дома Жолта Штампа Фатен на дело: Имал секс со 15 ПИЛИЊА, па ги заклал! Тоа...

Фатен на дело: Имал секс со 15 ПИЛИЊА, па ги заклал! Тоа не е сè – еве со кого уште „спиел“

Шејн Волтерс од Барнли ќе ги помине следните две години во затвор за сексуално злоставување на невини кокошки.

Волтерс, инаку работник во супермаркет, доби задача да оди во фармата и да земе 15 кокошки кои подоцна ќе бидат подготвени за продажба.

Пред да ги заколе, Волтерс имал секс со сите кокошки. Кога полицијата дојде на местото на настанот, тој им признал се.

  • Ми треба помош. Свесен сум за тоа што сторив. Имам различни чувства кон животните, рече тој.

Тој исто така призна во полициската станица дека неколку пати имал сексуални односи со женката големаа дога во својата куќата.

- Реклама -

Социјални мрежи

5,320фановиLike

Прочитајте повеќе

Еве како да направите чипс од портокал! Едноставен рецепт за нешто сосема поинакво!

Експертите велат дека просечното овошје од портокал содржи дури 93% од препорачаната дневна количина на витамин Ц што треба да го внесеме во организмот. Благодарение...

Фатен на дело: Имал секс со 15 ПИЛИЊА, па ги заклал! Тоа не е сè – еве со кого уште „спиел“

Шејн Волтерс од Барнли ќе ги помине следните две години во затвор за сексуално злоставување на невини кокошки. Волтерс, инаку работник во супермаркет, доби задача...

Ал Каеда доби нов ЛИДЕР: Убиство како порака за време на назначувањето

Терористичката група Ал Каеда назначи еден од нејзините членови, алжирецот Абу Убаид Јусуф ал-Анаби, за нов водач на оваа исламистичка група. Тој го замени алжирецот...

Популарна страница за возрасни на УДАР НА ХАКЕРИ: Ги крадат лозинките на корисниците и банкарските сметки!

Една од најпопуларните страници за возрасни е мета на хакери. Тие шират опасен малициозен софтвер на наивни корисници, со намера да пристапат до нивните...

Слични вести

ВАЖНО ОТКРИТИЕ: Сега знаеме кога заразените од коронат се најинфективни – ова е загрижувачко

Истражувањата покажуваат дека пациентите имаат највисоко ниво на вирус во раната фаза на болеста, а вирусот способен за репродукција е пронајден дури девет дена...

Фатен на дело: Имал секс со 15 ПИЛИЊА, па ги заклал! Тоа не е сè – еве со кого уште „спиел“

Шејн Волтерс од Барнли ќе ги помине следните две години во затвор за сексуално злоставување на невини кокошки. Волтерс, инаку работник во супермаркет, доби задача...

Ал Каеда доби нов ЛИДЕР: Убиство како порака за време на назначувањето

Терористичката група Ал Каеда назначи еден од нејзините членови, алжирецот Абу Убаид Јусуф ал-Анаби, за нов водач на оваа исламистичка група. Тој го замени алжирецот...

Популарна страница за возрасни на УДАР НА ХАКЕРИ: Ги крадат лозинките на корисниците и банкарските сметки!

Една од најпопуларните страници за возрасни е мета на хакери. Тие шират опасен малициозен софтвер на наивни корисници, со намера да пристапат до нивните...

Малкумина успеваат: Можете ли да ја решите оваа задача

На нашиот мозок му требаат вежби за да се развие. Кратките загатки се совршен начин за тренирање на вашиот мозок. Подготвивме една загатка за вас, која...