дома Жолта Штампа ДОНАТЕЛА ЈА НАРЕКУВААТ СЕ ИЗОБЛИЧЕНА КРАЛИЦА НА ПЛАСТИЧНАТА ХИРУРГИЈА: Објави слика од...

ДОНАТЕЛА ЈА НАРЕКУВААТ СЕ ИЗОБЛИЧЕНА КРАЛИЦА НА ПЛАСТИЧНАТА ХИРУРГИЈА: Објави слика од 1993 година, СИТЕ ЗАНЕМЕА!!!

Донатела Версаче е доказ за тоа како пластичната хирургија може да го уништи изгледот.

Таа имаше природно полни усни и имаше само неколку брчки во четириесеттите години, а трансформацијата започна во раните 2000-ти.

  • Не верувам дека е можно да се старее природно. Не верувам во природната убавина на жената – рече славната дизајнерка во едно интервју во 2005 година.

Таа денес има 64 години, а еве како изгледаше пред овие трансформации:

- Реклама -

Социјални мрежи

5,320фановиLike

Прочитајте повеќе

ШТО НОСИ КРАЈОТ НА ГОДИНАТА ЗА СЕКОЈ ХОРОСКОПСКИ ЗНАК: Лавовите ќе завршат во плус, Рибите во конфузија и хаос

Овен Луѓето родени во овој знак чекаат прилично добар крај на годината, помирен период. Ќе им стане појасно кои се нивните цели, па конечно ќе...

ДОНАТЕЛА ЈА НАРЕКУВААТ СЕ ИЗОБЛИЧЕНА КРАЛИЦА НА ПЛАСТИЧНАТА ХИРУРГИЈА: Објави слика од 1993 година, СИТЕ ЗАНЕМЕА!!!

Донатела Версаче е доказ за тоа како пластичната хирургија може да го уништи изгледот. Таа имаше природно полни усни и имаше само неколку брчки во...

Еве ги сите несакани ефекти што ги имале испитаниците кои примиле вакцини против COVID-19

„Pfizer“ и нејзиниот германски партнер „BioNTech“ пред неколку дена објавија дека нивната вакцина има 95% стапка на успех. Вакцината „Мoderna“ покажа скоро 95 проценти...

Интернет погреб: Миса во црква се емитуваше преку YouTube

Во малото гратче Лузара, во близина на градот Реџо Емилија, погребана е 21-годишната Мартина Бонарети, која почина пред неколку дена од COVID-19 Другите италијански медиуми...

Слични вести

ПАДНАЛ ГРАДЕЖЕН РАБОТНИК, УМРЕЛ ОД КОРОНА: ​​Случајот кој привлече големо внимание, еве што велат експертите

Во повеќемесечна дебата за тоа дали се умрира од коронавирус или со корона вирус, случајот од Хрватска го привлече вниманието на експертите, меѓу кои...

ДОНАТЕЛА ЈА НАРЕКУВААТ СЕ ИЗОБЛИЧЕНА КРАЛИЦА НА ПЛАСТИЧНАТА ХИРУРГИЈА: Објави слика од 1993 година, СИТЕ ЗАНЕМЕА!!!

Донатела Версаче е доказ за тоа како пластичната хирургија може да го уништи изгледот. Таа имаше природно полни усни и имаше само неколку брчки во...

Еве ги сите несакани ефекти што ги имале испитаниците кои примиле вакцини против COVID-19

„Pfizer“ и нејзиниот германски партнер „BioNTech“ пред неколку дена објавија дека нивната вакцина има 95% стапка на успех. Вакцината „Мoderna“ покажа скоро 95 проценти...

Интернет погреб: Миса во црква се емитуваше преку YouTube

Во малото гратче Лузара, во близина на градот Реџо Емилија, погребана е 21-годишната Мартина Бонарети, која почина пред неколку дена од COVID-19 Другите италијански медиуми...

Ова се најзабавните хороскопски знаци

Живеат за „забава“ и даваат се од себе да уживаат, но и сите околу нив. Ова се петте најсмешни хороскопски знаци, тврдат астролозите. Овен Тие имаат позитивен...