дома Жолта Штампа НОВ СКАНДАЛ ГО ТРЕСЕ ХОЛИВУД! Ѕвездата од серијата „Пријатели“ праќал НЕПРИЈАТНИ ПОРАКИ...

НОВ СКАНДАЛ ГО ТРЕСЕ ХОЛИВУД! Ѕвездата од серијата „Пријатели“ праќал НЕПРИЈАТНИ ПОРАКИ НА ТИНЕЈЏЕРКА!

Кејт Харалсон, 20-годишна лична асистентка, одлучи во интервју за сајтот „PageSix“ да ја разоткрие холивудските sвезди кои, како што тврди, на апликацијата за запознавање „Raya“, т.н. „Tinder за познати личности“ ги користат помладите жени. Таа се допишувала со актерот Метју Пери (51) во мај минатата година, а сега откри какви пораки и испратил.

Атрактивната русокоса објави видео на ТикТок и напиша: „Кога ќе се поврзете со Пери од зафрканција, а тој ќе ви се јави преку Facebook и ќе ви постави 20 прашања …“.

Херојот на хит ТВ серијата „Пријатели“, девојката, која во тоа време имала 19 години, наводно, меѓу другото, ја прашал „дали е стар колку нејзиниот татко“.

  • Многумина ме критикуваа и велеа дека сум злонамерна затоа што ги објавив деталите од нашиот разговор. Се чувствував лошо поради тоа, но истовремено мислам дека луѓето мора да бидат свесни за фактот дека многу мажи во Холивуд флертуваат со млади девојки како мене – рекла Кејт.

Харалсон тврди дека таа комуницирала со славниот актер минатата година, токму во времето кога тој кратко раскинал со неговата сегашна свршеница Моли Хурвиц (29), со која се гледа од 2018 година.

Харалсон сметала дека комуникацијата со актерот од „Пријатели“ може да биде смешна и забавна.

  • Всушност, никогаш не сум ни ги гледал „Пријатели“! Во еден момент, Пери ме праша дали е стар колку татко ми, на што му одговорив дека е постар само една година … Само се смееше на тоа. Понекогаш се чувствував непријатно за време на нашите повици, иако разликата во возраста очигледно не му пречеше. За мене беше чудно да разговарам со некој што може да ми биде татко по возраст, особено кога тој самиот знаеше колку сум млада – рече Харалсон.

Во меѓувреме, вели таа, решила да ја избрише снимката затоа што смета дека Пери е „добро момче“.

  • Никогаш не се сретнавме лично, иако тој сакаше. „Можеби еден ден ќе направиш тест за COVID и ќе дојдеш, ми рече – откри 20-годишникот, како што објави Daily Mail“.
- Реклама -

Социјални мрежи

5,320FansLike

Прочитајте повеќе

Автомобил влета во демонстранти и уби жена: Кога го фатија, настана хаос (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО)

Една жена е убиена, а две лица се повредени кога ги удрил автомобил за време на протест во Минеаполис, соопшти денеска американската полиција. Во соопштението...

ОВИЕ ХОЛИВУДСКИ ФАЦИ ЈА ПРОМЕНИЛЕ РЕЛИГИЈАТА! Тие сега се православни и се крстат со три прста

Некои од најпознатите холивудски sвезди се од православна вероисповед. Додека некои се родени во православни семејства, други се преобратија во православие поради нивните партнери. Том...

Мисајловски: ВМРО-ДПМНЕ се извинува за метежот и нервозите, но блокадите се со цел да се заштити македонскиот идентитет

Според Мисајловски, се соочуваме со криминогени и несериозни политичари кои што не ја чувствуваат државата за своја. Во вечерашното издание на дебатната емисија „Што не...

Мицкоски: Остануваме тука да се спротиставиме на погубните политики и да спречиме нов македонски национален срам

ВМРО ДПМНЕ ќе продолжи да протестира со цел да се спречи нов македонски национален срам што ќе биде погубен за македонската историја. Денеска ВМРО...

Слични вести

Мицкоски: Кој може подобро да ги брани интересите, јас кој пенкало немам позајмено, или Заев кој украде цела држава?

Кога станува збор за бранењето на стратешките интереси, кој може подобро да ги брани или застапува, јас кој едно пенкало во својот живот не...

ОВИЕ ХОЛИВУДСКИ ФАЦИ ЈА ПРОМЕНИЛЕ РЕЛИГИЈАТА! Тие сега се православни и се крстат со три прста

Некои од најпознатите холивудски sвезди се од православна вероисповед. Додека некои се родени во православни семејства, други се преобратија во православие поради нивните партнери. Том...

Мисајловски: ВМРО-ДПМНЕ се извинува за метежот и нервозите, но блокадите се со цел да се заштити македонскиот идентитет

Според Мисајловски, се соочуваме со криминогени и несериозни политичари кои што не ја чувствуваат државата за своја. Во вечерашното издание на дебатната емисија „Што не...

Мицкоски: Остануваме тука да се спротиставиме на погубните политики и да спречиме нов македонски национален срам

ВМРО ДПМНЕ ќе продолжи да протестира со цел да се спречи нов македонски национален срам што ќе биде погубен за македонската историја. Денеска ВМРО...

Грција во напад на коментаторот на МТВ Тони Стојановски

Државната новинска агенција на Грција (АНА-МПА) објави реакција во која остро протестира на начинот на кој новинарите на МТВ, Тони Стојановски и Горан Милковски,...