дома Свет Актерката Кети Холмс е пред финансиски колапс, тврдат странските медиуми. Улогите се...

Актерката Кети Холмс е пред финансиски колапс, тврдат странските медиуми. Улогите се мали, трошоците се големи

Приватниот живот на Кети Холмс е секогаш во вниманието на читателите, особено затоа што актерката ја сака и зачувува својата приватност. Сепак, некои странски медиуми наведуваат дека актерката се соочува со тешки финансиски денови, а некои велат дека Кејти е на работ на банкрот.

Имено, како што пишуваат, дневните трошоци на ѕвездата од серијата “Dawson’s Creek” ги надминуваат нејзините вистински можности, а поради сè поретките филмски улоги, сметката на Кејтин полека се празни.

Како еден од доказите за овие тврдења, споменатите медиуми наведуваат дека актерката наводно, одлучи да го зголеми износот за нејзините настапи на различни настани. Сепак, има и настани.

image

- Реклама -

Социјални мрежи

5,320FansLike

Прочитајте повеќе

Ако ве привлекува идеата за свое приватно видео, следете ги упатствата.

Ако сакате да ја зачините врската и не знаете како, дали сте размислувале да направите свој секси филм? Снимањето за време на секс може да...

Хопкинс: Помислив дека „Кога јагнињата ќе стивнат“ е детски филм (ВИДЕО)

Актерот Ентони Хопкинс, со улогата на Ханибал Лектор, психијатар и сериски убиец канибал во хорор трилерот „Кога јагнињата ќе стивнат“, во режија на Џонатан...

Пронајдена сликата на Да Винчи „Спасител на светот“

Италијанската полиција пронајде слика од 16 век, примерок од автентична копија на „Salvator Mundi” на Леонардо да Винчи, на која е претставен портрет на...

БЕЛАТА КУЌА Е МАЧКИНА КАШЛИЦА ВО ОДНОС ЗА НОВИОТ ДОМ НА ТРАМПОВИ: Луксуз, гламур и раскош, и сите соседи милијардери, ОВА е новиот дом...

Мар-а-Лаго, или „Зимската бела куќа“ е на 22-то место на листата на најголеми куќи во САД, со 5.800 квадратни метри, додека Белата куќа во...

Слични вести

ПРВ ПОЛИЦИСКИ ЧАС ПО ВТОРАТА СВЕТСКА ВОЈНА: Оваа европска земја воведува радикална мерка за прв пат по 75 години

Холандија од вчера вечер воведува прв полициски час по Втората светска војна, со цел да се потисне ширењето на вирусот корона, откако мнозинството пратеници...

Хопкинс: Помислив дека „Кога јагнињата ќе стивнат“ е детски филм (ВИДЕО)

Актерот Ентони Хопкинс, со улогата на Ханибал Лектор, психијатар и сериски убиец канибал во хорор трилерот „Кога јагнињата ќе стивнат“, во режија на Џонатан...

Пронајдена сликата на Да Винчи „Спасител на светот“

Италијанската полиција пронајде слика од 16 век, примерок од автентична копија на „Salvator Mundi” на Леонардо да Винчи, на која е претставен портрет на...

БЕЛАТА КУЌА Е МАЧКИНА КАШЛИЦА ВО ОДНОС ЗА НОВИОТ ДОМ НА ТРАМПОВИ: Луксуз, гламур и раскош, и сите соседи милијардери, ОВА е новиот дом...

Мар-а-Лаго, или „Зимската бела куќа“ е на 22-то место на листата на најголеми куќи во САД, со 5.800 квадратни метри, додека Белата куќа во...

ЗАДОЛЖИТЕЛНО ИСПРОБАЈТЕ: Со секс позата може да го „наместите“ полот на детето

Иако многумина не веруваат дека постојат начини да се намести полот на детето, односно да се добие момче или девојче, постои поза која наводно...