дома Планета Со ИГЛА ѝ ги продупчил гениталиите и ѝ ставил КАТАНЕЦ за да...

Со ИГЛА ѝ ги продупчил гениталиите и ѝ ставил КАТАНЕЦ за да не „застрани“

Ситабаи Чухан од Индија неодамна дошла во болница откако испила отров за да се самоубие. Лекарите откако ѝ го спасиле животот, ја прегледале и откриле ужасен случај на злоупотреба. Сопругот на Ситаби и ги прободел гениталиите со игла од двете страни и ѝ поставил мал катанец меѓу нозете.

Жената имала инсталирано катанец од нејзиниот сопруг пред четири години и тој го заклучувал секој пат кога одел на работа. Катанецот и ременот ги отстраниле лекарите дури откако полицијата го фатила човекот и му го одзела клучот. Клучевите ги чувал во чорапите.

– Медицинските сестри потврдија дека жената имала мал катанец покрај нејзината вагина. Го отстраниле кога го фатиле човекот – пријавиле од болницата Махараџа во Индија. Сопругот ѝ рекол на полицијата дека го сторил ужасното злосторство затоа што некои жени од неговото семејство „залутале“. Тој бил приведен од полицијата и обвинет за малтретирање и семејно насилство.

Жената е задржана во болница, каде се опоравува, а лекарите се надеваат дека наскоро ќе ја пуштат на домашна нега. Полицијата го опиша нејзиниот сопруг како „алкохоличар кој е ментално нестабилен“. Жената се омажила на 16 години и од бракот има пет деца. Таа на полицијата ѝ рекла дека се обидела да се самоубие откако Чухан се обидел да ја силува нивната најстара ќерка.

- Реклама -

Социјални мрежи

5,320FansLike

Прочитајте повеќе

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 4 АВГУСТ: Време е да ги решите хроничните проблеми!

Овенот има пад на енергијата, Бикот страда од несоница, Девицата има проблеми со хормоните ОВЕН Денот не е поволен за работа. Обидете се да избегнете важни...

Симптомите на корона веќе не се исти: Еве како да го препознаете делта сојот

Минатата 2020та година, сувата кашлица и треска беа јасни симптоми на ковид-19. Ако се појават главоболки и болки во екстремитетите, тогаш тоа беше јасен...

МАЈКА ОБЈАВИЛА ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО ОД НЕЈЗИНАТА ЌЕРКА: На Мили и истуриле ДРОГА во пијалокот, изгледа ОПСЕДНАТО и ЗАМРЗНАТО! (ФОТО / ВИДЕО)

Неколку минути откако го пробала пијалокот што и го понудил непознат маж, таа почнала да се чувствува лошо - наскоро не можела да оди...

ДАЛИ НИ СЕ ЗАКАНУВА НОВА ПАНДЕМИЈА? Експертите веруваат дека епидемијата на корона и заклучувањето доведе до зголемување на миопија кај децата

Постојат бројни последици од пандемијата на коронавирус што не можевме да ги претпоставиме. Една од нив е влошување на видот на деца. Во текот на...

Слични вести

5 НАЈГОЛЕМИ БАНКРОТИ НА ПОЗНАТИ ЛИЧНОСТИ: Имаа милиони, а потоа СЕ исчезна!

Некои луѓе знаат како да заработат пари, а некои се расипници, верувале или не, славните личности не се разликуваат. Овие луѓе имаа неверојатна кариера...

Симптомите на корона веќе не се исти: Еве како да го препознаете делта сојот

Минатата 2020та година, сувата кашлица и треска беа јасни симптоми на ковид-19. Ако се појават главоболки и болки во екстремитетите, тогаш тоа беше јасен...

МАЈКА ОБЈАВИЛА ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО ОД НЕЈЗИНАТА ЌЕРКА: На Мили и истуриле ДРОГА во пијалокот, изгледа ОПСЕДНАТО и ЗАМРЗНАТО! (ФОТО / ВИДЕО)

Неколку минути откако го пробала пијалокот што и го понудил непознат маж, таа почнала да се чувствува лошо - наскоро не можела да оди...

ДАЛИ НИ СЕ ЗАКАНУВА НОВА ПАНДЕМИЈА? Експертите веруваат дека епидемијата на корона и заклучувањето доведе до зголемување на миопија кај децата

Постојат бројни последици од пандемијата на коронавирус што не можевме да ги претпоставиме. Една од нив е влошување на видот на деца. Во текот на...

КОПАЛ БУНАР И ПРОНАШОЛ САФИР: Најголемиот кластер сафири, вреден 100 милиони долари пронајден случајно (ВИДЕО)

Властите во Шри Ланка соопштија дека најголемиот кластер сафири во светот е пронајден во дворот на трговец со скапоцени камења - случајно во калта. Трговецот...