дома Жолта Штампа Познатата Кери доминира на улиците во Њујорк, но сите гледаат во нејзините...

Познатата Кери доминира на улиците во Њујорк, но сите гледаат во нејзините раце: „Ти се познаваат годините на нив“.

Американската актерка Сара Џесика Паркер (56) е фотографирана за време на снимањето на новата епизода од продолжението на серијата „Сексот и градот“ наречена „И едноставно така“, што покажува дека актерката сепак изгледа фантастично, но открива еден детал колку години има таа навистина.

Имено, познатата Кери Бредшо, која ја игра Сара во серијата, сè уште изгледа многу стилизирано и дотерано, но на нејзините раце сè уште може да се забележат знаци на стареење.

– Годините можат да се видат само на нејзините раце … – коментира еден обожавател.

Исто така, актерката изгледа како да ѝ побелела косата во предниот дел, но се чини дека се работи само за боја за коса, со цел Сара подобро да го претстави ликот на Кери Бредшо во педесеттите години.

„Уште убава …“, „Совршен фустан“, „Отсекогаш го сакав нејзиниот стил на облекување“, „Тенки нозе“, „Ги гледаш годините на нејзините раце“, „Има брчки на рацете и на челото , но барем таа природно старее за разлика од многу sвезди “-беа коментарите на обожавателите.

Да потсетиме, хероите од популарната серија „Сексот и градот“ повторно ќе бидат на снимањето заедно, но ништо нема да биде како и пред 11 години, бидејќи Саманта Џонс не е со нив поради конфликт со колешка .

Ким одби да се појави со своите колешки на снимањето, па продуцентите сметаа дека Саманта ќе го има вирусот корона во серијата, па затоа таа нема да се појави.

– Ние го прилагодивме сценариото на новонастанатата ситуација. Нема да земеме нова актерка, но Саманта ќе има корона – објавија продуцентите на серијата и навистина би било тешко да се најде соодветна замена за актерката.

Оние кои се подобро запознати со односите меѓу овие четири актерки очекуваа таков исход, познато е дека Сара и Ким жестоко се бореа на социјалните мрежи по последниот собир, а нивниот конфликт започна во 2004 година.

Сара потоа стана и продуцент на серијата, што ѝ донесе дополнителни 300.000 долари заработка, па Ким сметаше дека и другите актерки треба да добијат повисок хонорар. Покрај тоа, серијата многу пати го надмина буџетот. На доделувањето на наградите, Ким седеше на маса сама, додека Кристин и Синтија седеа со Сара.

Да потсетиме, „Сексот и градот“ ќе има десет нови епизоди во кои ќе се појават и Крис Нот, кој го играше Beверот, Дејвид Ајгенберг, кој ги играше Стив Брејди, односно Џон Корбет и Ејдан.

Инаку, четворицата од познатата серија последен пат се собраа во 2010 година, кога ги видовме во филмот „Сексот и градот 2“.

1
2
3
4
5

- Реклама -

Социјални мрежи

5,320FansLike

Прочитајте повеќе

Полицијата осомничи четворица за дел од пожарите во земјава

Полициски службеници го лишиле од слобода лицето Л.А. од Република Албанија поради основано сомнение дека подметнал пожар над гостиварско Пожаране. Како што информираат од МВР,...

Алармантна ситуацијата со пожарите, Владата ќе одлучува за прогласување кризна состојба

Пожарите не стивнуваат.  Според последните податоци што ги соопшти вчера директорот на ЦУК, Стојанче Ангелов, во земјава се активни 10 пожари, а најсериозна е...

5 НАЈГОЛЕМИ БАНКРОТИ НА ПОЗНАТИ ЛИЧНОСТИ: Имаа милиони, а потоа СЕ исчезна!

Некои луѓе знаат како да заработат пари, а некои се расипници, верувале или не, славните личности не се разликуваат. Овие луѓе имаа неверојатна кариера...

Симптомите на корона веќе не се исти: Еве како да го препознаете делта сојот

Минатата 2020та година, сувата кашлица и треска беа јасни симптоми на ковид-19. Ако се појават главоболки и болки во екстремитетите, тогаш тоа беше јасен...

Слични вести

Полицијата осомничи четворица за дел од пожарите во земјава

Полициски службеници го лишиле од слобода лицето Л.А. од Република Албанија поради основано сомнение дека подметнал пожар над гостиварско Пожаране. Како што информираат од МВР,...

Алармантна ситуацијата со пожарите, Владата ќе одлучува за прогласување кризна состојба

Пожарите не стивнуваат.  Според последните податоци што ги соопшти вчера директорот на ЦУК, Стојанче Ангелов, во земјава се активни 10 пожари, а најсериозна е...

5 НАЈГОЛЕМИ БАНКРОТИ НА ПОЗНАТИ ЛИЧНОСТИ: Имаа милиони, а потоа СЕ исчезна!

Некои луѓе знаат како да заработат пари, а некои се расипници, верувале или не, славните личности не се разликуваат. Овие луѓе имаа неверојатна кариера...

Симптомите на корона веќе не се исти: Еве како да го препознаете делта сојот

Минатата 2020та година, сувата кашлица и треска беа јасни симптоми на ковид-19. Ако се појават главоболки и болки во екстремитетите, тогаш тоа беше јасен...

МАЈКА ОБЈАВИЛА ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО ОД НЕЈЗИНАТА ЌЕРКА: На Мили и истуриле ДРОГА во пијалокот, изгледа ОПСЕДНАТО и ЗАМРЗНАТО! (ФОТО / ВИДЕО)

Неколку минути откако го пробала пијалокот што и го понудил непознат маж, таа почнала да се чувствува лошо - наскоро не можела да оди...