дома Планета Ужас! Му забраниле да ја тепа својата девојка, па од бес ја...

Ужас! Му забраниле да ја тепа својата девојка, па од бес ја претепал убава сосетка до смрт (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО)

Бразилецот Вашингтон Андраде де Хесус (36) беше уапсен откако до смрт ја претепал својата сосетка Алина дос Сантос Виана (32).

Мајка на тригодишно и 7 месечно бебе се најде на погрешно место во погрешно време. Бидејќи Вашингтон имал забрана за насилство врз неговата девојка, а претходно се скарал со неа во станот, тој излегол надвор да се олади.

Сепак, тогаш наиде на една убава сосетка Алина, која Вашингтон ја познавал од минување, иако живееле на истиот кат.

Алина културно го поздравила, меѓутоа, кога ја отклучила вратата од зградата, Вашингон ир екол да се сврти, а потоа ја удрил со силен удар во вилицата. Тој го однел телото на несреќната жена на задниот дел од паркингот, а потоа се вратил пред зградата како ништо да не се случило.

Дечкото на мајката на две деца пријавил дека исчезнала во текот на вечерта, а полицијата успеала да ја најде на паркингот зад автомобил што тој ден не бил поместен од местото.

Гледајќи го видеото, сè беше јасно како ден, па Вашингтон „падна“ истата вечер и ќе му се суди следната недела.

  • Пред три месеци, судот му дозволи да остане со мене под истиот покрив, но со забрана некогаш повторно да крене рака против мене. Го пријавив затоа што неколку пати ме малтретираше и се плашев дека ќе ме убие. Не се осмелував да излезам од таа врска, знаев дека тој е луд и манијак и дека ќе убие или мене или некој друг. По расправавијата, тој излезе од куќата викајќи дека тој ден ќе убие некого. Ова е ужас, рече девојката на Вашингтон, која е среќна што е уапсен.

- Реклама -

Социјални мрежи

5,320FansLike

Прочитајте повеќе

Елен Деџенерис по 19 сезони објави збогување со публиката

Познатата водителка Елен Дегенерис одлучи претстојната 19-та сезона на нејзиното ток-шоу „The Ellen Degeneres Show“ да биде последна. Презентерката ја разгледуваше оваа одлука неколку...

Корона вирус и туризам со вакцини: „Немав шанса да се вакцинирам дома“

И додека многумина во својата земја се соочуваат со премногу бавна програма за вакцинирање, оние што можат да си го дозволат тоа бараат дестинации...

ПОРАКА ВО ШИШЕ ОД ТИТАНИК! После 105 години, пронајдено е писмо од девојче (12), истражувачите во шок (ВИДЕО)

Пораката во шишето што беше фрлена во морето од палубата на британскиот патнички брод Титаник неколку часа пред потонувањето на овој брод, ги остави...

Елен Деџенерис по 19 сезони објави збогување со публиката

Познатата водителка Елен Дегенерис одлучи претстојната 19-та сезона на нејзиното ток-шоу „The Ellen Degeneres Show“ да биде последна. Презентерката ја разгледуваше оваа одлука неколку...

Слични вести

Поради совет на TikTok, си го изобличи лицето, и останаа лузни: „Иглите ги бутнав длабоко во кожата“ (ФОТО)

Тили Витфелд, учесничка на австралискиот „Big Brother“, го покри лицето со рани и лузни, а последица од тоа е советот од доменот на убавицата...

Корона вирус и туризам со вакцини: „Немав шанса да се вакцинирам дома“

И додека многумина во својата земја се соочуваат со премногу бавна програма за вакцинирање, оние што можат да си го дозволат тоа бараат дестинации...

ПОРАКА ВО ШИШЕ ОД ТИТАНИК! После 105 години, пронајдено е писмо од девојче (12), истражувачите во шок (ВИДЕО)

Пораката во шишето што беше фрлена во морето од палубата на британскиот патнички брод Титаник неколку часа пред потонувањето на овој брод, ги остави...

Елен Деџенерис по 19 сезони објави збогување со публиката

Познатата водителка Елен Дегенерис одлучи претстојната 19-та сезона на нејзиното ток-шоу „The Ellen Degeneres Show“ да биде последна. Презентерката ја разгледуваше оваа одлука неколку...

АРАП ПРЕТЕПАН ВО СВОЈАТА ЗГРАДА: Израелската полиција бега од зградата, а потоа започнува ВРИСОК на станарите! (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО)

На YouTube-каналот „News Arab“ е направено застрашувачко видео. Човекот лежи на скалите на подот, најверојатно израелски арап (палестинец). Израелските полицајци во униформа и со...