дома Жолта Штампа Нова провокативна фотографија на ќерката на Ким Бесинџер (ФОТО)

Нова провокативна фотографија на ќерката на Ким Бесинџер (ФОТО)

Ајрланд Болдвин, ќерката на славниот актерски пар Ким Бесинџер и Алек Болдвин, објавува провокативни фотографии на својот Instagram последните месеци.

Ајрланд (во превод Ирска) често е во центарот на вниманието на јавноста, поради фактот што е ќерка на две холивудски легенди – Алек Болдвин и Ким Бесинџер и поради нејзината тенденција да објавува голи фотографии.

Имено, оваа 26-годишна манекенка е среќна да сподели провокативни фотографии на својот Instagram профил, а неодамна крена прашина со една од нив.

На нејзиниот татко тоа не му се допаѓа премногу, па минатата година испрати строг коментар на една од нив: „Извини! Што?“

Уште еднаш, неговата забелешка одекна кога тој и напиша на својата ќерка под сликата на која го покажува задникот на мотор: „Не. Само … Не“.

Но, ова очигледно не е пречка за атрактивната Ајрланд, бидејќи таа повеќе пати истакна дека ужива да го покажува своето тело.

Инаку, оваа русокоса неодамна изјави дека смртта на Коби Брајант и неговата ќерка Џана ја принудила да ги подобри нејзините затегнати односи со нејзиниот татко.

  • Која е поентата на расправијата? Нема смисла. Значи, да го преболиме сите тоа и да ја прегрнеме саканата личност, рече Ајрланд, признавајќи дека има расправии меѓу неа и Алек, но дека сега тие се во можност да надминат нивните проблеми.

- Реклама -

Социјални мрежи

5,320FansLike

Прочитајте повеќе

Ранети жени и дете! Општи хаос во центарот на Њујорк, истрели на Тајмс Сквер!

Две жени и четиригодишно девојче, кои не биле учесници во инцидентот, биле ранети во пукотница по расправија меѓу некои мажи на њујоршкиот Тајмс Сквер,...

МАСАКАР НА РОДЕНДЕН ВО КОЛОРАДО: Седум мртви! Напаѓачот бил во врска со една од жртвите! Влегол и почнал да пука! (ВИДЕО)

Седум лица, вклучително и напаѓачот, беа убиени вчера вечер при пукање на роденденска забава во Колорадо Спрингс во американската држава Колорадо, јавуваат локалните медиуми. Како...

НЕВЕРОЈАТНО, НО ВИСТИНА! Полицијата стави папагалот во притвор затоа што тргнал да краде со сопственикот!

Папагал престојувал во одделот за притвор во Утрехт, Холандија, кој бил очевидец илидел од грабеж извршен од неговиот сопственик. Според локалната полиција, тие го уапсиле...

И седи се секси: момците од Холивуд стануваат подобри со возраста

Веќе сме виделе многу пати дека некои славни sвезди изгледаат подобро со годините - како виното. Толку многу актери изгледаат одлично со седа коса,...

Слични вести

КОГА РОДИТЕЛИТЕ ЈА ВИДЕЛЕ КАКО БЕБЕ ЈА ОСТАВИЛЕ ВО ДОМ: Денес, тој изглед ја однесе на насловната страница на VOGUE и таа е навистина...

Родителите Ксуели Ебинг (16) ја оставиле пред сиропиталиштето веднаш по породувањето, а никој не се ни посомневал дека еден ден ќе биде на насловната...

МАСАКАР НА РОДЕНДЕН ВО КОЛОРАДО: Седум мртви! Напаѓачот бил во врска со една од жртвите! Влегол и почнал да пука! (ВИДЕО)

Седум лица, вклучително и напаѓачот, беа убиени вчера вечер при пукање на роденденска забава во Колорадо Спрингс во американската држава Колорадо, јавуваат локалните медиуми. Како...

НЕВЕРОЈАТНО, НО ВИСТИНА! Полицијата стави папагалот во притвор затоа што тргнал да краде со сопственикот!

Папагал престојувал во одделот за притвор во Утрехт, Холандија, кој бил очевидец илидел од грабеж извршен од неговиот сопственик. Според локалната полиција, тие го уапсиле...

И седи се секси: момците од Холивуд стануваат подобри со возраста

Веќе сме виделе многу пати дека некои славни sвезди изгледаат подобро со годините - како виното. Толку многу актери изгледаат одлично со седа коса,...

Ранети жени и дете! Општи хаос во центарот на Њујорк, истрели на Тајмс Сквер!

Две жени и четиригодишно девојче, кои не биле учесници во инцидентот, биле ранети во пукотница по расправија меѓу некои мажи на њујоршкиот Тајмс Сквер,...