дома Жолта Штампа Сопругата на Џастин Бибер уловена во најпредизвикувачкото издание досега: Многумина тврдат дека...

Сопругата на Џастин Бибер уловена во најпредизвикувачкото издание досега: Многумина тврдат дека нема дури и гаќички под фустанот! (ФОТО)

Пејачот Џастин Бибер (27) и неговата сопруга – манекенката Хејли Бибер (24) решија да излезат во еден од познатите холивудски ресторани во понеделникот вечерта по безброј месеци поминати во карантин.

Решија да се опуштат малце, па се средија тип топ. Како за модна ревија.
Благодарение на ордата фанови и папараците, тротоарот за момент навистина се претвори во нивната мала модна писта, но сите погледи беа свртени кон атрактивната Хејли.

Имено, убавата манекенка ги покажа долгите нозе облечени во беж јакна најмалку пет пати поголема (а можеби, на пример, ја позајмила од својот сопруг). Но, големината на јакната не беше во фокусот, туку фустанот.

Малкумина можеа да погледнат далеку од нозете на Хејли, бидејќи многумина веруваа дека волшебниот модел под чудниот фустан-јакна воопшто не носи ништо.

Сепак, подеталната анализа на папарацо-фотографиите покажува дека сопругата на Бибер носела мини фустан, но – во боја на кожата, па затоа не треба да се обвинуваат оние што зјапаа во неа бидејќи фустанот беше скоро невидлив.

Комплетниот стајлинг оваа милениумска модна икона го комплетираше со бели сандали со високи потпетици.

Џастин, пак, се одлучи за малку понеформална комбинација на облека, но скоро никој не го забележа покрај таква привлечна сопруга.

Сепак, неговата палава фризура сепак предизвикува различни коментари и реакции.

- Реклама -

Социјални мрежи

5,320FansLike

Прочитајте повеќе

АРАП ПРЕТЕПАН ВО СВОЈАТА ЗГРАДА: Израелската полиција бега од зградата, а потоа започнува ВРИСОК на станарите! (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО)

На YouTube-каналот „News Arab“ е направено застрашувачко видео. Човекот лежи на скалите на подот, најверојатно израелски арап (палестинец). Израелските полицајци во униформа и со...

ПУТИН ВОЗИ ВИСТИНСКИ ЅВЕР: Чини вистинско БОГАТСТВО, забрзува до 100 за 6 секунди, ова е лудило! (ФОТО-ВИДЕО)

По секоја Парада на победата, што се одржува во Москва на 9 мај, сите погледи се свртени кон двата автомобили во кои министерот Сергеј...

БРОЈОТ НА ЖРТВИ РАПИДНО РАСТЕ: Во конфликтите во Израел, повеќе од 70 жртви, има и мали деца

Најмалку 72 лица се убиени во израелски напади, од кои 17 деца, откако во понеделникот ескалираа судирите меѓу Израел и Палестинците, потврдија претставници на...

ВАЖНА ОДЛУКА: „AstraZeneca“ надвор од употреба, „Johnson & Johnson“ сè уште се разгледува!

Норвешка нема да продолжи да ја користи вакцината „AstraZeneca“, а одлуката дали да се вклучи „Johnson & Johnson“ во системот на масовна имунизација сè...

Слични вести

НОВИ СЛУЧАИ НА ЗГРУТЧУВАЊЕ НА КРВТА: Коагулација по вакцината „Johnson & Johnson“

Центрите за контрола и превенција на болести на САД (CDC) соопштија дека откриени се повеќе потенцијално опасни по живот случаи на тромбови, кај луѓе...

ПУТИН ВОЗИ ВИСТИНСКИ ЅВЕР: Чини вистинско БОГАТСТВО, забрзува до 100 за 6 секунди, ова е лудило! (ФОТО-ВИДЕО)

По секоја Парада на победата, што се одржува во Москва на 9 мај, сите погледи се свртени кон двата автомобили во кои министерот Сергеј...

БРОЈОТ НА ЖРТВИ РАПИДНО РАСТЕ: Во конфликтите во Израел, повеќе од 70 жртви, има и мали деца

Најмалку 72 лица се убиени во израелски напади, од кои 17 деца, откако во понеделникот ескалираа судирите меѓу Израел и Палестинците, потврдија претставници на...

ВАЖНА ОДЛУКА: „AstraZeneca“ надвор од употреба, „Johnson & Johnson“ сè уште се разгледува!

Норвешка нема да продолжи да ја користи вакцината „AstraZeneca“, а одлуката дали да се вклучи „Johnson & Johnson“ во системот на масовна имунизација сè...

Нешто „зуе“ надвор од Сончевиот систем

Ветеранот меѓу вселенските летала и вештачки објект што е најдалеку оддалечен од нас, познатиот „Voyager 1“ забележал и снимал звуци во вселената надвор од...