дома Жолта Штампа Четири сестри се откажаа од спортот и ја продаваат својата интима за...

Четири сестри се откажаа од спортот и ја продаваат својата интима за малку пари: ПРИЧИНАТА Е БИЗАРНА

Четири сестри сурферки од Австралија, Ели Џин, Холи Дејзи, Бони Лу и Руби Ли, одлучија да го напуштат професионалниот спорт и да се посветат на филмската индустрија за возрасни.

Две постари сестри, Ели Џин (25) и Холи Дејзи (22), веќе отворија страници на кои им наплаќаат на претплатниците повеќе бесплатни фотографии и снимки за пет евра месечно.

Имајќи предвид дека секој од нив има повеќе од милион следбеници на Instagram, не е изненадувачки што нивниот бизнис започна одлично.

https://www.instagram.com/p/CC7f785HzYn/?utm_source=ig_web_copy_link

Поради законот во Австралија, Руби Ли (20) и Бони Лу (19) треба да почекаат додека не наполнат 21 година, со цел да се приклучат на новиот семеен бизнис. Причината зошто тие се решија на овој чекор е љубовна приказна.

Во средината на минатата година, ЕлиЏин откри дека нејзиното долгогодишно момче ја изневерува. Следуваше повеќемесечна борба со депресија, а сега таа одлучи на овој начин да му се одмазди на поранешното момче.

- Реклама -

Социјални мрежи

5,320фановиLike

Прочитајте повеќе

Робот талка по градот и „крпи“ улици: Британците најавуваат револуција! Ќе се изнаработи кај нас! (ФОТО)

Британската компанија Robotiz3d претстави автономно возило за поправка на асфалт. Со помош на АI (вештачка интелигенција), тоа ќе ги идентификува оштетувањата - дупки и...

Девојче имало откажување на бубрезите и црниот дроб затоа што била на строга диета

Седумнаесетгодишната Медисон Фолкнер од Белфаст минатата година тежеше само 40 килограми по една година строга диета за која сама изготви план за исхрана. Се состоеше...

Познати мистерии скриени во Которскиот залив

Пред Пераст има два острови - Св.Ѓeорѓи и Пресвета Богородица на Скрпела. Во првата половина на 17 век се случиле две разорни работи: прво...

КОМПАНИЈАТА ЗА ЛЕКОВИ ПРОТИВ КОВИД веќе заработи 900 милиони долари: Тие станаа профитабилни и остварија голем профит

Американскиот претседател Доналд Трамп, кој се зарази со ковид-19 на почетокот на октомври, доби ремодесивир за пет дена, како и други лекови. Антивирусниот ремдесивир  веќе...

Слични вести

АКТУАЛНА закана: Дали знаете што е „долг Ковид“ и кој е под најголем ризик? Сите заболени имаат еден заеднички симптом

Претходните симптоми и староста го зголемуваат ризикот од "долг ковид 19" Секое дваесетто лице доживува симптоми на Ковид-19 најмалку осум недели, покажа новата студија од...

Девојче имало откажување на бубрезите и црниот дроб затоа што била на строга диета

Седумнаесетгодишната Медисон Фолкнер од Белфаст минатата година тежеше само 40 килограми по една година строга диета за која сама изготви план за исхрана. Се состоеше...

Познати мистерии скриени во Которскиот залив

Пред Пераст има два острови - Св.Ѓeорѓи и Пресвета Богородица на Скрпела. Во првата половина на 17 век се случиле две разорни работи: прво...

КОМПАНИЈАТА ЗА ЛЕКОВИ ПРОТИВ КОВИД веќе заработи 900 милиони долари: Тие станаа профитабилни и остварија голем профит

Американскиот претседател Доналд Трамп, кој се зарази со ковид-19 на почетокот на октомври, доби ремодесивир за пет дена, како и други лекови. Антивирусниот ремдесивир  веќе...

Во Европа се шири нова врста на коронавирус: Научниците открија од каде потекнува и зошто се шири толку брзо

Верзијата на коронавирусот, која се шири од шпанските земјоделски работници ширум Европа од летото, сега претставува најголем дел од новите случаи на ковид-19 во...