дома Жолта Штампа УЖАСНО! Актер уапсен за педофилија. Ѕвезда на популарната серија обвинета за злоупотреба...

УЖАСНО! Актер уапсен за педофилија. Ѕвезда на популарната серија обвинета за злоупотреба на браќа близнаци.(13).

Актерот Џери Харис, популарен во серијата „Cheer“ на Нетфликс, е уапсен под обвинение за детска порнографија и злоупотреба на две момчиња, пренесуваат странските медиуми. Имено, во понеделникот беше објавено дека Џери е под истрага поради пријава дека барал експлицитни фотографии и секс од малолетничка. „Убедени сме дека вистината ќе биде откриена откако ќе заврши истрагата. Ние ги оспоруваме овие дејства што наводно се случиле додека Џери бил уште тинејџер “, рекоа од неговиот тим. Неговиот претставник ги оспори овие тврдења, но беше утврдено во вторникот дека Харис бил тужен од браќата близнаци, кои тврдат дека актерот сексуално ги злоупотребил кога имале 13 години.

- Реклама -

Социјални мрежи

5,320фановиLike

Прочитајте повеќе

Пратеник изнесен од парламентот затоа што одржа жесток говор без маска (ВИДЕО)

Италијанскиот пратеник Виторио Згарби беше изнесен од собраниската седница затоа што одби да носи маска. Згарби беше отстранет од седницата откако тој викаше од своето...

Научниците открија ГОЛЕМА ЗАБЛУДА за короната, постои различен вид имунитет

Се повеќе јасен увид во фактот дека нивото на антитела може брзо да исчезне кај луѓето кои имале коронавирус, не е нужно лоша...

ОВАА ЗЕМЈА НЕМА ЛОКАЛНА ТРАНСМИСИЈА НА КОРОНА 200 ДЕНА: Откриваат како го држат вирусот под контрола

Додека голем дел од светот се бори да содржи нови бранови на пандемијата, Тајван забележа 200 последователни дена без ниту еден локален пренос на...

НОЌТА КОЈА Ѝ ЈА УНИШТИ КАРИЕРАТА НА ПЕТТАТА ТЕНИСЕРКА ВО СВЕТОТ: Ана откри ХОРОР детали: Пет маскирани мажи упаднаа во куќата, ме ВРЗАА И...

Поранешната руска тенисерка Ана Чакветадзе за медиумите раскажа детали за хорор-ноќта што ја смени, не само нејзината кариера, туку и целиот нејзин живот. Во тоа...

Слични вести

Во новиот филм, ковидот мутирал, а Америка е заклучена до 2024 година

„Songbird“ е насловот на претстојниот филм кој ќе се занимава со пандемијата на вирусот корона. Ќе го продуцира неповторливиот Мајкл Беј, авторот на филмовите...

Научниците открија ГОЛЕМА ЗАБЛУДА за короната, постои различен вид имунитет

Се повеќе јасен увид во фактот дека нивото на антитела може брзо да исчезне кај луѓето кои имале коронавирус, не е нужно лоша...

ОВАА ЗЕМЈА НЕМА ЛОКАЛНА ТРАНСМИСИЈА НА КОРОНА 200 ДЕНА: Откриваат како го држат вирусот под контрола

Додека голем дел од светот се бори да содржи нови бранови на пандемијата, Тајван забележа 200 последователни дена без ниту еден локален пренос на...

НОЌТА КОЈА Ѝ ЈА УНИШТИ КАРИЕРАТА НА ПЕТТАТА ТЕНИСЕРКА ВО СВЕТОТ: Ана откри ХОРОР детали: Пет маскирани мажи упаднаа во куќата, ме ВРЗАА И...

Поранешната руска тенисерка Ана Чакветадзе за медиумите раскажа детали за хорор-ноќта што ја смени, не само нејзината кариера, туку и целиот нејзин живот. Во тоа...

Во Белград е отворен најголемиот трговски центар во регионот, вака изгледа: Вучиќ и Алабар на првиот шопинг

Белградска Галерија на шеталиштето Сава, најголемиот трговски центар во регионот, е отворена за првите посетители кои очекуваат бројни содржини. Станува збор за трговски центар на...