дома Жолта Штампа РОДЕНА Е КАКО МАЖ, И ТВРДИ ДЕКА СПИЕЛА СО ПОЛОВИНА ТИМ НА...

РОДЕНА Е КАКО МАЖ, И ТВРДИ ДЕКА СПИЕЛА СО ПОЛОВИНА ТИМ НА РЕАЛ МАДРИД! Контроверзната старлета предизвика нови ЗЕМЈОТРЕСИ во Шпанија! (ФОТО)

Популарната шпанска ријалити sвезда, Амор Ромеира привлекува големо внимание во јавноста со своите провокативни соопштенија.

Амор „се прослави“ кога јавно призна дека имала сексуални односи со неколку фудбалери на Реал Мадрид.

  • Имав секс со многу фудбалери, претежно со оние од Реал. Се заљубив во еден од нив, кој е многу познат. Тоа го скрив од светот, рече тогаш Амор и објасни дека сè се случило во 2013 година.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Amor Romeira (@amorromeira)

Амор тогаш откри дека споменатиот фудбалер е маскиран геј човек.

  • Тој е прикриен хомосексуалец, тој едноставно не може да го каже тоа заради хомофобијата во фудбалот, додаде тој.

По оваа изјава, нејзината популарност скокна до ѕвездите. Таблоидитеѝ го следат секој чекор, а таа се обидува да им ја олесни работата што е можно повеќе со своите провокативни соопштенија.

Амор објави фотографија на Instagram каде се бакнува со својата мајка додека едната рака ја држи на градите.

  • Единствената вистинска љубов си ти, напиша Ромеира.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Amor Romeira (@amorromeira)

Амор никогаш не криеше дека е родена како маж и дека го сменила полот.

- Реклама -

Социјални мрежи

5,320FansLike

Прочитајте повеќе

Законите не се исти за сите: Ни за Јанкулоска немаше cyдска наредба, па полицијата беше на готовс и правеше претpecи – за Мијалков други...

Поранешниот директор на УБК, Сашо Мијалков од вчера не е достапен за органите на прогонот. По него веќе е распишана потерница. Куќниот притвор изминатиот викенд...

РОДЕНА Е КАКО МАЖ, И ТВРДИ ДЕКА СПИЕЛА СО ПОЛОВИНА ТИМ НА РЕАЛ МАДРИД! Контроверзната старлета предизвика нови ЗЕМЈОТРЕСИ во Шпанија! (ФОТО)

Популарната шпанска ријалити sвезда, Амор Ромеира привлекува големо внимание во јавноста со своите провокативни соопштенија. Амор „се прослави“ кога јавно призна дека имала сексуални односи...

„Е мој Саша“: Пародија во која „лидершипот“ на СДСМ му пее на Мијалков (ВИДЕО)

Урнебесна пародија во која првенците на владејачкиот СДСМ му го пеат евергринот „Е мој Саша“ на „Нови фосили“ на избеганиот ексшеф на УБК, Сашо...

ПУТИН И ЛУКАШЕНКО ВО АКЦИЈА: По работниот ден отидоа на скијање (ВИДЕО)

Претседателите на Русија и Белорусија, Владимир Путин и Александар Лукашенко, по преговорите во Сочи, заминаа на скијање во Краснаја Полјана. Лукашенко дојде во Русија пред...

Слични вести

Павле Трајанов: Co бeгcтвoтo нa Мијалков e зaгpoзeнa Bлaдaтa, глaвeн винoвник e Заев

„Со овие случувања загрозена е Владата. Владата е во исклучителна сложена состојба, во криза условно кажано. И како ќе се менаџира овој процес времето...

РОДЕНА Е КАКО МАЖ, И ТВРДИ ДЕКА СПИЕЛА СО ПОЛОВИНА ТИМ НА РЕАЛ МАДРИД! Контроверзната старлета предизвика нови ЗЕМЈОТРЕСИ во Шпанија! (ФОТО)

Популарната шпанска ријалити sвезда, Амор Ромеира привлекува големо внимание во јавноста со своите провокативни соопштенија. Амор „се прослави“ кога јавно призна дека имала сексуални односи...

„Е мој Саша“: Пародија во која „лидершипот“ на СДСМ му пее на Мијалков (ВИДЕО)

Урнебесна пародија во која првенците на владејачкиот СДСМ му го пеат евергринот „Е мој Саша“ на „Нови фосили“ на избеганиот ексшеф на УБК, Сашо...

ПУТИН И ЛУКАШЕНКО ВО АКЦИЈА: По работниот ден отидоа на скијање (ВИДЕО)

Претседателите на Русија и Белорусија, Владимир Путин и Александар Лукашенко, по преговорите во Сочи, заминаа на скијање во Краснаја Полјана. Лукашенко дојде во Русија пред...

Куновска за бегството на Мијалков: Ги заболе Зоран и Радмила за правдата

Актерката и поранешна пратеничка од СДСМ, Софија Куновска, „распали“ по лидерот и премиер Зоран Заев и по неговата заменичка во владејачката партија и министерка...