дома Планета Џенифер Анистон го понижи Кание Вест како никој до сега

Џенифер Анистон го понижи Кание Вест како никој до сега

Актерката Џенифер Анистон го прозва раперот Кање Вест поради неговата кандидатура на претседателските избори. Имено, таа им се обрати на своите следбеници на Инстаграм кои решија да гласаат за него. Џенифер ги сподели своите размислувања со својата публика на социјалните мрежи во петокот, кога ги замоли обожавателите да бидат сигурни дека ќе гласаат мудро. “Не е смешно да се гласа за Кање. Не знам како поинаку да го кажам тоа. Те молам биди одговорен”, напиша таа, а раперот наскоро одговори на нејзиниот коментар. “Леле! Интервјуто кај Роган навистина ги вознемири… Ајде да одиме, напред”. Кање беше гостин на подкастот „Џо Роган Искуство“ пред два дена, каде што, меѓу другото, го претстави и неговиот политички план.

- Реклама -

Социјални мрежи

5,320фановиLike

Прочитајте повеќе

ЗАХАРОВА ГО ОТКРИ ПЛАНОТ НА АМЕРИКА: Дали подготвуваат нешто во Пацификот? (ВИДЕО)

Портпаролката на руското Министерство за надворешни работи, Марија Захарова, во денешното обраќање рече дека неодамнешните ракетни тестирања во САД докажуваат дека лажните тврдења дека...

Како жените и мажите даваат до знаење дека сакаат секс!!!

Како му давате сигнал на партнерот дека сте расположени за секс? Можеби ви се допаѓа директен пристап и кажете дека сакате тоа да ве доведе...

Дојче Веле: Турската историја на Бугарија, иранското потекло на Бугарите и северномакедонскиот кошмар

Германскиот државен медиумски сервис Дојче Веле пред две недели годинава објавил сатиричен текст на Даниел Смилов кој со многу иронија ги опишува настаните меѓу...

По бугарската блокада и од Атина најава за двојно вето

Откако официјална Софија ја покажа својата сила како членка на ЕУ и Грција повторно покажува мускули кон Македонија иако владата на Заев веќе потпиша...

Слични вести

Michael J. Fox: „Ако ова е крајот на мојата актерска кариера, нека биде така“

Познатиот 59-годишен актер Мајкл Џеј Фокс во своите нови мемоари „Нема време како иднината“ наведува дека се повлекува во „втората пензија“ и открива дека...

Како жените и мажите даваат до знаење дека сакаат секс!!!

Како му давате сигнал на партнерот дека сте расположени за секс? Можеби ви се допаѓа директен пристап и кажете дека сакате тоа да ве доведе...

Дојче Веле: Турската историја на Бугарија, иранското потекло на Бугарите и северномакедонскиот кошмар

Германскиот државен медиумски сервис Дојче Веле пред две недели годинава објавил сатиричен текст на Даниел Смилов кој со многу иронија ги опишува настаните меѓу...

По бугарската блокада и од Атина најава за двојно вето

Откако официјална Софија ја покажа својата сила како членка на ЕУ и Грција повторно покажува мускули кон Македонија иако владата на Заев веќе потпиша...

Легендарната порно актерка доби награда за животно дело

Најголемата порно sвезда на сите времиња, Илона Сталер, попозната како Чичолина, ќе добие награда за животно дело. Имено, PornHub ќе ѝ ја додели наградата за...