дома Жолта Штампа Кендра Ласт ја погоди веста дека Хамес има повреда на тестисот: Порно...

Кендра Ласт ја погоди веста дека Хамес има повреда на тестисот: Порно sвездата се огласи на Twitter

Фудбалерот на Евертон, Хамес Родригез, во моментов е на терапии за повреда на тестисот, а доби подржка и желби за поскоро опоравување од славната порно актерка Кендра Ласт.

Американската порно sвезда е позната како голема обожавателка на Колумбиецот, редовно му пишува на социјалните мрежи, дури се пишуваше дека се во врска, а оваа порака дополнително ја разгорува таа теорија.

Кендра ужива да објавува на Twitter, па му честиташе на Хамес за трансферот во Евертон, а сега се огласи и по оваа прилика.

  • Упс, се надевам дека си добро – напиша таа и започна лавина коментари.

Инаку, колумбиската „Marca“ излезе во јавноста со информацијата дека Родригез ги повредил тестисите за време на дербито со Ливерпул и дека подлежи под притисок терапија наречена „Normatec“.

Хамес беше прва sвезда на Евертон на почетокот на англиската сезоната каде карамелите се хит.

- Реклама -

Социјални мрежи

5,320фановиLike

Прочитајте повеќе

Маја скришно ги снимала момците со МАЛ пенис, па ги исмевала, а потоа доживеала СТРАШНА одмазда

Постои голем ризик да се премине границата со нечија интима. Особено во времето на Viber, Whatsapp, Snapchat и социјалните мрежи. Бразилката Маја дос Сантос (19)...

СОВЕТ ОД ИНФЕКТОЛОЗИТЕ кои НЕ СМЕЕТЕ да ги заборавите: Заштитните маски треба да се чуваат на овој начин кога не ги користиме!

Во пандемијата на коронавирус, маските станаа предмет што ќе го проверите за да видите кога ќе излезете од дома. Со клучевите, мобилниот и паричникот...

Сурова одмазда на Кремљ! Русија ја пресекува главата на хидрата, удар врз најболната точка на западниот свет!

Санкциите ги загрозуваат ресурсите на Интернет кои ги цензурираат руските граѓани и руските медиуми врз основа на националност, професија и религија или што го...

ШЕСТ МЕСЕЦИ ЈА ЧЕКАШЕ ПРЕД ХОТЕЛОТ! Тој „се вљуби“, далечината не ги спречи да бидат заедно засекогаш

Во неговиот ум сè беше многу повеќе од само познаник и неверојатно, дури и ако Оливија леташе во различни периоди во текот на следните...

Слични вести

По 400 години, влегуваме во големото доба на Водолија и ништо повеќе нема да биде исто! Еве како тоа ќе влијае на вашиот знак

„Ерата на Водолија“ е пред почеток. Овој феномен се јавува скоро по 400 години, и се јавува поради порамнувањето на Сатурн и Јупитер. Сатурн влегува...

СОВЕТ ОД ИНФЕКТОЛОЗИТЕ кои НЕ СМЕЕТЕ да ги заборавите: Заштитните маски треба да се чуваат на овој начин кога не ги користиме!

Во пандемијата на коронавирус, маските станаа предмет што ќе го проверите за да видите кога ќе излезете од дома. Со клучевите, мобилниот и паричникот...

Сурова одмазда на Кремљ! Русија ја пресекува главата на хидрата, удар врз најболната точка на западниот свет!

Санкциите ги загрозуваат ресурсите на Интернет кои ги цензурираат руските граѓани и руските медиуми врз основа на националност, професија и религија или што го...

ШЕСТ МЕСЕЦИ ЈА ЧЕКАШЕ ПРЕД ХОТЕЛОТ! Тој „се вљуби“, далечината не ги спречи да бидат заедно засекогаш

Во неговиот ум сè беше многу повеќе од само познаник и неверојатно, дури и ако Оливија леташе во различни периоди во текот на следните...

Се збогати преку ноќ: Милион и пол евра буквално му паднаа од небото!

Индонезиецот Џошуа Хутагалунг стана милионер откако метеорит вреден скоро два милиони долари паднал врз неговата куќа, го пробил покривот и потонал во земјата. Триесет и...