дома Планета НЕЈЗИНОТО ТЕЛО НЕКОГАШ ПРИВЛЕКУВАШЕ СИЛНИ ПОГЛЕДИ, ДЕНЕС ЦЕЛОСНО ИЗОБЛИЧЕНО: ЈА УНИШТИА СТЕРОИДИТЕ!...

НЕЈЗИНОТО ТЕЛО НЕКОГАШ ПРИВЛЕКУВАШЕ СИЛНИ ПОГЛЕДИ, ДЕНЕС ЦЕЛОСНО ИЗОБЛИЧЕНО: ЈА УНИШТИА СТЕРОИДИТЕ! (ФОТО)

Секој што бил повеќе или помалку успешен во боди-билдингот или бил заинтересиран за овој спорт, знаеше за Американката Денис Рутковски во 90-тите години на минатиот век. Таа беше идол на многу девојки, а мажите секогаш се вртеа по неа на улица. И тогаш се откажа од спортот, се препушти на пороците и стана сенка од убавината што привлекуваше внимание каде и да се појави.

Супстанциите што ги внесувала во своето тело за време на нејзината кариера оставиле голем белег, исто како и дрогата на која самата ѝ се дала откако се откажала од боди-билдингот. Таа беше уапсена пред неколку години, а потоа се појавија овие шокантни фотографии, кои ја изненади непријатно јавноста.

Денис денес има 56 години, таа целосно се промени физички и се сомневаме дека некој нејзин стар обожавател може да ја препознае на улица.

- Реклама -

Социјални мрежи

5,320FansLike

Прочитајте повеќе

ПАЃА СВЕТСКИОТ РЕКОРД! Повеќе од 50.000 навивачи на ракометен натпревар!

Европското првенство во ракомет во 2024 година ќе се одржи во Германија. ЕХФ и ДХБ открија одредени детали поврзани со турнирот. Потврдено е дека ќе биде...

ПАЃА СВЕТСКИОТ РЕКОРД! Повеќе од 50.000 навивачи на ракометен натпревар!

Европското првенство во ракомет во 2024 година ќе се одржи во Германија. ЕХФ и ДХБ открија одредени детали поврзани со турнирот. Потврдено е дека ќе биде...

Д-р Николов: Наместо ветеното покачување на платата, здравствените работници ќе добијат „бонус“ од само 5 проценти

Деновиве излезе вистината на виделина. Здравствените работници наместо ветеното реално покачување на платата, ќе добијат, бонус од 5 проценти, нагласувам 5%, вели доктор Игор...

Делта-варијантата на коронавирусот двојно го зголемува ризикот од хоспитализации

Индискиот сој на коронавирус или т.н. делта-варијанта најнапред откриена во Индија двојно го зголемува ризикот од хоспитализација во споредба со претходно доминантниот вид во...

Слични вести

Во Скопје повторно само еден примен пациент во ковид-центрите

Во изминатите 24 часа во ковид центрите во Скопје има хоспитализирано еден нов пациент поради компликации од корона вирусот. Вкупно 30 лица сомнителни и...

ПАЃА СВЕТСКИОТ РЕКОРД! Повеќе од 50.000 навивачи на ракометен натпревар!

Европското првенство во ракомет во 2024 година ќе се одржи во Германија. ЕХФ и ДХБ открија одредени детали поврзани со турнирот. Потврдено е дека ќе биде...

Д-р Николов: Наместо ветеното покачување на платата, здравствените работници ќе добијат „бонус“ од само 5 проценти

Деновиве излезе вистината на виделина. Здравствените работници наместо ветеното реално покачување на платата, ќе добијат, бонус од 5 проценти, нагласувам 5%, вели доктор Игор...

Делта-варијантата на коронавирусот двојно го зголемува ризикот од хоспитализации

Индискиот сој на коронавирус или т.н. делта-варијанта најнапред откриена во Индија двојно го зголемува ризикот од хоспитализација во споредба со претходно доминантниот вид во...

Бугарски научник со споредба на македонската и бугарската фудбалска репрезентација

Бугарскиот истражувач, професор и историчар Александар Стојанов ги анализира бугарските објави на социјалните мрежи по поразот на македонската фудбалска репрезентација од Австрија. Некои од коментарите...