Ова издание на Кристијано Роналдо морате да го видите: На овој изглед би му позавидувале сите модни експерти!

септември 16, 20201min
1440x810_cmsv2_246776d2-3a03-5c1a-b814-961f3b86eccb-4726602

Кристијано Роналдо, колку што знае да нè воодушеви со своите настапи на теренот, понекогаш знае и да отстапи малку кога станува збор за модата и модните детали.

И додека неговата свршеница Георгина гордо го покажува исончаниот тен во бикини, Роналдо објави фотографии од крстарење по Азурниот брег.

Најновиот моден крик од модната колекција на Роналдо се неговите обични фотографии на јахта додека ужива во зајдисонцето, каде се пофали со нова облека.

View this post on Instagram

What a beautiful 🌅🙏

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Мора да признаеме дека глетката е навистина убава, но не сме сигурни дали Роналдо се подготвува за спиење во својата нова пижама или тоа е последниот моден крик во  Италија.