дома Жолта Штампа ХИТ! РАПЕРКАТА ПОЗИРАШЕ ЦЕЛОСНО ГОЛА, ВНИМАНИЕТО ГО ПРИВЛЕКОА РОЗЕВИТЕ БОМБАСТИЧКИ ВЛЕЧКИ: Instagram...

ХИТ! РАПЕРКАТА ПОЗИРАШЕ ЦЕЛОСНО ГОЛА, ВНИМАНИЕТО ГО ПРИВЛЕКОА РОЗЕВИТЕ БОМБАСТИЧКИ ВЛЕЧКИ: Instagram БЛОКИРАН од лајкови! (ФОТО)

Раперката Ники Минаш објави фотографии на својот Instagram профил како седи на маса целосно гола, но покриена со перници за да не покажува бујни облини.

Телото го украси со разни нараквици, обетки и ѓердани, но вниманието, секако, го украдоа розовите крокси што ги носи на нозете.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Barbie (@nickiminaj)

Дека нејзините обувки го привлекоа вниманието на нејзините следбеници докажува и фактот дека, како што пишува „Page Six“, благодарение на нејзината објава, скокнала продажбата на розови крокси.

За еден ден, споменатата фотографија собра повеќе од четири милиони лајкови, а на тоа веројатно влијаеше и фактот што Ники не објави ништо на Instagram од јануари, кога беше убиен нејзиниот татко.

- Реклама -

Социјални мрежи

5,320FansLike

Прочитајте повеќе

МАКРОН СЕ СКАРА СО ЏОНСОН ПОРАДИ КОЛБАСИ: Самитот не помина без проблеми!

Британската влада денес ги обвини лидерите на Европската унија дека имаат навредлив став кон Велика Британија затоа што сметаат дека Северна Ирска не е...

Иран започна да користи ДОМАШНИ ВАКЦИНИ против короната!

Иран одобри итна употреба на својата прва домашна вакцина против вирусот корона, објави денеска иранската национална телевизија. Употребата за итни случаи беше одобрена откако Иран...

21 лице повредено во страшна експлозија: Откриена причинаta за пожар! (ВИДЕО)

Најмалку 21 лице е повредено денес, од кои 17 сериозно, во експлозија предизвикана од истекување на бензин на бензинска пумпа во Новосибирск, соопштија официјалните...

ГИ НАДМИНАА СИТЕ! Фантастичните кинески 3Д билборди се целосно реални, луѓето нон стоп ги гледаат со целосно внимание! (ВИДЕО)

Повеќето луѓе не сакаат кога реклами се вметнуваат во филмови, серии или ТВ-шоуа, некои дури не сакаат билборди. Сепак, овие кинески 3Д реклами (3Д билборди)...

Слични вести

ЛУЃЕ ЌЕ СЕ РАЃААТ НА ЦРВЕНАТА ПЛАНЕТА?! Научниците го ЗАПРЕПАСТИЈА светот со новото откритие!

Нема потреба да откриваме нови форми на живот на Марс, кога можеме да направиме свои. Научниците открија дека спермата може потенцијално да преживее на...

Иран започна да користи ДОМАШНИ ВАКЦИНИ против короната!

Иран одобри итна употреба на својата прва домашна вакцина против вирусот корона, објави денеска иранската национална телевизија. Употребата за итни случаи беше одобрена откако Иран...

21 лице повредено во страшна експлозија: Откриена причинаta за пожар! (ВИДЕО)

Најмалку 21 лице е повредено денес, од кои 17 сериозно, во експлозија предизвикана од истекување на бензин на бензинска пумпа во Новосибирск, соопштија официјалните...

ГИ НАДМИНАА СИТЕ! Фантастичните кинески 3Д билборди се целосно реални, луѓето нон стоп ги гледаат со целосно внимание! (ВИДЕО)

Повеќето луѓе не сакаат кога реклами се вметнуваат во филмови, серии или ТВ-шоуа, некои дури не сакаат билборди. Сепак, овие кинески 3Д реклами (3Д билборди)...

ПРЕТСЕДАТЕЛОТ НА САД ОТКАЖА!!!

Притиснат да каже зошто нема да одржи заедничка прес-конференција со рускиот претседател Владимир Путин, американскиот претседател Џозеф Бајден рече дека „не станува збор за...