дома Жолта Штампа СЛАВНАТА SВЕЗДА СЕ СОБЛЕЧЕ НА СРЕД УЛИЦА И ГО ПОКАЖА ЗАДНИКОТ: На...

СЛАВНАТА SВЕЗДА СЕ СОБЛЕЧЕ НА СРЕД УЛИЦА И ГО ПОКАЖА ЗАДНИКОТ: На присутните им застана здивот, СЕ ЈАСНО СЕ ГЛЕДА!

Ѕвездата на австралиското реално шоу „Брак на прва“, Кери Најт (30) ги почасти минувачите со голи сцени, кога од засега непознати причини се пресоблече пред куќата на нејзиниот сопруг, театарскиот продуцент Џони Балбузинте.

Папараците ја фотографирале во долна облека покрај паркиран автомобил.

На фотографиите се гледа како Кери се соблекува, останува во црн градник и танга, а потоа облекува црн фустан.

907113_profimedia0597850850_ff
907115_profimedia0597850875_ff
907107_profimedia0597850862_ff

Како што се пресоблакаше, таа им го покажа на фотографите и случајните минувачи речиси голиот задник. Не е познато дали таа се пресоблекла заради снимање или за приватни цели.

- Реклама -

Социјални мрежи

5,320FansLike

Прочитајте повеќе

КРВАВ ПИР, 23 МРТВИ ВО РИО ДЕ ЖАНЕИРО: Полициски службеници и дилери на дрога се пресметале на метро-станица (ВИДЕО)

Според некои извештаи, полицијата и дилерите на дрога размениле оган во метро-станицата. Најмалку 23 лица загинаа во пукање на станицата Жacакарезињо во Рио де Жанеиро,...

ОСТАРЕЛА ЗА ЕДЕН ДЕН!? ХОЛИВУДСКАТА ПОП ДИВА ГО СМЕНИ ЛИЧНИОТ ОПИС, ВОЗНЕМИРУВАЧКА СЛИКА КРУЖИ НА ИНТЕРНЕТ: Америка шокирана!

Иако во последните години ретко се појавуваше во јавноста, особено откако ослабе и изгледа подобро од кога било, британската пејачка Адел ре Од крајот на...

КРВАВ ПИР, 23 МРТВИ ВО РИО ДЕ ЖАНЕИРО: Полициски службеници и дилери на дрога се пресметале на метро-станица (ВИДЕО)

Според некои извештаи, полицијата и дилерите на дрога размениле оган во метро-станицата. Најмалку 23 лица загинаа во пукање на станицата Жacакарезињо во Рио де Жанеиро,...

ХОЛАНДСКИТЕ ИСТРАЖУВАЧИ ИСТРЕНИРАЛЕ ПЧЕЛИ ДА ИДЕНТИФИКУВААТ ЗАРАЗЕНИ СО КОРОНА: Тие го намалуваат времето на чекање на НЕКОЛКУ СЕКУНДИ!

Холандски истражувачи обучија пчели со невообичаено остро чувство за мирис за да идентификуваат заразени со COVID-19, што може да го намали времето на чекање...

Слични вести

НИ ТРОШКА СЛИЧНОСТ! Џенифер Лопез објави фотографија со својата ќерка и мајка: Никој не би рекол дека е нејзина!!!

Џенифер Лопез сподели семејна фотографија со нејзината 13-годишна ќерка Emmom и 75-годишната мајка Гвадалупе на својот Instagram профил. Нема сомнение дека членовите на семејството се...

ОСТАРЕЛА ЗА ЕДЕН ДЕН!? ХОЛИВУДСКАТА ПОП ДИВА ГО СМЕНИ ЛИЧНИОТ ОПИС, ВОЗНЕМИРУВАЧКА СЛИКА КРУЖИ НА ИНТЕРНЕТ: Америка шокирана!

Иако во последните години ретко се појавуваше во јавноста, особено откако ослабе и изгледа подобро од кога било, британската пејачка Адел ре Од крајот на...

КРВАВ ПИР, 23 МРТВИ ВО РИО ДЕ ЖАНЕИРО: Полициски службеници и дилери на дрога се пресметале на метро-станица (ВИДЕО)

Според некои извештаи, полицијата и дилерите на дрога размениле оган во метро-станицата. Најмалку 23 лица загинаа во пукање на станицата Жacакарезињо во Рио де Жанеиро,...

ХОЛАНДСКИТЕ ИСТРАЖУВАЧИ ИСТРЕНИРАЛЕ ПЧЕЛИ ДА ИДЕНТИФИКУВААТ ЗАРАЗЕНИ СО КОРОНА: Тие го намалуваат времето на чекање на НЕКОЛКУ СЕКУНДИ!

Холандски истражувачи обучија пчели со невообичаено остро чувство за мирис за да идентификуваат заразени со COVID-19, што може да го намали времето на чекање...

МЕГАН МАРКЛ ЗАБЕЛЕЖАНА КАКО ОДИ ИТНО ВО БОЛНИЦА: Позната е и причината!

Војвотката и војводата од Сасекс, Меган Маркл (39) и нејзиниот сопруг, принцот Хари, кој е три години помлад, го слават вториот роденден на нивниот...