дома Планета ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Близнаците не треба да ја пропуштаат можноста, Лавот спремен да...

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Близнаците не треба да ја пропуштаат можноста, Лавот спремен да освои, Шкорпијата ќе се радува, а вие?

Прочитајте го дневниот хороскоп за 3 март!

Овен
Вие сте одлично расположени. Лесно добивате резултати, но сепак треба малку повеќе да се фокусирате на приоритетите. На крајот на денот, ќе видите што сте успеале да постигнете, но важно е да не ви недостасува мотивација.

Бик
Имате некои пониски трошоци. Време е да заштедите. Вие сте многу страствени и склони кон флерт. Можни се дискусии во врска со.

Близнаци
Можни се нови опции за работа. Ако не сте сигурни дали вашата работа е идеална за вас, потрудете се и резултатите ќе покажат. Можни се нови познанства преку работа.

Рак
Дајте им можност на другите да работат со вас на работа. Прилагодете се на другите. Фокусирајте се на обврски што повеќе не можете да ги одложувате.

Лав
Вие сте многу креативни. Имате вишок енергија. Склони сте на флерт. Ако сте зафатени, треба да се фокусирате на саканата личност, задоволете се едни со други.

Девица
Важно е да имате контрола над вашите чувства. Обидете се да се фокусирате на блиски луѓе, не треба да работите премногу напорно. Денес сте преосетливи.

Вага
Вие сте одлично расположени. Можете лесно да ги постигнете своите цели. Не им ветувајте на другите нешто што не можете да го исполните. Почитувајте ги роковите на работа.

Шкорпија
Покажете им на другите колку вредите. Ќе бидете платени соодветно. Бидете вредни и не се откажувајте од своите цели. Се очекува прилив на пари.

Стрелец
Вие сте напнати. Ставете ги вашите одговорности на прво место. Не се вознемирувајте премногу за деловните обврски, туку подобро организирајте се за да имате повеќе слободно време.

Јарец
Малку сте пасивни и не ви оди баш најдобро. Не се вознемирувајте премногу кога станува збор за обврски. Важно е да не одложувате ништо за друг ден.

Водолија
Најлесно е да се шетате по претепаните патеки и да бидете запознаени со сè. Сепак, ова не е секогаш најдобро. Направете промена на работното место и бидете вредни.

Риба
Промената на пристапот кон работата ќе ви го олесни извршувањето на целата работа. Компромис со колегите. Воведете некои новини во работата.

- Реклама -

Социјални мрежи

5,320FansLike

Прочитајте повеќе

Најлоши лозинки: Променете ги под ИТНО!

За да ги користите повеќето услуги на Интернет, потребно е да ја отворите вашата сметка. Се разбира, тоа значи дека треба да излезете со...

Кејт Мидлтон во шопинг со децата! Продавачи во шок: Принцот Џорџ и принцезата Шарлот, како возрасни, сами бираа и си платија од своите џебови

По погребот на принцот Филип, кралското семејство се свртува кон нивните секојдневни обврски. Па сега, децата на принцот Вилијам и војвотката од Кембриџ се враќаат...

ЛОЦИРАНА ИСЧЕЗНАТАТА ПОДМОРНИЦА: Авиони откриле дамка од нафтата на местото каде ѝ се губи трагата (ВИДЕО)

Авиони кои трагаат по исчезната подморница во Индонезија открија дамка од нафта на местото каде се верува дека исчезна. Армијата испрати два брода со сонар...

ЛУЃЕТО ШОКИРАНИ ОД ТОА ШТО ГО ВИДЕЛЕ: Гол маж во Берлин бркал дива свиња на плажа затоа што му ја украла торбата со скапоцености!

Во Берлин, се случил помал инцидент во место за излети на нудисти, кога дива свиња со две младенчиња украла најлонска кеса во која имало...

Слични вести

ХАОС ВО ГЕРМАНИЈА! Навивачите сакаа да ги ЛИНЧУВААТ своите играчи: Ги бркаа околу стадионот!

Германскиот великан Шалке испадна од Бундеслигата по 30 години. Очајната сезона на славниот клуб од Гелзекирхен беше крунисана со пораз од Арминија во Билефелд со...

Кејт Мидлтон во шопинг со децата! Продавачи во шок: Принцот Џорџ и принцезата Шарлот, како возрасни, сами бираа и си платија од своите џебови

По погребот на принцот Филип, кралското семејство се свртува кон нивните секојдневни обврски. Па сега, децата на принцот Вилијам и војвотката од Кембриџ се враќаат...

ЛОЦИРАНА ИСЧЕЗНАТАТА ПОДМОРНИЦА: Авиони откриле дамка од нафтата на местото каде ѝ се губи трагата (ВИДЕО)

Авиони кои трагаат по исчезната подморница во Индонезија открија дамка од нафта на местото каде се верува дека исчезна. Армијата испрати два брода со сонар...

ЛУЃЕТО ШОКИРАНИ ОД ТОА ШТО ГО ВИДЕЛЕ: Гол маж во Берлин бркал дива свиња на плажа затоа што му ја украла торбата со скапоцености!

Во Берлин, се случил помал инцидент во место за излети на нудисти, кога дива свиња со две младенчиња украла најлонска кеса во која имало...

Најдобрите свекрви се родени во овие три знаци

  Семејниот мир е камен-темелник на добриот брак, па затоа е важно добро да се согласувате со родителите на вашиот партнер. Лошите односи меѓу снаата...