дома Жолта Штампа Хали Бери: Првиот оргазам го имав кога имав 11 години

Хали Бери: Првиот оргазам го имав кога имав 11 години

Хале Бери откри дека првиот оргазам го доживеала на 11-годишна возраст.

Одговарајќи на прашања од обожавателите на Инстаграм во живо, на кои присуствуваше и нејзината пријателка Линдзи Флорес, актерката рече дека доживеала оргазам за прв пат додека сама ја истражувала својата сексуалност. Линдзи ја праша колку години имала тогаш, а Хали одговори дека има 11 години. После тоа, Линдзи се мачеше да се сети кога првпат доживеа оргазам, а Хали тогаш се пошегува.

„Се чувствувам лошо за тебе“, рече таа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Halle Berry (@halleberry)

Сепак, кога обожавателите побараа повеќе детали за нивните сексуални искуства, Хали сепак реши да задржи некои детали за себе. 54-годишната актерка неодамна сподели фотографија на Инстаграм на која позира во маица со името на пејачот Ван Хант. „Сега знаете“, напиша таа покрај фотографијата и потврди дека е во врска со познатата пејачка.

- Реклама -

Социјални мрежи

5,320фановиLike

Прочитајте повеќе

Девојче (6) падна од зграда, стана и си замина: Вознемирувачко видео од Русија

Шестгодишно девојче паднало од балкон на третиот кат од станбена зграда во Томск, Русија, но за среќа поминало без повреди. Несреќата е снимена од...

ПРОНАЈДЕН ДАЛЕЧЕН РОДНИНА НА ЧОВЕКОТ: Череп стар два милиони години открива нови детали за човечката еволуција (ВИДЕО)

Австралиски истражувачи открија череп стар два милиони години во Јужна Африка кој дава нови детали за човечката еволуција. Остатоците од фосилите припаѓаат на машкиот Paranthropus...

Власта отвори нов соседски “фронт” , овој пат ги навреди Србите

Претседателот на Демократската партија на Србите во Македонија Иван Стоилковиќ преку статус на Фејсбук се прости од патријархот Иринеј, но и ја искритикува власта...

35 починати за 24 часа, дали Филипче се уште смета дека состојбата е под контрола

Во последните 24 часа се направени 1176 тестирања, а регистрирани се 387 нови случаи на ковид-19 во: -Скопје 174 -Куманово 17 -Штип 19 -Прилеп 12 -Тетово 26 -Велес 12 -Битола 20 -Охрид...

Слични вести

Јапонски хороскоп: Откријте дали ви е судено да бидете поврзани со некоја личност или не

Според Кигаку, јапонската наука за совпаѓање на судбините, секој од нас при раѓањето добил една од деветте sвезди, што го означува нашиот карактер и...

ПРОНАЈДЕН ДАЛЕЧЕН РОДНИНА НА ЧОВЕКОТ: Череп стар два милиони години открива нови детали за човечката еволуција (ВИДЕО)

Австралиски истражувачи открија череп стар два милиони години во Јужна Африка кој дава нови детали за човечката еволуција. Остатоците од фосилите припаѓаат на машкиот Paranthropus...

Власта отвори нов соседски “фронт” , овој пат ги навреди Србите

Претседателот на Демократската партија на Србите во Македонија Иван Стоилковиќ преку статус на Фејсбук се прости од патријархот Иринеј, но и ја искритикува власта...

35 починати за 24 часа, дали Филипче се уште смета дека состојбата е под контрола

Во последните 24 часа се направени 1176 тестирања, а регистрирани се 387 нови случаи на ковид-19 во: -Скопје 174 -Куманово 17 -Штип 19 -Прилеп 12 -Тетово 26 -Велес 12 -Битола 20 -Охрид...

Христијан Мицкоски гостин во Дневникот на ТВ Сител

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, вечерва во 19 часот ќе гостува во Дневникот на Сител ТВ. Вечерва во 19 часот гостувам во вестите на Сител...