дома Жолта Штампа КОШАРКАР КРВНИЧКИ ЈА ПРЕТЕПАЛ ДЕВОЈКАТА И НЕ ЗАПРЕЛ НА ТОА: Направил нешто...

КОШАРКАР КРВНИЧКИ ЈА ПРЕТЕПАЛ ДЕВОЈКАТА И НЕ ЗАПРЕЛ НА ТОА: Направил нешто ОДВРАТНО (ФОТО / ВИДЕО)

Американскиот кошаркар Дариус Морис ја претепал својата девојка Кристина Евангелин и направи нешто уште поодвратно, бидејќи тој го снимил сето тоа.

Таа на социјалните мрежи објави видео од скриената камера како Морис крвнички ја тепа, а огромен број луѓе го видоа сето тоа за само неколку часа.

По сето тоа објави и фотографија од лицето, а може да видите повеќе модринки.
Според американските медиуми, инцидентот се случил во април минатата година. Девојката потоа отишла во полиција поради тешкиот ќотек, но таа не сакала да сведочи. Морис сезоната 2019/2020 ја помина во Русија, во Јенисеј, а има играно и за ЛА Лејкерс, Клиперс, Бруклин Нетс, Филаделфија.

Еве како изгледа Кристина кога не е тепана:

- Реклама -

Социјални мрежи

5,320FansLike

Прочитајте повеќе

Дали вирусот корона може да предизвика губење на слухот или тинитус? Нови симптоми ги интригираат научниците

  Инфекцијата со вирусот САРС-Ков-2 предизвикува бројни симптоми, а научниците од ден на ден испитуваат колку е широк нивниот спектар. Кога вирусот корона влегува во телото,...

„Тие се глобална закана“ – дозволи ширење на вирусот, обвинети за хуманитарна катастрофа (ФОТО)

„Лекари без граници“ ја критикуваа бразилската влада за нејзиниот невнимателен пристап во борбата против коронавирусот. Организацијата ја обвини владата дека ја ставила земјата во хуманитарна...

ЕЛИЗАБЕТА НАРЕДИ ПРЕКРШУВАЊЕ НА ТРАДИЦИЈАТА НА ПОГРЕБОТ НА СВОЈОТ СОПРУГ: Таа се реши на ОВА заради внукот во бегство и посрамотениот син!

Принцот Филип ќе биде погребан во сабота, на поинаков начин отколку што е вообичаено во кралското семејство. Традицијата според која членовите на кралското семејство носат...

Ужас! Му забраниле да ја тепа својата девојка, па од бес ја претепал убава сосетка до смрт (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО)

Бразилецот Вашингтон Андраде де Хесус (36) беше уапсен откако до смрт ја претепал својата сосетка Алина дос Сантос Виана (32). Мајка на тригодишно и 7...

Слични вести

СЕВЕРИНА ПО 17 ГОДИНИ ПРОГОВОРИ ЗА ИНТИМЕНО ВИДЕО КОЕ ГО ЗАПАЛИ РЕГИОНОТ: Не излегував од дома 6 месеци, тоа беше ШОК! МЕ ОСУДИЈА!

Пејачката Северина Којиќ се најде среде медиумско внимание во 2004 година, кога се појави нејзиното интимно видео. Никогаш не барав да се појави мојата...

„Тие се глобална закана“ – дозволи ширење на вирусот, обвинети за хуманитарна катастрофа (ФОТО)

„Лекари без граници“ ја критикуваа бразилската влада за нејзиниот невнимателен пристап во борбата против коронавирусот. Организацијата ја обвини владата дека ја ставила земјата во хуманитарна...

ЕЛИЗАБЕТА НАРЕДИ ПРЕКРШУВАЊЕ НА ТРАДИЦИЈАТА НА ПОГРЕБОТ НА СВОЈОТ СОПРУГ: Таа се реши на ОВА заради внукот во бегство и посрамотениот син!

Принцот Филип ќе биде погребан во сабота, на поинаков начин отколку што е вообичаено во кралското семејство. Традицијата според која членовите на кралското семејство носат...

Ужас! Му забраниле да ја тепа својата девојка, па од бес ја претепал убава сосетка до смрт (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО)

Бразилецот Вашингтон Андраде де Хесус (36) беше уапсен откако до смрт ја претепал својата сосетка Алина дос Сантос Виана (32). Мајка на тригодишно и 7...

Ибрахимовиќ во центарот на скандал – дали му се заканува повеќегодишна суспензија?

Шведскиот фудбалер Златан Ибрахимовиќ е во центарот на фудбалскиот скандал поради обвинувањата дека тој поседува акции во обложувалница на Малта. Секако, тоа е строго забрането...