дома Жолта Штампа Не можам да се скријат: Бен Афлек и Џенифер Лопез повторно фатени...

Не можам да се скријат: Бен Афлек и Џенифер Лопез повторно фатени заедно (ФОТО)

Странските медиуми не престануваат да пишуваат за фактот дека пејачката Џенифер Лопез и актерот Бен Афлек се повторно заедно. И тоа по скоро 17 години.

Оваа вест ги воодушеви и нивните обожаватели, а на сите светски фото-агенции се појавија фотографии од аеродромот во Лос Анџелес, на кои се гледа како се враќаат од Монтана со приватен авион.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nanaka JLover 🇯🇵 (@n_jlover)

Славниот актер има луксузна куќа во Монтана и се претпоставува дека таму поминале романтичен викенд.

  • Џенифер помина неколку дена со Бен надвор од градот. Тие имаат силна врска. Сè се случи брзо и интензивно, но таа е многу среќна, изјави извор за списанието „People“.

Да потсетиме, Бен ја запроси Jенифер во 2002 година, парот ја одложи венчавката за 2004 година кога официјално се разведоа. Двојката порано се викаше „Бенифер“ поради нивната популарност. Тие дури и по раскинувањето останаа во добри односи, иако досега никогаш не биле забележани заедно во јавноста.

- Реклама -

Социјални мрежи

5,320FansLike

Прочитајте повеќе

Не се надевавме на некои работи: Ова се најчестите дилеми што мажите ги имаат во врска со сексот

Мажите секогаш мора да бидат расположени за секс. Тие треба да се возбудат веднаш штом погледнат привлечна жена. Тие исто така мора да бидат незаситни љубовници. Мажите...

АЛИСА НЕМА ЗАБИ, ИМА РЕТКА КОСА, И ОВА НИКОЈ НЕ ГО ОЧЕКУВАШЕ: Погледнете како изгледа кога ќе извади еден куп шминка (ВИДЕО)

Алис е жена која ги скрши сите предрасуди, покажувајќи на видео на TikTok како изгледа без шминка, вештачки трепки, но и без вештачките заби,...

ОВА Е СМРТ НА ЅВЕЗДА И ФОРМИРАЊЕ НА ЦРНА ДУПКА: Забележана е најголемата експлозија во вселената! (ВИДЕО)

Масивниот излив на гама зраци се состоеше од комбинација на светли Х-зраци и гама-зраци снимени на небото, емитирани од далечни вонгалактички извори. На повеќе од...

ПРЕСТРЕЛКА ВО АМЕРИКА, 12 ЛУЃЕ РАНЕТИ! Страшни слики од Остин (ВИДЕО)

Официјалните лица во градот Остин во Тексас соопштија дека најмалку девет лица се повредени во пукањето утрово во центарот на градот, а службата за...

Слични вести

ПО ВЕРИДБАТА СО ЧАРЛС, ПРИНЦЕЗАТА ДАЈАНА НАПРАВИ НЕШТО ВО ТАЈНОСТ: Има причина за тоа!

Пред да замине на официјална турнеја низ Австралија со нејзиниот сопруг Чарлс, трагично починатата британска принцеза Дајана ја посети таа земја во февруари 1981...

АЛИСА НЕМА ЗАБИ, ИМА РЕТКА КОСА, И ОВА НИКОЈ НЕ ГО ОЧЕКУВАШЕ: Погледнете како изгледа кога ќе извади еден куп шминка (ВИДЕО)

Алис е жена која ги скрши сите предрасуди, покажувајќи на видео на TikTok како изгледа без шминка, вештачки трепки, но и без вештачките заби,...

ОВА Е СМРТ НА ЅВЕЗДА И ФОРМИРАЊЕ НА ЦРНА ДУПКА: Забележана е најголемата експлозија во вселената! (ВИДЕО)

Масивниот излив на гама зраци се состоеше од комбинација на светли Х-зраци и гама-зраци снимени на небото, емитирани од далечни вонгалактички извори. На повеќе од...

ПРЕСТРЕЛКА ВО АМЕРИКА, 12 ЛУЃЕ РАНЕТИ! Страшни слики од Остин (ВИДЕО)

Официјалните лица во градот Остин во Тексас соопштија дека најмалку девет лица се повредени во пукањето утрово во центарот на градот, а службата за...

Ширењето на делта сојот е причина за сериозна загриженост

Премиерот на Велика Британија, Борис Џонсон, денес оцени дека ширењето на делта сојот на вирусот корона е причина за сериозна загриженост. Се очекува британскиот премиер...