дома Жолта Штампа ЕВЕ КАКО БИ ИЗГЛЕДАЛЕ СЛАВНИТЕ АКО НЕМААТ МИЛИОНИ ДОЛАРИ: Никој не би...

ЕВЕ КАКО БИ ИЗГЛЕДАЛЕ СЛАВНИТЕ АКО НЕМААТ МИЛИОНИ ДОЛАРИ: Никој не би го забележал Бред Пит, Ким Кардашијан е полн погодок!

Како би изгледале обичните луѓе кога би имале тим професионалци околу себе (шминкери, фризери, стилисти, фотографи) што често можеме да ги видиме низ различни приказни „пред и потоа“. Но, како би изгледале славните ако се обични луѓе?

Њујоршкиот уметник Дени Еванс се обиде да го покаже токму тоа. Како би изгледале сите ако не беа актери, музичари и не требаше да се грижат толку многу за својот изглед? Дека не мора да бидат витки, да не ги следат трендовите и да не даваат богатство на оние кои се грижат за својот изглед. Еванс ја остави фантазијата да дивее и со помош на Фотошоп го смени изгледот на славните во изгледот на обичните луѓе. Погледнете ги фотографиите.

1. Анџелина Џоли и Бред Пит

2. Џони Деп

3. Викторија и Дејвид Бекам

4. Сара Џесика Паркер

5. Гвинет Палтроу

6. Џенифер Анистон

7. Риајна

8. Том Круз

9. Никол Кидман

10. Кание Вест и Ким Кардашијан

- Реклама -

Социјални мрежи

5,320FansLike

Прочитајте повеќе

СЛАВНАТА ПЕЈАЧКА ТРГНУВА ВО ЛОВ НА ВОНЗЕМЈАНИ: Гајле ѝ е за туѓите мислења, сигурна е дека има ПЛАН како да ги фати

Познатата американска пејачка Деми Ловато наскоро ќе стане водител, додека емисијата што ќе ја води ќе се занимава со вонземјани. Одам на патување во...

СЛАВНАТА ПЕЈАЧКА ТРГНУВА ВО ЛОВ НА ВОНЗЕМЈАНИ: Гајле ѝ е за туѓите мислења, сигурна е дека има ПЛАН како да ги фати

Познатата американска пејачка Деми Ловато наскоро ќе стане водител, додека емисијата што ќе ја води ќе се занимава со вонземјани. Одам на патување во...

Софија Лорен има ЕВТИНО и ПРИРОДНО решение против ПОДОЧЊАЦИ! Сè што ви треба е ОВОЈ производ (ФОТО)

Многу актерки имаат свои мали трикови за да изгледаат свежо и одморено, а убавата Софија Лорен не е исклучок. Еден од нејзините најголеми проблеми...

Оризовите полиња во Кина се магични

Прекрасните полиња со ориз во Кина зафаќаат илјадници километри планини и долини. Скалестите оризови полиња започнале да се градат пред 1.300 години и преживеале до...

Слични вести

ГО ОДБИ РОНАЛДО БИДЕЈЌИ НЕ Е НЕЈЗИН ТИП! ОД НЕЈЗИНИТЕ ГОЛИ ФОТОГРАФИИ СРЦЕТО МОЖЕ ДА ВИ ЗАСТАНЕ: Русинка која го ЗАПАЛИ нетот!

Вики Одинцова, жешка Русинка која своите 5 милиони следбеници ги „почастува“ со провокативни фотографии речиси секој ден, уште еднаш направи вистински хаос на социјалните...

СЛАВНАТА ПЕЈАЧКА ТРГНУВА ВО ЛОВ НА ВОНЗЕМЈАНИ: Гајле ѝ е за туѓите мислења, сигурна е дека има ПЛАН како да ги фати

Познатата американска пејачка Деми Ловато наскоро ќе стане водител, додека емисијата што ќе ја води ќе се занимава со вонземјани. Одам на патување во...

Софија Лорен има ЕВТИНО и ПРИРОДНО решение против ПОДОЧЊАЦИ! Сè што ви треба е ОВОЈ производ (ФОТО)

Многу актерки имаат свои мали трикови за да изгледаат свежо и одморено, а убавата Софија Лорен не е исклучок. Еден од нејзините најголеми проблеми...

Оризовите полиња во Кина се магични

Прекрасните полиња со ориз во Кина зафаќаат илјадници километри планини и долини. Скалестите оризови полиња започнале да се градат пред 1.300 години и преживеале до...

ЗАШТО И ТРЕБАШЕ ОВА: Ким Кардашијан експериментира со новиот изглед и не сите се возбудени! (ФОТО)

Ким Кардашијан (40) ги обожава модата и трендовите. Таа многу пати експериментирала со својот изглед, менувајќи го начинот на облекување, шминка, па дури и...