дома Жолта Штампа СЕВЕРИНА ПРЕД И ПОСЛЕ ЕСТЕТСКИТЕ ОПЕРАЦИИ! Еве како изгледала пејачката на почетокот...

СЕВЕРИНА ПРЕД И ПОСЛЕ ЕСТЕТСКИТЕ ОПЕРАЦИИ! Еве како изгледала пејачката на почетокот на нејзината кариера!

Пејачката Северина Којиќ никогаш не остава никого рамнодушен со својот изглед, а нејзините фотографии од младоста без естетски корекции изненадија многумина.

Пејачката Северина Којиќ важи за една од најубавите личности за јавни сцени. Многу пејачки претрпеле естетски корекции со цел да изгледаат поубаво, па некои од нив е скоро невозможно да се препознаат.

Фотографиите на Северина од нејзината младост без естетски корекции се појави на социјалната мрежа Instagram, а нејзиниот изглед изненади многумина.

385568_screenshot-3_orig
385572_screenshot-7_orig

- Реклама -

Социјални мрежи

5,320FansLike

Прочитајте повеќе

4 НОВИ ПРАВИЛА СЕГА ВАЖАТ НА ПЛАЖИТЕ ВО ГРЦИЈА: Прочитајте ги внимателно, СИТЕ мора да ги почитуваат!

Три недели по отворањето на границите за граѓаните на земјите од ЕУ, плажите денес конечно се отворени. Пред пет дена беа отворени кафулињата и рестораните...

Како кај Хичкок, папагал окупираа цели град (ВИДЕО)

Мирот на еден мал град во Австралија, со нешто повеќе од 20 000 жители, беше нарушен од јата бели какаду. Имено, папагалите го окупираа...

СЕ ОГЛАСИ ЕВРОПСКАТА КОМИСИЈА ВО ВРСКА СО „ASTRAZENECA“ ВАКЦИНАТА: Сега се знае целосната вистина

Европскиот комесар за единствен пазар Тиери Бретон изјави денеска дека Европската комисија сè уште не нарачала вакцина од британско-шведската компанија „AstraZeneca“ по јуни, кога...

ЗАГРИЖУВАЧКИ ВЕСТИ ОД СИБИР: Исчезна докторот кој го лекуваше Навални!

Исчезна лекар од Сибир, кој го лекуваше рускиот опозициски лидер Алексеј Навални откако му се слоши минатата година во Русија, соопшти денеска руската полиција. Полицијата...

Слични вести

МОЖЕ ФИНАЛЕ НА ЛИГА ШАМПИОНИ ВО ЛОНДОН АКО СЕ ОТКАЖЕТЕ ОД ПРОФИТОТ: Челзи и Манчестер Сити ќе останат без 22,5 МИЛИОНИ ЕВРА доколку Турците...

Се повеќе се зборува за тоа како Истанбул ќе остане без организација на финалето во Лигата на шампионите. Причината е одлуката на британските власти да...

Како кај Хичкок, папагал окупираа цели град (ВИДЕО)

Мирот на еден мал град во Австралија, со нешто повеќе од 20 000 жители, беше нарушен од јата бели какаду. Имено, папагалите го окупираа...

СЕ ОГЛАСИ ЕВРОПСКАТА КОМИСИЈА ВО ВРСКА СО „ASTRAZENECA“ ВАКЦИНАТА: Сега се знае целосната вистина

Европскиот комесар за единствен пазар Тиери Бретон изјави денеска дека Европската комисија сè уште не нарачала вакцина од британско-шведската компанија „AstraZeneca“ по јуни, кога...

ЗАГРИЖУВАЧКИ ВЕСТИ ОД СИБИР: Исчезна докторот кој го лекуваше Навални!

Исчезна лекар од Сибир, кој го лекуваше рускиот опозициски лидер Алексеј Навални откако му се слоши минатата година во Русија, соопшти денеска руската полиција. Полицијата...

Дал мало богатство за дел од историја: Дресот на Џордан отиде во рацете на страствен колекционер (ФОТО)

Според американскиот „ESPN“, дресот на Мајкл Џордан од втората сезона на колеџот во Северна Каролина е продаден за рекордна сума пари. Страсен колекционер плати 1,38...