дома Жолта Штампа МЕГАН МАРКЛ И ПРИНЦОТ ХАРИ СЕ ПРЕДУПРЕДЕНИ! Ако го направат она што...

МЕГАН МАРКЛ И ПРИНЦОТ ХАРИ СЕ ПРЕДУПРЕДЕНИ! Ако го направат она што го замислиле, нивното семејство никогаш нема да им прости!

Меган Маркл и принцот Хари се предупредени дека „нема да има шанси за помирување“ со остатокот од кралското семејство доколку објават ажурирано издание на биографијата во кое може да се најдат интимни детали од разговорите снимени на британскиот двор.

Данкан Ларкомб, кралскиот биограф, зборуваше за последиците што може да ги има новото издание на книгата „Finding Freedom / Наоѓање слобода“ врз веќе разнишаните односи меѓу Меган и Хари и нивните роднини во Велика Британија.

  • Ќе беше капка која ќе ја прелие чашата. Тоа би било тоа, нема да има шанси за помирување и довербата ќе биде изгубена – рече тој, а пренесува „MailOnline“.
  • Како може некој од кралското семејство да им верува ако интимните детали од нивните разговори протечат. Зошто би сакале да имаат нешто со нив – додаде Ларкомб.

Иако призна дека „новото издание на книгата има смисла“, имајќи предвид дека настаните во семејството на почетокот на оваа и минатата година се променети, тој вели дека се надева дека нема да се случи нешто што може дополнително да го продлабочи раздорот во семејството .

Да потсетиме, ова лето треба да биде објавена нова верзија на биографијата на принцот Хари и Меган Маркл, наречена „Finding Freedom / Наоѓање слобода“.

Првото издание на авторите Омид Скобија и Каролин Дуранд, објавено на 11 август минатата година, го покажа животот на славната двојка од нивното запознавање во 2016 година до заминувањето од кралското семејство на почетокот на 2020 година.

- Реклама -

Социјални мрежи

5,320FansLike

Прочитајте повеќе

Елен Деџенерис по 19 сезони објави збогување со публиката

Познатата водителка Елен Дегенерис одлучи претстојната 19-та сезона на нејзиното ток-шоу „The Ellen Degeneres Show“ да биде последна. Презентерката ја разгледуваше оваа одлука неколку...

Ниту бабите не се она пшто беа: Можете да полудите по овие модерниве!!!

Зборот баба отсекогаш бил синоним за животна мудрост, безбедност, топол дом, колачи ... Се надеваме дека ќе остане така, бидејќи гледајќи ги „модерните“ баби,...

НОВИ СЛУЧАИ НА ЗГРУТЧУВАЊЕ НА КРВТА: Коагулација по вакцината „Johnson & Johnson“

Центрите за контрола и превенција на болести на САД (CDC) соопштија дека откриени се повеќе потенцијално опасни по живот случаи на тромбови, кај луѓе...

ПУТИН ВОЗИ ВИСТИНСКИ ЅВЕР: Чини вистинско БОГАТСТВО, забрзува до 100 за 6 секунди, ова е лудило! (ФОТО-ВИДЕО)

По секоја Парада на победата, што се одржува во Москва на 9 мај, сите погледи се свртени кон двата автомобили во кои министерот Сергеј...

Слични вести

Oрганизирала проба за погреб, ги терале најблиските да плачат додека лежела во ковчегот

Маира Алонзо организираше проба на сопствениот погреб во нејзиниот дом во градот Сантијаго кон крајот на април. Пријателите и семејството плачеа и се збогуваа...

Ниту бабите не се она пшто беа: Можете да полудите по овие модерниве!!!

Зборот баба отсекогаш бил синоним за животна мудрост, безбедност, топол дом, колачи ... Се надеваме дека ќе остане така, бидејќи гледајќи ги „модерните“ баби,...

НОВИ СЛУЧАИ НА ЗГРУТЧУВАЊЕ НА КРВТА: Коагулација по вакцината „Johnson & Johnson“

Центрите за контрола и превенција на болести на САД (CDC) соопштија дека откриени се повеќе потенцијално опасни по живот случаи на тромбови, кај луѓе...

ПУТИН ВОЗИ ВИСТИНСКИ ЅВЕР: Чини вистинско БОГАТСТВО, забрзува до 100 за 6 секунди, ова е лудило! (ФОТО-ВИДЕО)

По секоја Парада на победата, што се одржува во Москва на 9 мај, сите погледи се свртени кон двата автомобили во кои министерот Сергеј...

БРОЈОТ НА ЖРТВИ РАПИДНО РАСТЕ: Во конфликтите во Израел, повеќе од 70 жртви, има и мали деца

Најмалку 72 лица се убиени во израелски напади, од кои 17 деца, откако во понеделникот ескалираа судирите меѓу Израел и Палестинците, потврдија претставници на...