дома Жолта Штампа ДОНАТЕЛА ЈА НАРЕКУВААТ СЕ ИЗОБЛИЧЕНА КРАЛИЦА НА ПЛАСТИЧНАТА ХИРУРГИЈА: Објави слика од...

ДОНАТЕЛА ЈА НАРЕКУВААТ СЕ ИЗОБЛИЧЕНА КРАЛИЦА НА ПЛАСТИЧНАТА ХИРУРГИЈА: Објави слика од 1993 година, СИТЕ ЗАНЕМЕА!!!

Донатела Версаче е доказ за тоа како пластичната хирургија може да го уништи изгледот.

Таа имаше природно полни усни и имаше само неколку брчки во четириесеттите години, а трансформацијата започна во раните 2000-ти.

  • Не верувам дека е можно да се старее природно. Не верувам во природната убавина на жената – рече славната дизајнерка во едно интервју во 2005 година.

Таа денес има 64 години, а еве како изгледаше пред овие трансформации:

- Реклама -

Социјални мрежи

5,320FansLike

Прочитајте повеќе

НИ ТРОШКА СЛИЧНОСТ! Џенифер Лопез објави фотографија со својата ќерка и мајка: Никој не би рекол дека е нејзина!!!

Џенифер Лопез сподели семејна фотографија со нејзината 13-годишна ќерка Emmom и 75-годишната мајка Гвадалупе на својот Instagram профил. Нема сомнение дека членовите на семејството се...

ОСТАРЕЛА ЗА ЕДЕН ДЕН!? ХОЛИВУДСКАТА ПОП ДИВА ГО СМЕНИ ЛИЧНИОТ ОПИС, ВОЗНЕМИРУВАЧКА СЛИКА КРУЖИ НА ИНТЕРНЕТ: Америка шокирана!

Иако во последните години ретко се појавуваше во јавноста, особено откако ослабе и изгледа подобро од кога било, британската пејачка Адел ре Од крајот на...

КРВАВ ПИР, 23 МРТВИ ВО РИО ДЕ ЖАНЕИРО: Полициски службеници и дилери на дрога се пресметале на метро-станица (ВИДЕО)

Според некои извештаи, полицијата и дилерите на дрога размениле оган во метро-станицата. Најмалку 23 лица загинаа во пукање на станицата Жacакарезињо во Рио де Жанеиро,...

ХОЛАНДСКИТЕ ИСТРАЖУВАЧИ ИСТРЕНИРАЛЕ ПЧЕЛИ ДА ИДЕНТИФИКУВААТ ЗАРАЗЕНИ СО КОРОНА: Тие го намалуваат времето на чекање на НЕКОЛКУ СЕКУНДИ!

Холандски истражувачи обучија пчели со невообичаено остро чувство за мирис за да идентификуваат заразени со COVID-19, што може да го намали времето на чекање...

Слични вести

НИ ТРОШКА СЛИЧНОСТ! Џенифер Лопез објави фотографија со својата ќерка и мајка: Никој не би рекол дека е нејзина!!!

Џенифер Лопез сподели семејна фотографија со нејзината 13-годишна ќерка Emmom и 75-годишната мајка Гвадалупе на својот Instagram профил. Нема сомнение дека членовите на семејството се...

ОСТАРЕЛА ЗА ЕДЕН ДЕН!? ХОЛИВУДСКАТА ПОП ДИВА ГО СМЕНИ ЛИЧНИОТ ОПИС, ВОЗНЕМИРУВАЧКА СЛИКА КРУЖИ НА ИНТЕРНЕТ: Америка шокирана!

Иако во последните години ретко се појавуваше во јавноста, особено откако ослабе и изгледа подобро од кога било, британската пејачка Адел ре Од крајот на...

КРВАВ ПИР, 23 МРТВИ ВО РИО ДЕ ЖАНЕИРО: Полициски службеници и дилери на дрога се пресметале на метро-станица (ВИДЕО)

Според некои извештаи, полицијата и дилерите на дрога размениле оган во метро-станицата. Најмалку 23 лица загинаа во пукање на станицата Жacакарезињо во Рио де Жанеиро,...

ХОЛАНДСКИТЕ ИСТРАЖУВАЧИ ИСТРЕНИРАЛЕ ПЧЕЛИ ДА ИДЕНТИФИКУВААТ ЗАРАЗЕНИ СО КОРОНА: Тие го намалуваат времето на чекање на НЕКОЛКУ СЕКУНДИ!

Холандски истражувачи обучија пчели со невообичаено остро чувство за мирис за да идентификуваат заразени со COVID-19, што може да го намали времето на чекање...

МЕГАН МАРКЛ ЗАБЕЛЕЖАНА КАКО ОДИ ИТНО ВО БОЛНИЦА: Позната е и причината!

Војвотката и војводата од Сасекс, Меган Маркл (39) и нејзиниот сопруг, принцот Хари, кој е три години помлад, го слават вториот роденден на нивниот...