дома Жолта Штампа МЕГАН МАРКЛ ЗАБЕЛЕЖАНА КАКО ОДИ ИТНО ВО БОЛНИЦА: Позната е и причината!

МЕГАН МАРКЛ ЗАБЕЛЕЖАНА КАКО ОДИ ИТНО ВО БОЛНИЦА: Позната е и причината!

Војвотката и војводата од Сасекс, Меган Маркл (39) и нејзиниот сопруг, принцот Хари, кој е три години помлад, го слават вториот роденден на нивниот син Арчи.

Како најубав подарок, малите ќе добијат сестра која треба да се роди наскоро. Меѓутоа, ако им се верува на пишувањата на американското списание, девојчето, за кое се шпекулираше со месеци, наводно веќе е родено. Според таблоидот во својот последен број, поранешната актерка започнала гласини за порано раѓање, откако наводно била видена како брза во болницата.

Извор за споменатите медиуми изјавил дека кратко време по враќањето на Хари од Велика Британија, каде поминал една недела поради погребот на принцот Филип, неговата бремена сопруга била итно пренесена во црн џип, а со оглед на тоа што војвотката требало да се породи дома, изворот тврди дека лесно е можно породувањето веќе да се случило во блиската болница.

  • Cottage е најдобрата болница во градот и познато е дека нивните пациенти се познати и богати луѓе. На Меган сигурно ѝ се случи нешто штом реши да го замени породувањето дома со болница, изјави неименуван извор кој тврди дека ја видел војвотката пред неколку дена на пат кон болницата.

Инаку, сè уште нема официјални информации за раѓањето на второто дете на бегалскиот кралски пар, но имајќи предвид дека Меган последен пат беше видена во јавноста пред две недели, кога папараците ја снимија во друштво на нејзиниот син, таа била прилично мистериозна кога се зборувало за бременоста, која таа ја откри дури во март оваа година, па многу обожаватели веруваат дека тврдењата за раѓањето на друго дете може да бидат вистинити.

- Реклама -

Социјални мрежи

5,320FansLike

Прочитајте повеќе

Холанѓанец ѝ одговара на албанска новинарка, која објаснува зошто Албанците не ја пејат македонската химна

Холандскиот експерт за Западен Балкан, Ханс ван ден Берг, ѝ реплицира на новинарката Фатјона Мејдини од Албанија, на која ѝ било тажно и објаснува...

Делта-варијантата на коронавирусот двојно го зголемува ризикот од хоспитализации

Индискиот сој на коронавирус или т.н. делта-варијанта најнапред откриена во Индија двојно го зголемува ризикот од хоспитализација во споредба со претходно доминантниот вид во...

Бугарски научник со споредба на македонската и бугарската фудбалска репрезентација

Бугарскиот истражувач, професор и историчар Александар Стојанов ги анализира бугарските објави на социјалните мрежи по поразот на македонската фудбалска репрезентација од Австрија. Некои од коментарите...

ЈАДРОТО НА ПЛАНЕТАТА ЗЕМЈА СТАНУВА ПОДЕБЕЛО НА ЕДНА СТРАНА: Колку е опасна оваа аномалија за човештвото?

Иако со децении ја проучувале оваа аномалија, научниците сè уште се обидуваат да одговорат на низа прашања. Тие се обидуваат да утврдат зошто се...

Слични вести

Д-р Николов: Наместо ветеното покачување на платата, здравствените работници ќе добијат „бонус“ од само 5 проценти

Деновиве излезе вистината на виделина. Здравствените работници наместо ветеното реално покачување на платата, ќе добијат, бонус од 5 проценти, нагласувам 5%, вели доктор Игор...

Делта-варијантата на коронавирусот двојно го зголемува ризикот од хоспитализации

Индискиот сој на коронавирус или т.н. делта-варијанта најнапред откриена во Индија двојно го зголемува ризикот од хоспитализација во споредба со претходно доминантниот вид во...

Бугарски научник со споредба на македонската и бугарската фудбалска репрезентација

Бугарскиот истражувач, професор и историчар Александар Стојанов ги анализира бугарските објави на социјалните мрежи по поразот на македонската фудбалска репрезентација од Австрија. Некои од коментарите...

ЈАДРОТО НА ПЛАНЕТАТА ЗЕМЈА СТАНУВА ПОДЕБЕЛО НА ЕДНА СТРАНА: Колку е опасна оваа аномалија за човештвото?

Иако со децении ја проучувале оваа аномалија, научниците сè уште се обидуваат да одговорат на низа прашања. Тие се обидуваат да утврдат зошто се...

Мицкоски: Кој може подобро да ги брани интересите, јас кој пенкало немам позајмено, или Заев кој украде цела држава?

Кога станува збор за бранењето на стратешките интереси, кој може подобро да ги брани или застапува, јас кој едно пенкало во својот живот не...