дома Планета НИ КРИВА НИ ДОЛЖНА! ЖЕНА ПРЕТЕПАНА НА БЕНЗИСКА ПУМПА ДОДЕКА ПОЛНЕЛА ГОРИВО:...

НИ КРИВА НИ ДОЛЖНА! ЖЕНА ПРЕТЕПАНА НА БЕНЗИСКА ПУМПА ДОДЕКА ПОЛНЕЛА ГОРИВО: Насилник ја претепал со удари во главата (ВИДЕО)

Непозната жена од Гардена во близина на Лос Анџелес била претепана ни крива ни виновна на бензинската пумпа при полнење гориво.

Таа била нападната од чобек без кошула кој претходно го паркирала автомобилот на бензинската пумпа. Потоа мирно излегол како да сака да пошета околу пумпата, а кога и пришол на жената ја удрил силно во лицето, пренесува Foks11“.

Несреќната жена се затетеравила, а потоа паднала на земја. Наместо тој удар да му биде доволен, насилникот продолжи да ја удира жената на подот со сета сила, а тој ја удри уште неколку пати.

Потоа, иако полека и претпазливо, некои мажи се појавија на бензинската пумпа и останаа запрепастени од глетката.

Тие му пришле претпазливо на насилникот и го разделиле од онесвестената жена. Како што му приоѓале, така насилникот се оддалечил од неа – мирно и полузаинтересирано.

Полицијата веднаш издаде налог и по 48 часа беше фатено лице за кое се сомнева дека го извршил овој инцидент.

Што се однесува до жената, таа беше згрижена во блиската болница со повреди на лицето и реброто. Таа ѝ рекла на полицијата дека никогаш порано не го видела тој човек во животот, како и дека не сторила ништо за да провоцира ниту еден возач додека возела на патот.

- Реклама -

Социјални мрежи

5,320FansLike

Прочитајте повеќе

ПРОПАДНАА 1.800 PFIZER – BIONTECH ВАКЦИНИ! Неверојатна човечка грешка

Во време кога во Австрија сè уште немаат вакцини против коронавирус, поради човечка грешка, околу 1.800 дози вакцина Pfizer - BioNTech беа изгубени во...

ОВА Е СМРТ НА ЅВЕЗДА И ФОРМИРАЊЕ НА ЦРНА ДУПКА: Забележана е најголемата експлозија во вселената! (ВИДЕО)

Масивниот излив на гама зраци се состоеше од комбинација на светли Х-зраци и гама-зраци снимени на небото, емитирани од далечни вонгалактички извори. На повеќе од...

ПРЕСТРЕЛКА ВО АМЕРИКА, 12 ЛУЃЕ РАНЕТИ! Страшни слики од Остин (ВИДЕО)

Официјалните лица во градот Остин во Тексас соопштија дека најмалку девет лица се повредени во пукањето утрово во центарот на градот, а службата за...

Ширењето на делта сојот е причина за сериозна загриженост

Премиерот на Велика Британија, Борис Џонсон, денес оцени дека ширењето на делта сојот на вирусот корона е причина за сериозна загриженост. Се очекува британскиот премиер...

Слични вести

АЛИСА НЕМА ЗАБИ, ИМА РЕТКА КОСА, И ОВА НИКОЈ НЕ ГО ОЧЕКУВАШЕ: Погледнете како изгледа кога ќе извади еден куп шминка (ВИДЕО)

Алис е жена која ги скрши сите предрасуди, покажувајќи на видео на TikTok како изгледа без шминка, вештачки трепки, но и без вештачките заби,...

ОВА Е СМРТ НА ЅВЕЗДА И ФОРМИРАЊЕ НА ЦРНА ДУПКА: Забележана е најголемата експлозија во вселената! (ВИДЕО)

Масивниот излив на гама зраци се состоеше од комбинација на светли Х-зраци и гама-зраци снимени на небото, емитирани од далечни вонгалактички извори. На повеќе од...

ПРЕСТРЕЛКА ВО АМЕРИКА, 12 ЛУЃЕ РАНЕТИ! Страшни слики од Остин (ВИДЕО)

Официјалните лица во градот Остин во Тексас соопштија дека најмалку девет лица се повредени во пукањето утрово во центарот на градот, а службата за...

Ширењето на делта сојот е причина за сериозна загриженост

Премиерот на Велика Британија, Борис Џонсон, денес оцени дека ширењето на делта сојот на вирусот корона е причина за сериозна загриженост. Се очекува британскиот премиер...

ПРОПАДНАА 1.800 PFIZER – BIONTECH ВАКЦИНИ! Неверојатна човечка грешка

Во време кога во Австрија сè уште немаат вакцини против коронавирус, поради човечка грешка, околу 1.800 дози вакцина Pfizer - BioNTech беа изгубени во...