дома Жолта Штампа Памела се уклучи во шоу во живо од креветот со нејзиниот нов...

Памела се уклучи во шоу во живо од креветот со нејзиниот нов сопруг (ВИДЕО)

Холивудската sвезда Памела Андерсон неодамна го изненади светот објавувајќи дека се омажила за телохранител за време на карантинот.

Иако нејзиниот шести сопруг дојде како шок за сите што ја следат, многу фанови ја нарекоа најлоша откако го гледаа интервјуто на Памела од кревет.

Памела и Дан се приклучија на шоуто „Loose Women“ на британската телевизија, додека тие сè уште беа во кревет.

- Реклама -

Социјални мрежи

5,320FansLike

Прочитајте повеќе

„Црниот sвер“ повторно нокаутираше: Аперкат „од петици“ за нереален рекорд на UFC ! (ВИДЕО)

Дерик „Црниот ѕвер“ Луис (25-7-1) нокаутираше Куртис Блејдс (14-3-1) во втората рунда од борбата вечерва на UFC „Fight Night 185“ и со тоа стана...

Памела се уклучи во шоу во живо од креветот со нејзиниот нов сопруг (ВИДЕО)

Холивудската sвезда Памела Андерсон неодамна го изненади светот објавувајќи дека се омажила за телохранител за време на карантинот. Иако нејзиниот шести сопруг дојде како шок...

Полицајци ги известувале обвинителите дека го имаат на око Мијалков, а на крај им кажале дека побегнал

До последен момент обвинителите Ленче Ристоска и Трајче Пеливанов биле известувано од полицајци од МВР дека го имаат Мијалков пред очи и дека состојбата...

СЕРИСКИ УБИЕЦ ОД ЧИИ ЗЛОСТОРСТВА ЌЕ ВИ СЕ ЗАЛЕДИ КРВТА ВО ВЕНИТЕ! Опседна со невини девојки, неговата сопруга му помогнала да ги најде, силува...

Сериски убиец од Франција, опседнат со невиноста на девојчињата, е осомничен за силување и убиство на вкупно 32 девојчиња со помош на неговата сопруга. Мишел...

Слични вести

Околу 30.000 компјутери од големиот производител се заразени со вирусот

Истражувачите од безбедносната компанија „Red Canary“ тврдат дека скоро 30.000 Mac компјутери низ целиот свет се заразени со мистериозен малициозен софтвер, односно малициозен malverе. Според...

Памела се уклучи во шоу во живо од креветот со нејзиниот нов сопруг (ВИДЕО)

Холивудската sвезда Памела Андерсон неодамна го изненади светот објавувајќи дека се омажила за телохранител за време на карантинот. Иако нејзиниот шести сопруг дојде како шок...

Полицајци ги известувале обвинителите дека го имаат на око Мијалков, а на крај им кажале дека побегнал

До последен момент обвинителите Ленче Ристоска и Трајче Пеливанов биле известувано од полицајци од МВР дека го имаат Мијалков пред очи и дека состојбата...

СЕРИСКИ УБИЕЦ ОД ЧИИ ЗЛОСТОРСТВА ЌЕ ВИ СЕ ЗАЛЕДИ КРВТА ВО ВЕНИТЕ! Опседна со невини девојки, неговата сопруга му помогнала да ги најде, силува...

Сериски убиец од Франција, опседнат со невиноста на девојчињата, е осомничен за силување и убиство на вкупно 32 девојчиња со помош на неговата сопруга. Мишел...

Ha paзговор во полициja и сопpyгата и обeзбедyвaњeтo на Mиjaлкoв

Членовите на обезбедувањето на Сашо Мијалков се повикани на распит во полициската станица во Кисела Вода. На информативен разговор се повикуваат и сите членови на...