дома Жолта Штампа СЛАВНАТА ПЕЈАЧКА ТРГНУВА ВО ЛОВ НА ВОНЗЕМЈАНИ: Гајле ѝ е за туѓите...

СЛАВНАТА ПЕЈАЧКА ТРГНУВА ВО ЛОВ НА ВОНЗЕМЈАНИ: Гајле ѝ е за туѓите мислења, сигурна е дека има ПЛАН како да ги фати

Познатата американска пејачка Деми Ловато наскоро ќе стане водител, додека емисијата што ќе ја води ќе се занимава со вонземјани.

  • Одам на патување во потрага по вонземјани – рече Деми, која ќе продуцира и ќе води емисија наречена „Unidentified “, сопственост на NBC.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato)

Познатата пејачка со своите гости ќе разговара за вонземјани и вселенски суштества, а челниците на продуцентската куќа „Peacock“ кажаа повеќе за сè.

  • Деми планира да учи за вонземјани со интервјуирање научници, луѓе кои биле киднапирани од вонземјани и ќе спроведе свои експерименти со цел да иницира блиски средби и да склучи мир со вонземјаните и конечно да се спаси себеси – продуцентската куќа чиј проект е ова шоу.

Деми Ловато ќе биде придружувана од нејзината постара сестра Далас и најдобриот пријател Метју Монтгомери.

  • За време на оваа храбра авантура, таа надева дека ќе ги убеди своите пријатели, семејството и милиони свои следбеници не само дека има интелигентни суштества надвор од Земјата, туку и дека тие се тука – наведува „Peacock“

Сè уште не е познато кога ќе биде премиерно прикажано ова шоу со оригиналното име „Unidentified“, иако е познато дека ќе има четири дела.

- Реклама -

Социјални мрежи

5,320FansLike

Прочитајте повеќе

МРАЧНО ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ НА ВРВНИТЕ ГЕРМАНСКИ ЕКОНОМИСТИ: Планетата е ТЕМПИРАНА ФИНАНСИСКА БОМБА, во 2023 година ѝ претстои ХАОС!

Понатамошното игнорирање на инфлацијата ќе ја втурне светската економија во голема криза, според последниот извештај издаден од „Deutsche Bank“, односно нејзините економисти, кои покажуваат...

Составувањето на Рубикова коцка го претвори во уметност

22-годишниот Алекс Инанчак, ги претвори своите вештини и талент за составување рубикова коцка во вистинска уметност. Рубиковата коцка е една од најпопуларните механички играчки, која...

Ненајавена посета: Го ставиле детето пред врата и ништо не им кажале (ВИДЕО)

Мајка и тиктокерка Кае Нова решија да ги изненадат своите родители со ненајавена посета. Таа го стави своето новороденче во транспортерот за бебиња и...

ХАОС ВО ТУНИС: Полицијата претепа младо момче, започнаа протести па и општа тепачка меѓу демонстрантите и полицијата (ВИДЕО)

Насилни протести избувнаа повторно на улиците на главниот град на Тунис во саботата вечерта, зголемувајќи го притисокот врз владата на премиерот Хишам Машиши за...

Слични вести

ДРАМА ВО ЊУЈОРК: Жена си ги фрлила децата низ прозорец, скокала по нив, а потоа настанал хорор!

Мајка (24) од Бруклин денес ги фрли своите две деца низ прозорецот и скокна по нив, соопшти њујоршката полиција, а како што пренесуваат медиумите,...

Составувањето на Рубикова коцка го претвори во уметност

22-годишниот Алекс Инанчак, ги претвори своите вештини и талент за составување рубикова коцка во вистинска уметност. Рубиковата коцка е една од најпопуларните механички играчки, која...

Ненајавена посета: Го ставиле детето пред врата и ништо не им кажале (ВИДЕО)

Мајка и тиктокерка Кае Нова решија да ги изненадат своите родители со ненајавена посета. Таа го стави своето новороденче во транспортерот за бебиња и...

ХАОС ВО ТУНИС: Полицијата претепа младо момче, започнаа протести па и општа тепачка меѓу демонстрантите и полицијата (ВИДЕО)

Насилни протести избувнаа повторно на улиците на главниот град на Тунис во саботата вечерта, зголемувајќи го притисокот врз владата на премиерот Хишам Машиши за...

ПОРАДИ ГРДИТЕ КОМЕНТАРИ ЗА НЕЈЗИНИОТ ИЗГЛЕД, САКАЛА ДА СЕ УБИЕ: Денес таа е најплатениот модел на светот!

Манекенката Вини Харлоу (26) беше фотографирана како пристигнува на роденденска забава во Лос Анџелес во заносно издание. Имено, папараците ја следат убавата манекенка каде и...