дома Планета ОВА СИГУРНО МНОГУ БОЛЕЛО! Погледнете го лудилото што му падна на ум...

ОВА СИГУРНО МНОГУ БОЛЕЛО! Погледнете го лудилото што му падна на ум СРЕД СВАДБА! (ВИДЕО)

Видео во кое девојка снима момче како виси на дрво се споделува на социјалните мрежи. Не би било толку невообичаено, да не дојдеше на свадба и да беше во свечено одело.

Откако неколку пати се превртел на гранка и ги насмеа присутните, му се случи голема несреќа. Гранката се скрши под тежината и овој забавувач ја „баци“ земјата. Тоа не им беше смешно на неговите пријатели, па тие му пријдоа на помош.

- Реклама -

Социјални мрежи

5,320FansLike

Прочитајте повеќе

НИ ТРОШКА СЛИЧНОСТ! Џенифер Лопез објави фотографија со својата ќерка и мајка: Никој не би рекол дека е нејзина!!!

Џенифер Лопез сподели семејна фотографија со нејзината 13-годишна ќерка Emmom и 75-годишната мајка Гвадалупе на својот Instagram профил. Нема сомнение дека членовите на семејството се...

ПУДЛИЦАТА ЈА ИЗДАЛА! ИСПЛАНИРАЛА СОВРШЕН КРИМИНАЛ, ЈА ИЗЛАЖИРАЛА СОПСТВЕНАТА СМРТ: На крајот паднала поради домашното милениче!

Германска измамничка (47), која живее на Мајорка, ја лажирала сопствената смрт, но нејзиниот миленик го открил нејзиниот обид за измама. Жената, која беше уапсена од...

МОМЧЕ НАПРАВИ УРЕД ЗА КОМУНИКАЦИЈА СО НЕГОВАТА БАБА КОЈ НЕ КОРИСТИ МОБИЛЕН: Целиот свет е воодушевен од неговиот потег!

Мануел Лусио Далио, млад инженер за софтвер, реши да создаде специјален уред за комуникација и го воодушеви Интернетот кога откри за кого е наменет. Имено,...

НЕВИДЕН СКАНДАЛ ДО СЕГА! ФБИ БАРА КИМ КАРДАШИЈАН ДА ГО ВРАТИ УКРАДЕНИОТ ПРЕДМЕТ: Во прашање е СТАТУА од 1 век н.е.!

Американската влада бара од Ким Кардашијан да се откаже од античката римска скулптура, која илегално била прошверцувана од Италија. Имено, Кардашијан купила статуа од варовник,...

Слични вести

Заев нема ништо против „27 април“ пак да се отвори ако има нови докази

Премиерот Зоран Заев го поздрави дијалогот на претседетлот Стево Пендаровски со лидерот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, но, вели, не очекува ништо од денешната...

ПУДЛИЦАТА ЈА ИЗДАЛА! ИСПЛАНИРАЛА СОВРШЕН КРИМИНАЛ, ЈА ИЗЛАЖИРАЛА СОПСТВЕНАТА СМРТ: На крајот паднала поради домашното милениче!

Германска измамничка (47), која живее на Мајорка, ја лажирала сопствената смрт, но нејзиниот миленик го открил нејзиниот обид за измама. Жената, која беше уапсена од...

МОМЧЕ НАПРАВИ УРЕД ЗА КОМУНИКАЦИЈА СО НЕГОВАТА БАБА КОЈ НЕ КОРИСТИ МОБИЛЕН: Целиот свет е воодушевен од неговиот потег!

Мануел Лусио Далио, млад инженер за софтвер, реши да создаде специјален уред за комуникација и го воодушеви Интернетот кога откри за кого е наменет. Имено,...

НЕВИДЕН СКАНДАЛ ДО СЕГА! ФБИ БАРА КИМ КАРДАШИЈАН ДА ГО ВРАТИ УКРАДЕНИОТ ПРЕДМЕТ: Во прашање е СТАТУА од 1 век н.е.!

Американската влада бара од Ким Кардашијан да се откаже од античката римска скулптура, која илегално била прошверцувана од Италија. Имено, Кардашијан купила статуа од варовник,...

ЕК: Одвојување на Скопје и Тирана е можно сценарио!?

Портпаролката на Европската Комисија за проширување, Ана Писонеро, потврди дека изјавата на еврокомесарот Оливер Вархеји за одвојување на Скопје и Тирана е можно сценарио,...