дома Жолта Штампа ПЕЈАЧКАТА ПРЕСЕЧЕ! Џенифер Лопез ги спакува куферите и започнува да живее заедно...

ПЕЈАЧКАТА ПРЕСЕЧЕ! Џенифер Лопез ги спакува куферите и започнува да живее заедно со Бен Афлек

Латино дивата Џенифер Лопез, откако раскина со 45-годишниот поранешен бејзбол играч Алекс Родригез, ја обнови старата врска со актерот Бен Афлек.

Заљубените не дадоа јавно соопштение за тоа, но не можеа да избегаат од папараците, кои ги фатија додека беа на романтично патување во Мајами.

Тие поминуваат сè повеќе време заедно, а странските медиуми пишуваат дека одлуката за заеднички живот сега е донесена. Имено, како што пренесуваат странските медиуми, Џенифер ќе се пресели во Бен во Лос Анџелес.

Не е познато кога тој ќе започне да се сели, но извор близок на пејачот изјави дека тој сака да ја направи Калифорнија свој нов дом. Со овој потег, Џеј Ло сака да започне ново поглавје во неговиот живот.

Извор близок до парот неодамна изјави за странските медиуми дека Лопез и Афлек се чувствуваат се поприродно.

  • Тие креираат идеи за сите можни партнерства, само небото е нивна граница. Сè е во наоѓање заеднички јазик и одржување на односите. Тие се толку среќни што повторно се заедно – рече изворот.

Колку е среќна една од најпознатите жени на светот, покажува и насмевката на лицето, која не ја симнува последните недели, а тоа го забележаа бројни обожаватели кои со ентузијазам ја прифатија веста за помирување.

Повеќето коментатори се согласија дека Џен и Бен се два родени духови и тие неизмерно се рдуваат заедничкиот живот.

- Реклама -

Социјални мрежи

5,320FansLike

Прочитајте повеќе

КРАЛИЦАТ ЕЛИЗАБЕТ ГИ НАСМЕА ЛИДЕРИТЕ НА G7: Еве што ги праша кога позираа за заедничката фотографија!

Велика Британија е домаќин на самитот на лидерите на Групата седум најразвиени земји, кои според „Daily Mail“ се обидуваат да магепсаат со кралскиот офанзивен...

ПРОПАДНАА 1.800 PFIZER – BIONTECH ВАКЦИНИ! Неверојатна човечка грешка

Во време кога во Австрија сè уште немаат вакцини против коронавирус, поради човечка грешка, околу 1.800 дози вакцина Pfizer - BioNTech беа изгубени во...

ВИДЕО ОД ИЗВЛЕКУВАЊЕ НА ДЕЦА ОД ПОЖАР ВО СТАН НА ТРЕТ КАТ! Тројца мажи ХЕРОЈСКИ извлекоа две деца (ВИДЕО)

Ужасен пожар се случил во стан во рускиот град Кострома кога тројца успеале да спасат две деца од запален дом на третиот кат пред...

КАМЕРИТЕ СНИМИЈА СТРАШЕН МОМЕНТ НА ХИМАЛАИТЕ: Планинарите застанаа да се одморат, а потоа започна огромна лавина (ВИДЕО)

Камерите забележаа застрашувачки момент кога лавина падна од врвот на Хималаите и се упати кон логорот каде што беше сместена група планинари, во Непал. За...

Слични вести

Ширењето на делта сојот е причина за сериозна загриженост

Премиерот на Велика Британија, Борис Џонсон, денес оцени дека ширењето на делта сојот на вирусот корона е причина за сериозна загриженост. Се очекува британскиот премиер...

ПРОПАДНАА 1.800 PFIZER – BIONTECH ВАКЦИНИ! Неверојатна човечка грешка

Во време кога во Австрија сè уште немаат вакцини против коронавирус, поради човечка грешка, околу 1.800 дози вакцина Pfizer - BioNTech беа изгубени во...

ВИДЕО ОД ИЗВЛЕКУВАЊЕ НА ДЕЦА ОД ПОЖАР ВО СТАН НА ТРЕТ КАТ! Тројца мажи ХЕРОЈСКИ извлекоа две деца (ВИДЕО)

Ужасен пожар се случил во стан во рускиот град Кострома кога тројца успеале да спасат две деца од запален дом на третиот кат пред...

КАМЕРИТЕ СНИМИЈА СТРАШЕН МОМЕНТ НА ХИМАЛАИТЕ: Планинарите застанаа да се одморат, а потоа започна огромна лавина (ВИДЕО)

Камерите забележаа застрашувачки момент кога лавина падна од врвот на Хималаите и се упати кон логорот каде што беше сместена група планинари, во Непал. За...

ХОРОР ВО КОПЕНХАГЕН: Борба за живот на Кристијан Ериксен! Играчи на двата тима во СОЛЗИ! (ВИДЕО)

Страшни вести пристигнуваат од Копенхаген. За време на првото полувреме на натпреварот Данска-Финска во моментов се случи неверојатна трагедија. Најдобриот играч на Данска, Кристијан Ериксен, само...