дома Жолта Штампа ТАА Е БИКИНИ КРАЛИЦА: Ова се најпредизвикувачките изданија на Селма Хајек! (ФОТО)

ТАА Е БИКИНИ КРАЛИЦА: Ова се најпредизвикувачките изданија на Селма Хајек! (ФОТО)

Иако е во шестата деценија од животот, актерката успева да ја одржи одличната форма.

За неа годините се само бројка. Актерката Селма Хајек (54) со години гореше и блескаше, а во преден план секогаш беа бујните облини.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Salma Hayek Pinault (@salmahayek)

Нејзините изданија во бикини често ги објавува на социјалната мрежа Instagram, што без исклучок, секој пат го предизвикува ентузијазмот кај фановите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Salma Hayek Pinault (@salmahayek)

Иако е во шестата деценија од животот, Селма успева да ја одржи одличната форма, а нејзините бујни гради, според коментарите на обожавателите, изгледаат исто како и на почетокот на нејзината кариера.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Salma Hayek Pinault (@salmahayek)

Покрај сјајното тело, обожавателите го фалат и лицето на Селма. Бидејќи не претрпе некои поголеми интервенции, Селма старее природно, и освен неколку брчки, таа остана иста.

- Реклама -

Социјални мрежи

5,320FansLike

Прочитајте повеќе

ТАА Е БИКИНИ КРАЛИЦА: Ова се најпредизвикувачките изданија на Селма Хајек! (ФОТО)

Иако е во шестата деценија од животот, актерката успева да ја одржи одличната форма. За неа годините се само бројка. Актерката Селма Хајек (54) со...

ТАА Е БИКИНИ КРАЛИЦА: Ова се најпредизвикувачките изданија на Селма Хајек! (ФОТО)

Иако е во шестата деценија од животот, актерката успева да ја одржи одличната форма. За неа годините се само бројка. Актерката Селма Хајек (54) со...

ГО НАЈАВИ ПОЧЕТОК НА НЕЈЗИНАТА АВТОБИОГРАФСКА СЕРИЈА! Откриени нови детали за здравјето по земањето на дрогите: „Имам проблеми со видот, не можам да возам...

Пејачката Деми Ловато откри дека поради предозирање во 2018 година имала три мозочни удари и еден срцев удар, а зборувајќи за последиците што сега...

Распишана потерница по Мијалков кој е во бегство откако му бил определен куќен притвор

Полицијата трага по поранешниот директор на УБК, Сашо Мијалков, кому му бил одреден куќен притвор, неофицијално дознава 24Инфо. Според наши сознанија, Мијалков е недостапен за...

Слични вести

Тајни на совршената ТОПЛА купка: Колку време треба да трае, која е идеалната температура и што не треба да правите?

После долг и напорен ден, понекогаш нема ништо подобро од топла бања. Меѓутоа, за да го постигнете посакуваниот ефект и да се опуштите и да...

ТАА Е БИКИНИ КРАЛИЦА: Ова се најпредизвикувачките изданија на Селма Хајек! (ФОТО)

Иако е во шестата деценија од животот, актерката успева да ја одржи одличната форма. За неа годините се само бројка. Актерката Селма Хајек (54) со...

ГО НАЈАВИ ПОЧЕТОК НА НЕЈЗИНАТА АВТОБИОГРАФСКА СЕРИЈА! Откриени нови детали за здравјето по земањето на дрогите: „Имам проблеми со видот, не можам да возам...

Пејачката Деми Ловато откри дека поради предозирање во 2018 година имала три мозочни удари и еден срцев удар, а зборувајќи за последиците што сега...

Распишана потерница по Мијалков кој е во бегство откако му бил определен куќен притвор

Полицијата трага по поранешниот директор на УБК, Сашо Мијалков, кому му бил одреден куќен притвор, неофицијално дознава 24Инфо. Според наши сознанија, Мијалков е недостапен за...

Ким сака што побрзо да се разведе од славниот рапер: Дали биполарното пореметување на раперот ќе влијае на старателството

Славната брачна двојка Ким Кардашијан и Кание Вест решија да го прекинат бракот што е можно поскоро, а ријалити sвездата официјално поднесе барање за...