дома Планета СВЕКРВАТА НАПРАВИ СКАНДАЛ НА СВАДБАТА: Среде венчавка се караше со снаата, младоженецот...

СВЕКРВАТА НАПРАВИ СКАНДАЛ НА СВАДБАТА: Среде венчавка се караше со снаата, младоженецот остана замрзнат од шок!

Наместо да биде ден за паметење, една невеста доживеа значителни непријатности на нејзината венчавка и сè беше ‘спонзорирано’ од нејзината свекрва, која не можеше да ги потисне нејзините не толку убави чувства кон снаата дури и на денот на венчавката на нејзиниот син.

Видео циркулира на Интернет го покажува моментот додека Американката Ана и нејзиниот сопруг разменуваат завети. Но, мајката на младоженецот одеднаш се вмешува во приказната, викајќи и ’на невестата, критикувајќи ги нејзините завети и тврдејќи дека нејзиниот син„ нема никакви недостатоци “.

„Не можете да кажете дека мојот син има маани“, рече лутата свекрва, а невестата не можеше да молчи, па веднаш и рече да ја напушти свадбата. Но, свекрвата немаше намера да замине, туку започна да се расправа кој платил за венчаницата, додека во исто време младоженецот стоеше шокиран од неверување гледајќи што се случува. Погледнете како изгледаше оваа вознемирувачка сцена на видеото.

- Реклама -

Социјални мрежи

5,320FansLike

Прочитајте повеќе

Хари и Меган во паника: „Им се тресе тлото под нозете“

Иако ја напуштија Велика Британија за да живеат помирен живот, далеку од зголемениот публицитет, 36-годишниот принц Хари и двегодишната сопруга Меган Маркл го прават...

КОНОР СТИГНА ВО АБУ ДАБИ СО ЈАХТА ОД 3,5 МИЛИОНИ ЕВРА: Погледнете за каков луксуз станува збор! (ВИДЕО)

Остануваат само уште пет дена до долгоочекуваниот натпревар на УФЦ помеѓу Конор Мек Грегор и Џастин Пориер. Конор не би бил Конор доколку не приреди...

РУСКОТО ГЕНЕРАЛНО ОБВИНИТЕЛСТВО: Германија ги крие вистинските факти за труењето на Навални (ВИДЕО)

Германија не понуди ништо што би ја расветлило ситуацијата со наводното труење на рускиот опозициски блогер Алексеј Навални, изјави денеска за „ТАЅ Ѕ“ портпарол...

„КОКАИНСКИ НИЛСКИ КОЊИ“ ЈА ТЕРОРИЗИРААТ КОЛОМБИЈА: Нив ги донесе Пабло Ескобар, локалните власти речиси немоќни

Колумбиските екологисти подигаа аларм за зголемената популација на „кокаински нилски коњи“, предупредувајќи дека забрзаното размножување на животните мора да се запре пред тие да...

Слични вести

ЖИВЕЕЛЕ НА АЕРОДРОМ ПОРАДИ СТРАВ ОД КОРОНА: Чуварите во Чикаго се шокирани од тоа колку Американецот останал неоткриен! (ВИДЕО)

Во времето на пандемијата, на аеродромот во Чикаго престојувал патник, кој одлучил дека еден од терминалите ќе биде неговиот нов дом. Адитија Синг (36)...

КОНОР СТИГНА ВО АБУ ДАБИ СО ЈАХТА ОД 3,5 МИЛИОНИ ЕВРА: Погледнете за каков луксуз станува збор! (ВИДЕО)

Остануваат само уште пет дена до долгоочекуваниот натпревар на УФЦ помеѓу Конор Мек Грегор и Џастин Пориер. Конор не би бил Конор доколку не приреди...

РУСКОТО ГЕНЕРАЛНО ОБВИНИТЕЛСТВО: Германија ги крие вистинските факти за труењето на Навални (ВИДЕО)

Германија не понуди ништо што би ја расветлило ситуацијата со наводното труење на рускиот опозициски блогер Алексеј Навални, изјави денеска за „ТАЅ Ѕ“ портпарол...

„КОКАИНСКИ НИЛСКИ КОЊИ“ ЈА ТЕРОРИЗИРААТ КОЛОМБИЈА: Нив ги донесе Пабло Ескобар, локалните власти речиси немоќни

Колумбиските екологисти подигаа аларм за зголемената популација на „кокаински нилски коњи“, предупредувајќи дека забрзаното размножување на животните мора да се запре пред тие да...

НЕЗАВИСНАТА КОМИСИЈА ЗА COVID ПАНДЕМИЈАТА: Делумно вината е на Кина, а делумно во Светската здравствена организација

Независниот одбор денес соопшти дека кинеските власти во јануари 2020 година можеле поригорозно да ги применат јавните здравствени мерки за спречување на почетната епидемија...