дома Планета ОВА СИГУРНО МНОГУ БОЛЕЛО! Погледнете го лудилото што му падна на ум...

ОВА СИГУРНО МНОГУ БОЛЕЛО! Погледнете го лудилото што му падна на ум СРЕД СВАДБА! (ВИДЕО)

Видео во кое девојка снима момче како виси на дрво се споделува на социјалните мрежи. Не би било толку невообичаено, да не дојдеше на свадба и да беше во свечено одело.

Откако неколку пати се превртел на гранка и ги насмеа присутните, му се случи голема несреќа. Гранката се скрши под тежината и овој забавувач ја „баци“ земјата. Тоа не им беше смешно на неговите пријатели, па тие му пријдоа на помош.

- Реклама -

Социјални мрежи

5,320фановиLike

Прочитајте повеќе

Мајли Сајрус не престанува да шокира: Сними диво видео со ѕвездата од Косово

Новиот албум сè уште не е објавен, но песната ‘Midnight Sky’ доби многу добри критики. Пејачката Мајли Сајрус изненади со дует со Дуа Липа...

ОВА СИГУРНО МНОГУ БОЛЕЛО! Погледнете го лудилото што му падна на ум СРЕД СВАДБА! (ВИДЕО)

Видео во кое девојка снима момче како виси на дрво се споделува на социјалните мрежи. Не би било толку невообичаено, да не дојдеше на...

КАЗНЕТСО 400 ЕВРА ПОРАДИ ЈАДЕЊЕ БУРЕК ЗА ВРЕМЕ НА КАРАНТИН! БУРЕКЏИЛНИЦАТА СЕ ОГЛАСИ: Ние ќе ја платиме казната! (ФОТО)

Една бурекџилница во Љубjана вети дека ќе ја покрие казната за човек кој доставува храна, кој бил казнет затоа што јадел на јавно место...

Машина за миење и сушење на косата! Ставате ШЛЕМ на главата, а потоа … дали би се осмелите на ова? (ВИДЕО)

Кинезот Ченг Гонгке го патентирал својот изум - машина за перење коса. Може да ја измие и исуши вашата коса како што тоа прават...

Слични вести

НЕОБИЧНА НАГРАДА НА ЛОТАРИЈА!

Жител на селото Исјангулово, Лилија Акчурина, освои 5 тони асфалт на селската лотарија. Таа ја доби наградата на селската лотарија што ја одржаа локалните...

ОВА СИГУРНО МНОГУ БОЛЕЛО! Погледнете го лудилото што му падна на ум СРЕД СВАДБА! (ВИДЕО)

Видео во кое девојка снима момче како виси на дрво се споделува на социјалните мрежи. Не би било толку невообичаено, да не дојдеше на...

КАЗНЕТСО 400 ЕВРА ПОРАДИ ЈАДЕЊЕ БУРЕК ЗА ВРЕМЕ НА КАРАНТИН! БУРЕКЏИЛНИЦАТА СЕ ОГЛАСИ: Ние ќе ја платиме казната! (ФОТО)

Една бурекџилница во Љубjана вети дека ќе ја покрие казната за човек кој доставува храна, кој бил казнет затоа што јадел на јавно место...

Машина за миење и сушење на косата! Ставате ШЛЕМ на главата, а потоа … дали би се осмелите на ова? (ВИДЕО)

Кинезот Ченг Гонгке го патентирал својот изум - машина за перење коса. Може да ја измие и исуши вашата коса како што тоа прават...

СЕВЕРИНА ПРЕД И ПОСЛЕ ЕСТЕТСКИТЕ ОПЕРАЦИИ! Еве како изгледала пејачката на почетокот на нејзината кариера!

Пејачката Северина Којиќ никогаш не остава никого рамнодушен со својот изглед, а нејзините фотографии од младоста без естетски корекции изненадија многумина. Пејачката Северина Којиќ важи...