дома Жолта Штампа ГАДНО, ОД ОВА ЌЕ ГО ПОВРАТИТЕ ОБРОКОТ ОД ПРЕД ТРИ ДЕНА:...

ГАДНО, ОД ОВА ЌЕ ГО ПОВРАТИТЕ ОБРОКОТ ОД ПРЕД ТРИ ДЕНА: Познатата пејачка испи нешто одвратно и уживаше! (ВИДЕО)

Мадона објави видео на Instagram на кое покажа што прави кога сака да си ја врати силата.

Пејачката влегува во када полна со мраз, а потоа пие полна чаша пијалок со интензивно жолта боја.

Мадона тврди дека тоа во чашата ѝ е сопствената урина, која ја пие по ледена бања.

  • Дали ќе започнеме нов предизвик со ледена бања? Најдобар третман за повреди, напиша таа.

- Реклама -

Социјални мрежи

5,320FansLike

Прочитајте повеќе

Најверојатно е потребна и трета доза на вакцината Pfizer

Директорот на компанијата „Pfizer“, Алберт Бурла, денес објави дека трета доза на вакцината е „најверојатно“ потребна, 12 месеци по повторната вакцинација. Тој исто така рече...

Најверојатно е потребна и трета доза на вакцината Pfizer

Директорот на компанијата „Pfizer“, Алберт Бурла, денес објави дека трета доза на вакцината е „најверојатно“ потребна, 12 месеци по повторната вакцинација. Тој исто така рече...

Почина најстарата американка на 116 години: Хестер остави зад себе 100 правнуци и правнуци! Го закопа сопругот пред половина век!

Почина најстарата Американка, Хестер Форд, која имаше 116 години, оставајќи зад себе многу потомци, меѓу кои околу 100 правнуци, соопшти денес нејзиното семејство. Иако постоеше...

НИКОГАШ НЕ СТЕ ВИДЕЛЕ ВАКВО КУЧЕ! Како кутре било тешко повредено во сообраќајна несреќа, а денес измамува насмевка на лицето на сите!

Не е невообичаено куче да трча со својот сопственик, но да трча на задните нозе е веќе нешто што предизвикува насмевка на лицата на...

Слични вести

Доволно е само да му шепнете: Само еден збор ќе го излуди вашиот партнер луд додека водите љубов!!!

Дали некогаш сте експериментирале со „валкани муабети“? Пробајте, може да биде забавно да се започне со тоа. И може да биде исклучително силен афродизијак. Понекогаш дури и...

Најверојатно е потребна и трета доза на вакцината Pfizer

Директорот на компанијата „Pfizer“, Алберт Бурла, денес објави дека трета доза на вакцината е „најверојатно“ потребна, 12 месеци по повторната вакцинација. Тој исто така рече...

Почина најстарата американка на 116 години: Хестер остави зад себе 100 правнуци и правнуци! Го закопа сопругот пред половина век!

Почина најстарата Американка, Хестер Форд, која имаше 116 години, оставајќи зад себе многу потомци, меѓу кои околу 100 правнуци, соопшти денес нејзиното семејство. Иако постоеше...

НИКОГАШ НЕ СТЕ ВИДЕЛЕ ВАКВО КУЧЕ! Како кутре било тешко повредено во сообраќајна несреќа, а денес измамува насмевка на лицето на сите!

Не е невообичаено куче да трча со својот сопственик, но да трча на задните нозе е веќе нешто што предизвикува насмевка на лицата на...

Жени, ова ќе ве интересира: Ова се професиите кои се НАЈОДБИВНИ за мажите

Дали некогаш сте помислиле дека занимањето на жената има врска со привлечноста? Многумина веројатно никогаш не. Сепак, според истражувањето на една страница, сепак треба да бидеме...