дома Жолта Штампа ГРАДИ И ТЕТОВАЖА НА ИНТИМНИОТ ДЕЛ НА ТЕЛОТО ВО ПРЕДЕН ПЛАН! Фарбана...

ГРАДИ И ТЕТОВАЖА НА ИНТИМНИОТ ДЕЛ НА ТЕЛОТО ВО ПРЕДЕН ПЛАН! Фарбана плава направи општ хаос, а сега и за прв пат се соблече и ги шокираше сите! (ФОТО)

Планетарно популарната пејачка изненадува секој ден, а се сретна со голем ентузијазам со овие сексипилни фотографии.

Пејачката Били Ајлиш (19) неодамна изненади со промена, кога ја промени препознатливата црна и зелена коса, која ја имаше подолго време, во плава, а сега за прв пат е гола во јавноста и на коментарите им нема крај.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BILLIE EILISH (@billieeilish)

Имено, Били се одлучи за низа промени, па бидејќи пред неколку недели ја гледаме како платинеста русокоса, сега заигра картичката за сексипил, што никогаш порано не го направила.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BILLIE EILISH (@billieeilish)

За потребите на списанието „Vogue“, таа облече многу провокативни парчиња облека, кои ги истакнаа нејзините гради и покажаа тетоважа на интимниот дел од телото.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BILLIE EILISH (@billieeilish)

Били изгледа одлично и, како што се очекуваше, започна лавина коментари и проценете сами во кое издание ви се допаѓа повеќе.

- Реклама -

Социјални мрежи

5,320FansLike

Прочитајте повеќе

Шефот на Goldman Sachs собрал цело богатство на dodgecoin, па се пензионирал од фирмата?

Генералниот директор на американскиот банкарски гигант „Goldman Sachs“ ја напушти инвестициската банка откако наводно заработил милиони инвестирајќи во криптовалутата dodgecoin. Портпарол на „Goldman Sachs“ потврди...

БРОЈОТ НА ЖРТВИ РАПИДНО РАСТЕ: Во конфликтите во Израел, повеќе од 70 жртви, има и мали деца

Најмалку 72 лица се убиени во израелски напади, од кои 17 деца, откако во понеделникот ескалираа судирите меѓу Израел и Палестинците, потврдија претставници на...

ВАЖНА ОДЛУКА: „AstraZeneca“ надвор од употреба, „Johnson & Johnson“ сè уште се разгледува!

Норвешка нема да продолжи да ја користи вакцината „AstraZeneca“, а одлуката дали да се вклучи „Johnson & Johnson“ во системот на масовна имунизација сè...

Нешто „зуе“ надвор од Сончевиот систем

Ветеранот меѓу вселенските летала и вештачки објект што е најдалеку оддалечен од нас, познатиот „Voyager 1“ забележал и снимал звуци во вселената надвор од...

Слични вести

ПУТИН ВОЗИ ВИСТИНСКИ ЅВЕР: Чини вистинско БОГАТСТВО, забрзува до 100 за 6 секунди, ова е лудило! (ФОТО-ВИДЕО)

По секоја Парада на победата, што се одржува во Москва на 9 мај, сите погледи се свртени кон двата автомобили во кои министерот Сергеј...

БРОЈОТ НА ЖРТВИ РАПИДНО РАСТЕ: Во конфликтите во Израел, повеќе од 70 жртви, има и мали деца

Најмалку 72 лица се убиени во израелски напади, од кои 17 деца, откако во понеделникот ескалираа судирите меѓу Израел и Палестинците, потврдија претставници на...

ВАЖНА ОДЛУКА: „AstraZeneca“ надвор од употреба, „Johnson & Johnson“ сè уште се разгледува!

Норвешка нема да продолжи да ја користи вакцината „AstraZeneca“, а одлуката дали да се вклучи „Johnson & Johnson“ во системот на масовна имунизација сè...

Нешто „зуе“ надвор од Сончевиот систем

Ветеранот меѓу вселенските летала и вештачки објект што е најдалеку оддалечен од нас, познатиот „Voyager 1“ забележал и снимал звуци во вселената надвор од...

Чудо по 40 години: Исплива црква во Мексико

Древната црква „Virgen de los Dolores“ во Мексико се појави над површината на водата откако сушата го намали нивото на езерото во кое беше...