дома Жолта Штампа Актерката за Вил Смит: „Ми одзеде сè, кариерата ми беше уништена“ (ВИДЕО)

Актерката за Вил Смит: „Ми одзеде сè, кариерата ми беше уништена“ (ВИДЕО)

Вил Смит конечно се смири со Џенет Хуберт, која глумеше со него во првите три сезони во „Принцот од Бел Ер“. Актерот го прегрна својот колега по една емисија, во која тие зборуваа за нивната врска.

Џенет ја играше тетка Вив во првите три сезони од серијата, но го напушти проектот во 1993 година.

Таа и Вил со години јавно расчистуваа сметки, а Џенет го нарече егоманијак и тврдеше дека е виновен за напуштањето на серијата, додека Вил тврди дека таа сакала серијата да биде „Тетка Вив од Бел Ер“.

Тие ги решија споровите на посебен собир по повод 30-годишнината од првата епизода.

Смит им се обрати на своите колеги од серијата и им рече дека никогаш не разговараат за енет во јавност, но дека не може да замисли повторна средба без неа. Таа се согласи да седнеме и да разговараме. Се видовме првпат по 27 години, рече тој.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Will Smith (@willsmith)

Џенет Хуберт објасни како забременила во третата сезона, и дека многу се случувало во нејзиниот живот. Таа исто така зборуваше за тоа дека била во „многу насилен брак“, а се разведе во 1994 година.

  • Работите дома не беа добри. Не се смеев ниту се шегував повеќе затоа што се случуваа работи за кои никој не знаеше ништо. Екипата од серијата немаше идеја што се случува, додаде таа.
  • Кога беше бремена, јас бев чувствителен. Сега кога имам три деца, научив некои работи што тогаш не ги знаев. Ќе направев многу работи поинаку, гледам како и ја отежнував работата, објасни Смит.

Џенет тогаш рече дека не добила отказ, туку „многу лоша понуда“, односно многу помала плата.

  • Имав бебе и сопруг без работа, па реков – не. Не се согласив на таа понуда. Не ме отпуштија, но многу се зборуваше за тоа. Бев заробена – што можев да направам? Тие само ми рекоа дека ќе ме заменат. Бев длабоко повредена, ја опиша актерката тогашната ситуација.

Како што вели, се чувствувала отфрлена од Холивуд, ѝ тие ѝ рекле дека Вил Смит е тој што ја „избркал“.

  • Ми одзема сè со зборови. Зборовите можат да убијат. Јас изгубив сè. Репутација, сè, сè …, му рече таа на актерот и додаде дека се чувствува како да сонува затоа што дошла да го реши проблемот.

Тој и се заблагодари за овој разговор, бидејќи сите овие минати години сметал дека го мрази, но тој не знаеше колку и е тешко. Тој спомена дека сака да биде некој што ќе ја штити во иднина, а потоа размениле емотивни прегратки.

- Реклама -

Социјални мрежи

5,320FansLike

Прочитајте повеќе

СЛАВНАТА ПЕЈАЧКА ТРГНУВА ВО ЛОВ НА ВОНЗЕМЈАНИ: Гајле ѝ е за туѓите мислења, сигурна е дека има ПЛАН како да ги фати

Познатата американска пејачка Деми Ловато наскоро ќе стане водител, додека емисијата што ќе ја води ќе се занимава со вонземјани. Одам на патување во...

СЛАВНАТА ПЕЈАЧКА ТРГНУВА ВО ЛОВ НА ВОНЗЕМЈАНИ: Гајле ѝ е за туѓите мислења, сигурна е дека има ПЛАН како да ги фати

Познатата американска пејачка Деми Ловато наскоро ќе стане водител, додека емисијата што ќе ја води ќе се занимава со вонземјани. Одам на патување во...

Софија Лорен има ЕВТИНО и ПРИРОДНО решение против ПОДОЧЊАЦИ! Сè што ви треба е ОВОЈ производ (ФОТО)

Многу актерки имаат свои мали трикови за да изгледаат свежо и одморено, а убавата Софија Лорен не е исклучок. Еден од нејзините најголеми проблеми...

Оризовите полиња во Кина се магични

Прекрасните полиња со ориз во Кина зафаќаат илјадници километри планини и долини. Скалестите оризови полиња започнале да се градат пред 1.300 години и преживеале до...

Слични вести

ГО ОДБИ РОНАЛДО БИДЕЈЌИ НЕ Е НЕЈЗИН ТИП! ОД НЕЈЗИНИТЕ ГОЛИ ФОТОГРАФИИ СРЦЕТО МОЖЕ ДА ВИ ЗАСТАНЕ: Русинка која го ЗАПАЛИ нетот!

Вики Одинцова, жешка Русинка која своите 5 милиони следбеници ги „почастува“ со провокативни фотографии речиси секој ден, уште еднаш направи вистински хаос на социјалните...

СЛАВНАТА ПЕЈАЧКА ТРГНУВА ВО ЛОВ НА ВОНЗЕМЈАНИ: Гајле ѝ е за туѓите мислења, сигурна е дека има ПЛАН како да ги фати

Познатата американска пејачка Деми Ловато наскоро ќе стане водител, додека емисијата што ќе ја води ќе се занимава со вонземјани. Одам на патување во...

Софија Лорен има ЕВТИНО и ПРИРОДНО решение против ПОДОЧЊАЦИ! Сè што ви треба е ОВОЈ производ (ФОТО)

Многу актерки имаат свои мали трикови за да изгледаат свежо и одморено, а убавата Софија Лорен не е исклучок. Еден од нејзините најголеми проблеми...

Оризовите полиња во Кина се магични

Прекрасните полиња со ориз во Кина зафаќаат илјадници километри планини и долини. Скалестите оризови полиња започнале да се градат пред 1.300 години и преживеале до...

ЗАШТО И ТРЕБАШЕ ОВА: Ким Кардашијан експериментира со новиот изглед и не сите се возбудени! (ФОТО)

Ким Кардашијан (40) ги обожава модата и трендовите. Таа многу пати експериментирала со својот изглед, менувајќи го начинот на облекување, шминка, па дури и...