дома Жолта Штампа СИТЕ ЈА ЗНАЕМЕ МАДОНА, И САМО ДА ВИДИТЕ КАКВА БОМБА Е КЕРЌА...

СИТЕ ЈА ЗНАЕМЕ МАДОНА, И САМО ДА ВИДИТЕ КАКВА БОМБА Е КЕРЌА Ѝ: Таа провоцира со грубо провокативни фотографии, УБИВА!

Откако Лурдес Леон, ќерката на кралицата на попот Мадона и кубански фитнес тренер и актер Карлос Леон, помина поголем дел од својот живот далеку од центарот на вниманието, таа реши да излезе од анонимноста колку што можеше кога сте биле дете на една на најпопуларните музички sвезди и да ги покаже своите раскошни таленти.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gaşmarland Magazin (@gasmarland)

Имено, атрактивната црвенокоса дама преку ноќ стана sвезда на модната индустрија – таа е новото заштитно лице на брендот Марк Џејкобс, билбордите со нејзиното лице се ширум Америка, таа е дел од вирусната кампања на брендот Стела Мекартни и конечно се приклучи на Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LOLA (@lourdesleon)

Лурдес, професионална танчерка и како се претставува – „Латиноамериканка од Менхетен“, неодамна позираше за мајското издание на престижниот магазин „Vanity Fair“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LOLA (@lourdesleon)

Новинарите на ова списание ја опишаа како искрена, намерно провокативна и со неверојатна смисла за хумор, а исто така направија одлично интервју со оваа 24-годишна девојка.

Сепак, посебно внимание привлекоа фотографиите од убавата ќерка на Мадона – на кои се гледа нејзината прекрасна, необична убавина и сексапил.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LOLA (@lourdesleon)

Таа позираше во неколку провокативни изданија – портокалов фустан кој открива повеќе отколку што покрива со оглед на бројните прорези на него, и во дрзок чорап и корсет, како и во обложен врв што ги истакнува нејзините бујни гради.

Лурдес пука со самодоверба, а нејзините бујни облини ве оставаат без здив, додека ги покажува на урбан, кул начин и нема ни трага од вулгарни пози.

  • Кој по ѓаволите би сакал да ме слуша додека зборувам, но претпоставувам дека некој би сакал, еве ме во мајското издание на Vanity Fair“. Земете ја вашата копија, напиша ќерката на Мадона со одлични фотографии на Instagram.

- Реклама -

Социјални мрежи

5,320FansLike

Прочитајте повеќе

БЕЗУСЛОВНА ЉУБОВ: Кучето не сакаше да го напушти сопственикот, трчаше по брзата помош се до болницата (ВИДЕО)

Луѓето на Интернет се согласуваат - овој гест на љубов и лојалност уште еднаш покажа зошто кучето е најдобриот пријател на мажот. Верно куче од...

РАСТЕ БРОЈОТ НА COVID ПАЦИЕНТИ: За 7 дена 34% повеќе!

Бројот на случаи на COVID-19 во Велика Британија се зголеми за една третина во споредба со минатата недела, така што денес се регистрирани 7.738...

БЕЗУСЛОВНА ЉУБОВ: Кучето не сакаше да го напушти сопственикот, трчаше по брзата помош се до болницата (ВИДЕО)

Луѓето на Интернет се согласуваат - овој гест на љубов и лојалност уште еднаш покажа зошто кучето е најдобриот пријател на мажот. Верно куче од...

МРАЧНО ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ НА ВРВНИТЕ ГЕРМАНСКИ ЕКОНОМИСТИ: Планетата е ТЕМПИРАНА ФИНАНСИСКА БОМБА, во 2023 година ѝ претстои ХАОС!

Понатамошното игнорирање на инфлацијата ќе ја втурне светската економија во голема криза, според последниот извештај издаден од „Deutsche Bank“, односно нејзините економисти, кои покажуваат...

Слични вести

ПОРАДИ ГРДИТЕ КОМЕНТАРИ ЗА НЕЈЗИНИОТ ИЗГЛЕД, САКАЛА ДА СЕ УБИЕ: Денес таа е најплатениот модел на светот!

Манекенката Вини Харлоу (26) беше фотографирана како пристигнува на роденденска забава во Лос Анџелес во заносно издание. Имено, папараците ја следат убавата манекенка каде и...

РАСТЕ БРОЈОТ НА COVID ПАЦИЕНТИ: За 7 дена 34% повеќе!

Бројот на случаи на COVID-19 во Велика Британија се зголеми за една третина во споредба со минатата недела, така што денес се регистрирани 7.738...

БЕЗУСЛОВНА ЉУБОВ: Кучето не сакаше да го напушти сопственикот, трчаше по брзата помош се до болницата (ВИДЕО)

Луѓето на Интернет се согласуваат - овој гест на љубов и лојалност уште еднаш покажа зошто кучето е најдобриот пријател на мажот. Верно куче од...

МРАЧНО ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ НА ВРВНИТЕ ГЕРМАНСКИ ЕКОНОМИСТИ: Планетата е ТЕМПИРАНА ФИНАНСИСКА БОМБА, во 2023 година ѝ претстои ХАОС!

Понатамошното игнорирање на инфлацијата ќе ја втурне светската економија во голема криза, според последниот извештај издаден од „Deutsche Bank“, односно нејзините економисти, кои покажуваат...

По Макрон, уште еден француски политичар беше нападнат од лутите граѓани (ВИДЕО)

Жан-Лук Меленшон, левичарски француски политичар и, очекувано, кандидат на претстојните претседателски избори, доби брашно во лицето за време на протестот во Париз. Додека одговараше на...