земја во февруари 1981...

ПО ВЕРИДБАТА СО ЧАРЛС, ПРИНЦЕЗАТА ДАЈАНА НАПРАВИ НЕШТО ВО ТАЈНОСТ: Има причина за тоа!

Пред да замине на официјална турнеја низ Австралија со нејзиниот сопруг Чарлс, трагично починатата британска принцеза Дајана ја посети таа земја во февруари 1981...

АЛИСА НЕМА ЗАБИ, ИМА РЕТКА КОСА, И ОВА НИКОЈ НЕ ГО ОЧЕКУВАШЕ: Погледнете како изгледа кога ќе извади еден куп шминка (ВИДЕО)

Алис е жена која ги скрши сите предрасуди, покажувајќи на видео на TikTok како изгледа без шминка, вештачки трепки, но и без вештачките заби,...

ОВА Е СМРТ НА ЅВЕЗДА И ФОРМИРАЊЕ НА ЦРНА ДУПКА: Забележана е најголемата експлозија во вселената! (ВИДЕО)

Масивниот излив на гама зраци се состоеше од комбинација на светли Х-зраци и гама-зраци снимени на небото, емитирани од далечни вонгалактички извори. На повеќе од...

Слични вести

АМЕРИКАНЕЦ ВЛЕГОЛ ВО УСТАТА НА КИТ! Овој човек преживеал НЕВЕРОЈАТЕН ИНЦИДЕНТ!

Американецот Мајкл Пакард, кој собирал јастози веќе 40 години, скоро го проголтал грбав кит. Пакард рече дека нуркал во морето во државата Масачусетс, кога заврши...

ПО ВЕРИДБАТА СО ЧАРЛС, ПРИНЦЕЗАТА ДАЈАНА НАПРАВИ НЕШТО ВО ТАЈНОСТ: Има причина за тоа!

Пред да замине на официјална турнеја низ Австралија со нејзиниот сопруг Чарлс, трагично починатата британска принцеза Дајана ја посети таа земја во февруари 1981...

АЛИСА НЕМА ЗАБИ, ИМА РЕТКА КОСА, И ОВА НИКОЈ НЕ ГО ОЧЕКУВАШЕ: Погледнете како изгледа кога ќе извади еден куп шминка (ВИДЕО)

Алис е жена која ги скрши сите предрасуди, покажувајќи на видео на TikTok како изгледа без шминка, вештачки трепки, но и без вештачките заби,...

ОВА Е СМРТ НА ЅВЕЗДА И ФОРМИРАЊЕ НА ЦРНА ДУПКА: Забележана е најголемата експлозија во вселената! (ВИДЕО)

Масивниот излив на гама зраци се состоеше од комбинација на светли Х-зраци и гама-зраци снимени на небото, емитирани од далечни вонгалактички извори. На повеќе од...

ПРЕСТРЕЛКА ВО АМЕРИКА, 12 ЛУЃЕ РАНЕТИ! Страшни слики од Остин (ВИДЕО)

Официјалните лица во градот Остин во Тексас соопштија дека најмалку девет лица се повредени во пукањето утрово во центарот на градот, а службата за...