дома Жолта Штампа Ова се девојките кои се соблекоа на терасата: Организаторот на развратот откри...

Ова се девојките кои се соблекоа на терасата: Организаторот на развратот откри зошто донел 15 девојки во хотелот (ФОТО)

Дубаи сè уште го тресе скандал од големи размери што се случи на терасата на познат хотел.

Гостите на хотелот беа шокирани минатиот викенд кога на пространа тераса во еден момент забележаа 15 целосно голи девојки.

На терасата била забележана и една обучена жена и фотограф, додека полицијата за помалку од половина час ги уапсила сите актери на разврат.

Во меѓувреме, „пропеа“ организаторот на доведување на девојчињата и раскажа што имал намера да направи во собата со девојчињата од Украина.

Според локалниот весник National, сите девојки доброволно се согласиле да им купат билети од Украина до Дубаи и да учествуваат во позирање за порнографска страница. Во исто време, некои се согласија да снимаат експлицитни сцени меѓу себе.

Откако тие го сторија тоа, вечерта ќе имало оргија, на кој организаторот планирал да донесе „неколку пријатели“.

Како што рековме, полицијата ги уапси сите актери – девојчињата следната година ќе ја поминат зад решетки со парична казна од 1.000 евра, а организаторот малку повеќе.

- Реклама -

Социјални мрежи

5,320FansLike

Прочитајте повеќе

СИГУРНО НЕ го знаевте ОВА! Ова е причината зошто хаските имаат сини очи

Кај повеќето кучиња, бојата на очите е поврзана со бојата на косата. Но, тоа не е случај со сибирските Хаски. Истражувачите од Бостон, Одделот за...

СИГУРНО НЕ го знаевте ОВА! Ова е причината зошто хаските имаат сини очи

Кај повеќето кучиња, бојата на очите е поврзана со бојата на косата. Но, тоа не е случај со сибирските Хаски. Истражувачите од Бостон, Одделот за...

РОЗЕВАТА СУПЕРМЕСЕЧИНА НОСИ ПРЕСВРТ ВО ЉУБОВТА! Моќен астро период пристигнува НА КРАЈОТ НА АПРИЛ – еве што треба да направите

Супермесечината не чека на 27 април и ќе не осветли и со својата брилијантност и со неверојатната енергија. Супермесечината е поим што значи полна...

СЕ ОГЛАСИ КРЕМЉ! Русија подготви низа мерки што ќе ја разнишаат Америка од нејзините темели

Рускиот заменик министер за надворешни работи Сергеј Рјабков на средбата со американскиот амбасадор во Москва Џон Саливан, кој беше поканет во руското Министерство за...

Слични вести

УЕФА ГИ МЕНУВА ПРАВИЛАТА! Промена во вредноста на ГОЛ ВО ГОСТИ!

Европската фудбалска унија (УЕФА) ќе размисли за промена на правилата за голови во гости, објавија денес италијанските медиуми. Како што се наведува, веќе имало официјални...

СИГУРНО НЕ го знаевте ОВА! Ова е причината зошто хаските имаат сини очи

Кај повеќето кучиња, бојата на очите е поврзана со бојата на косата. Но, тоа не е случај со сибирските Хаски. Истражувачите од Бостон, Одделот за...

РОЗЕВАТА СУПЕРМЕСЕЧИНА НОСИ ПРЕСВРТ ВО ЉУБОВТА! Моќен астро период пристигнува НА КРАЈОТ НА АПРИЛ – еве што треба да направите

Супермесечината не чека на 27 април и ќе не осветли и со својата брилијантност и со неверојатната енергија. Супермесечината е поим што значи полна...

СЕ ОГЛАСИ КРЕМЉ! Русија подготви низа мерки што ќе ја разнишаат Америка од нејзините темели

Рускиот заменик министер за надворешни работи Сергеј Рјабков на средбата со американскиот амбасадор во Москва Џон Саливан, кој беше поканет во руското Министерство за...

СЕВЕРИНА ПО 17 ГОДИНИ ПРОГОВОРИ ЗА ИНТИМЕНО ВИДЕО КОЕ ГО ЗАПАЛИ РЕГИОНОТ: Не излегував од дома 6 месеци, тоа беше ШОК! МЕ ОСУДИЈА!

Пејачката Северина Којиќ се најде среде медиумско внимание во 2004 година, кога се појави нејзиното интимно видео. Никогаш не барав да се појави мојата...