дома Свет БИЗАРНО И ЛУДО: ГО ПОСВОИЛА НА 7 ГОДИШНА ВОЗРАСТ , А ДЕНЕС...

БИЗАРНО И ЛУДО: ГО ПОСВОИЛА НА 7 ГОДИШНА ВОЗРАСТ , А ДЕНЕС ЧЕКА ДЕТЕ ОД НЕГО…

Руската инфлуенсерка Марина (35) која се прослави на Инстаграм откако изгубила многу килограми ја запрепастила руската јавност откако признала дека чека дете со својот посинок со кој наскоро планира и венчавка, а една фотографија која ја објавила на Инстаграм дополнително предизвикала гнев кај своите следбеници.

Таа го посвоила посинокот кога тој имал 7 години. Претходно Марина била во брак кој по 15 години го завршила и по разводот веднаш започнала врска со посинокот Владимир, кој е 15 години помлад од Марина.

Марина со сопругот имаат посвоено вкупно 5 деца од кои две живеат со неа и со Владимир, а две со поранешниот сопруг Александар.

- Реклама -

Социјални мрежи

5,320FansLike

Прочитајте повеќе

ДЕТАЛ ШТО ОДЛУЧУВА ЗА ЖИВОТ И СМРТ! Еве зошто СЕКОГАШ треба да ја затворате вратата од спалната соба навечер

Институтот за безбедносни истражувања во Америка изјави дека повеќе од 60 проценти од луѓето спијат во просторија со отворена врата. И на прв поглед,...

ИЗВИНУВАЊЕ ПОРАДИ РАЗМЕНА НА НЕЖНОСТИ: Полицајци фатени на дело во службен автомобил, шокираните граѓани снимија сè (ВИДЕО)

Полицаец и полицајка од Велика Британија беа принудени да се извинат откако беа фатени во „незаконски“ активности во „службени простории“. Имено, тие се бакнувале во...

ЖЕНАТА КОЈА МУ РЕКЛА „НЕ“ НА ТИТО: Броз ја остави бремена до заби, па ја молеше да се врати

Таа е единствената жена која му рекла на маршалот - „не“ ... Маршалот Тито секогаш бил опкружен со убави жени. Тој сакал млади, привлечни и...

ДЕТАЛ ШТО ОДЛУЧУВА ЗА ЖИВОТ И СМРТ! Еве зошто СЕКОГАШ треба да ја затворате вратата од спалната соба навечер

Институтот за безбедносни истражувања во Америка изјави дека повеќе од 60 проценти од луѓето спијат во просторија со отворена врата. И на прв поглед,...

Слични вести

54.662 вработени не земале плата за март

Директорката на Управата за јавни приходи, Сања Лукаревска, денеска откри дека 54.662 работници сè уште не ја добиле мартовската плата, најмногу поради неисплатената помош...

ИЗВИНУВАЊЕ ПОРАДИ РАЗМЕНА НА НЕЖНОСТИ: Полицајци фатени на дело во службен автомобил, шокираните граѓани снимија сè (ВИДЕО)

Полицаец и полицајка од Велика Британија беа принудени да се извинат откако беа фатени во „незаконски“ активности во „службени простории“. Имено, тие се бакнувале во...

ЖЕНАТА КОЈА МУ РЕКЛА „НЕ“ НА ТИТО: Броз ја остави бремена до заби, па ја молеше да се врати

Таа е единствената жена која му рекла на маршалот - „не“ ... Маршалот Тито секогаш бил опкружен со убави жени. Тој сакал млади, привлечни и...

ДЕТАЛ ШТО ОДЛУЧУВА ЗА ЖИВОТ И СМРТ! Еве зошто СЕКОГАШ треба да ја затворате вратата од спалната соба навечер

Институтот за безбедносни истражувања во Америка изјави дека повеќе од 60 проценти од луѓето спијат во просторија со отворена врата. И на прв поглед,...

БРИТАНСКАТА МОНАРХИЈА ВО СЕРИОЗНИ ПРОБЛЕМИ: Што ако Елизабет умре? Скандалите го уништија угледот на монархијата и нема никаква корист од Чарлс

Што ќе се случи со Велика Британија кога кралицата ќе умре? Автомеханичар, новинар, собирач на марки, модна икона, владетел со најдолг стаж во историјата на...